View Single Post
Old 17-06-2012, 15:41   #45
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Dobra - teraz ja...

Ja jestem przeciwko polaczeniu, bo to oznacza przyjecie deklaracji bez ich weryfikacji. A moje zdanie na ten temat wrzucil(a) juz Bury Puchatek: nie biore na siebie odpowiedzialosci prawnej za takie posuniecie.

Natomiast jestem ZA stworzeniem jednego Klubu rowniez z osobami z KAW (pomijajac jedna osobe - z wiadomych powodow), ktore zareaguja na zielone swiatlo Eli i wysla/podpisza deklaracje. Nie bede pisac o likwidowaniu podzialow, bo jasno widac, ze w tym klubie ich nie ma i nie bedzie - deklaracje wyslali przedstawiciele ROZNYCH hodowli. Do "swojego" klubu uciekly jedynie 2 z "nascie" dzialajacych w Polsce. Ale i ich chetnie SZCZERZE (ponownie) zaprosze do WSPOLNEGO budowania klubu - to nie jest SCIEMA pod publiczke, aby zgrywac bohatera i dobra dusze, ale na serio uwazam, ze dobry klub to jedynie taki klub, gdzie nikt nie ma wiekszosci. Tylko wtedy beda przechodzic DOBRE pomysly, a nie tylko te "jedynej slusznej" grupy. Klub zbudowany z roznych wlascicieli bedzie o wiele "rozsadniejszy" w dzialaniach.

Prosilabym tez o zakonczenie wypisania teksow w stylu "Klub Margo vs. Klub Elci" (ew. grupa Margo vs grupa Elci), bo to bzdury wyzsane z palca. Nie, nie kochamy sie i mam swoje powody, ale nie widze zadnej przeszkody dla jakiej Ela nie mialaby byc czlonkiem klubu, a jesli bedzie miala dobre pomysly to ma MOJ GLOS w danych sprawach.
TOTALNA (szkodliwa) BZDURA jest rzekoma walka o stolki - ja swoje zdanie jasno okreslilam juz na poczatku. Prezesostwo jest nie dla mnie - klub ma moje poparcie i chetnie poudzielam sie organizacyjnie, ale nawet jesli padnie taki pomysl (zostanie zaproponowana moja kandydatura) to bedzie ona przeze mnie ODRZUCONA. TO NIE DLA MNIE.
Jest jeszcze jedna rzecz, nad ktora radze sie zastanowic wszystkim, ktorzy wyslali swoje deklaracje: na Walnym trzeba bedzie wybrac Zarzad, w tym prezesa. Warto pamietac, ze to nie jest funkcja przyznawana komukolwiek za jakies "zaslugi" dla rasy. Trzeba wybrac osoby, ktore sprawdza sie na danych pozycjach i to z solidnosci trzeba zrobic podstawowa kategorie wyboru (a nie ilosci szczeniat, championatow, zaliczonych testow, itp)...

Moje SZCZERE zaproszenie KAWowcy maja - bez cyrkow, okraglych stolow, itd. Ich deklaracje sa przeze mnie tak samo mile widziane jak deklaracje osob z kazdej innej hodowlii ...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw

Last edited by z Peronówki; 17-06-2012 at 15:44.
Margo jest offline   Reply With Quote