Thread: Hlidani stenete
View Single Post
Old 07-08-2010, 18:21   #17
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Vlkodlaku, bohužel se ke mně, jako k adminovi, za ta léta dostalo tolik smutných příběhů, že to prostě jinak, než s komentářem nejde. Pokud jezdím na služebky nebo na zahraniční stáže a nemám možnost, aby mi psa někdo pohlídal, tak si ho nepořizuji. Na dovolenou jsme psy brali vždy s sebou (mám 3) a pokud to nešlo, tak jsme prostě dovolenou trávili na psích táborech. Když si pořídíš dítě, tak ho taky nestrčíš do děcáku, protože chceš jezdit na dovolenou nebo na služebky nebo na praxi. Prostě mu musíš podřídit svůj životní styl nebo si ho nepořizovat.
Za ta léta už tady byla halda čévéček, která skončila v útulcích jen proto, že majitel musel odjet na zahraniční stáž, musel se přestěhovat, nemohl ho mít kvůli sousedům, neměl peníze, nesnášel se s druhým psem atd. atd. V tomhle případě kašlu na lidi, je mi líto těch psů !!!
Naprosto s tebou souhlasím a tentokrát moc hezky řečeno. Ale nechápu, proč se pořád navážíš do chovatelů. To že jede někdo na stáž, na praxi, na dovolenou a nemá kam dát psa, je čistě jeho problém. Je chovatelova dobrá vůle pokud může vypomoci a udělá to, ale nejsem přesvědčená, že je povinnost chovatele řídit se rozmary majitelů svých štěňat.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote