View Single Post
Old 17-06-2012, 13:58   #42
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Przepraszam za opoznienie, ale wlasnie sie przeprowadzilismy i remontujemy - nie bardzo mam teraz czas na czytanie WD, KAW, FB i calej reszty. Postaralam sie doczytac wszystko. Od razu mowie, ze w wiekszosci zgadzam sie z Witkiem i Dorota. Co do mojego zdania.

Jestem za klubem ponad podziałami, ale jestem tez realistka i wiem, ze to nie wyjdzie.


Zwracam Wam wszystkim uwage na to, co dzialo sie przez dwa lata. Nie bede po raz tysieczny linkowac tematow, w ktorych pani Ela razem z panem Grzegorzem obrazaja nasze GI, posadzaja nas o rzeczy, ktore sie nie wydarzyly, wymyslaja teorie spiskowe i staraja sie z calych sil zdyskredytowac nasze idee i nas samych. Na poczatku pisalam na wilczaki.eu - tlumaczylam, zapraszalam, ale zawsze byla ta sama reakcja - NIE, bo jestesmy zli i kropka. W momencie podjecia przez nas rozmow na temat "polaczenia sil" na FB, nagle pojawila sie taka propozycja z drugiej strony i zostala uznana za heroiczny wyczyn. Przykro mi, ale dla mnie, to nie jest zaden wspanialomyslny gest. Zwlaszcza, ze pojawilo sie to na prywatnej stronie, na ktora np. ja nie wchodze i nie czytam. Nikt nie wypowiedzial sie na WD, ani nie powiadomil GI. Jesli od poczatku mialo sie na celu tylko zalozenie Klubu i dobro rasy, to mozna bylo wspolpracowac ze wszystkimi od razu, a nie obrazac sie na dwa lata i zakladac konkurencyjne "kluby". Nie wierze w nagle nawrocenie na tor "psy sa najwazniejsze". I zdania nie zmienie.

Nie zmienia to faktu, ze mozna sprobowac, ale tylko i wylacznie jesli osoby z drugiej strony podpisza deklaracje jeszcze raz. To nie jest jakas bitwa o "moje i twoje". Jesli chcemy klubu - wszyscy musza podpisac te same deklaracje, a nie polowa takie a druga owakie. Wszyscy chca jednego klubu, wiec maja byc takie same deklaracje. Jesli osobom, ktore podpisaly deklaracje KAW zalezy na klubie, niech same do nas wysla podpisane NASZE deklaracje. Mozna je pobrac ze strony http://czw.pl. Pani Ela moze decydowac tylko za siebie, a nie za ludzi, ktorych deklaracje posiada.

Ode mnie to tyle.
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote