View Single Post
Old 17-06-2012, 14:40   #43
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

GI nie musi przyjmować wszystkich deklaracji i nie każdy musi zostać przyjęty do klubu (kwestia odpowiednich zapisów w statucie które będą zgodne z przepisami ZKwP)
Czytałem statut kawu i ma sporo zapisów niezgodnych i niespójnych z przepisami ZKwP.

Tak jak mówiłem na pierwszym zebraniu GI (niestety jedynym) zająłem się przygotowaniem deklaracji wraz z "Listem Intencyjnym" tak aby była zgodny z przepisami jak i statut który jest i będzie przedstawiony w odpowiednim momencie na forum publicznym tak aby każdy miał wgląd i można było jeszcze w nim coś poprawić.Nie przypominam sobie żebym się gdzieś zapadał .Zebraniem deklaracji miała się zebrać reszta GI . Dzięki Ani powstała strona ( http://czw.pl )z forum gdzie miały być prowadzone dalsze rozmowy w sprawie klubu a nagle jest to rozwalone po różnych forach , facebooku i diabli wiedzą gdzie jeszcze - ktoś tu zdrowo miesza i wprowadza zamęt co powoduje że ciężko pozbierać do kupy to co gdzie i kiedy zostało napisane.
Tak jak napisałem wcześniej jestem przeciw łączeniu się z KAW . Byli zaproszeni na pierwsze zebranie które olali a teraz na finiszu to by się przyłączyli i to w ciekawy sposób "wieszając transparent" i jak zwykle olewając osoby z GI(chcieli byśmy ale rozmawiać nie będziemy).

"Doszły mnie nawet słuchy, że do KAW wstąpiłeś, co jest prostą drogą do klubu "bursztynowego"

Rozwieje wszystkim wątpliwości TAK wypisałem elektroniczną deklarację do KAW z ciekawości. Moja ciekawość została zaspokojona . Nie raz byłem od tego czasu na wystawie jak i członkowie KAW i nie byli zainteresowani jakąkolwiek rozmową w sprawie dopełnienia drugiej części deklaracji . 3xNIE dla połączenia.
Nie chce też współpracować z osobami dla których tylko i wyłącznie jest jeden cel - powstanie klubu za wszelka cenę bez względu na to z kim trzeba by iść na kompromis czy gdzieś indziej bo to źle świadczy o takich osobach i nie zrobią nic dobrego dla rasy tylko dla siebie.

Last edited by DanielZ; 17-06-2012 at 15:09.
DanielZ jest offline   Reply With Quote