View Single Post
Old 26-06-2012, 13:12   #53
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Coś mi szaleje w komputerze -nie pokazuje mi się część własnego postu. Wpisuję jeszcze raz bo nie wiem czy tylko u mnie tak się robi czy u innych też post jest "ucięty" w połowie....





DEKLARACJA CZŁONKOWSKA
Niniejszym deklaruję chęć wstąpienia do Klubu Rasy Ceskoslovenský Vlcak przy ZKwP. Oświadczam, że jestem już członkiem Związku Kynologicznego w Polsce w oddziale …………………………………. . Należę do niego od ……………………………. .
Posiadam / nie posiadam* psa rasy Ceskoslovenský Vlcak.
Imię i nazwisko…………………………………… …………………………………………
Ulica: …………………………………………� �…………………………………………� ��…..
Kod, miejscowość …………………………………………� �…………………………..
Telefon….. …………………………………………� �………………………………………..
E-mail………………………………………� ��………………………………………… …………
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póz. zm.) na potrzeby Klubu Rasy Ceskoslovensky Vlcak i strony http://czw.pl.
Data i podpis …………………………………………� �…………………………………….
*Niepotrzebne skreślić.



.....................

Mamy nadzieję na odzew i chęć współpracy. Wbrew pozorom, w kwestiach merytorycznych najprawdopodobniej* nasze założenia poważnie się różnią od planów JW, ale przecież >chcieć to móc<, więc możemy dyskutować i szukać wspólnego wyjścia.
*-"najprawdopodobniej" -pewności nie mamy, bo wszelkie informacje dotyczące inicjowanego przez JW Klubu /włącznie ze składem ich GI/ są trudne do znalezienia albo nie do znalezienia...
.................................................. ........................................
Quote:
Originally Posted by Bura View Post
Dz.U.1997.133.883
USTAWA z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych/DzU z dnia 29.10.1997 r./ -FRAGMENTY
Jefta, i jaka jest Twoja opinia o przekazywaniu danych?
...

Last edited by Puchatek; 26-06-2012 at 14:19.
Puchatek jest offline   Reply With Quote