Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-10-2010, 15:30   #1
Salvator
Junior Member
 
Salvator's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 103
Default Fight club....

To nie miejsce na przewalanki do ciebie nie dotrze bo nie może, zaraz na papieża się powalasz, spoko masz prawo ja wiem swoje ty pewnie też za wiki dalem ci przyklad nie mam czasu cie kserować ksiązek ktore sa w odnosniku wiki ... na razie ....zresztą peronówka wyczerpała temat "na temat"
Salvator jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 15:39   #2
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Salvator View Post
To nie miejsce na przewalanki do ciebie nie dotrze bo nie może, zaraz na papieża się powalasz, spoko masz prawo ja wiem swoje ty pewnie też za wiki dalem ci przyklad nie mam czasu cie kserować ksiązek ktore sa w odnosniku wiki ... na razie ....zresztą peronówka wyczerpała temat "na temat"
hi hi hi tego i oczekiwalam
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 15:47   #3
Salvator
Junior Member
 
Salvator's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 103
Default

ja nie wiem czasem co niektórym we łbach siedzi ... rożne psy były w rodzinie, rożne sie rozmnażało głownie molosy. Pracowalem wiele tygodni z prawdziwymi wilkami tropiac czy zbierajac material. ale każdy maciupki człowieczek ma giga pojecie o wszystkim i wszystko czego nie wie wyśmiewa oczywiście popierając się weterynarzem który nie ma zbyt wiele kompetencji ... ale taka jest tradycja na dogomani widzę także ze i tutaj. Czego oczeikwałaś ze po gowniarsku bede sie przekladal postami ? szkoda mi czasu na takich co nie umieją skladnie podać za i przeciw.
Salvator jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 15:51   #4
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Salvator View Post
ja nie wiem czasem co niektórym we łbach siedzi ... rożne psy były w rodzinie, rożne sie rozmnażało głownie molosy. Pracowalem wiele tygodni z prawdziwymi wilkami tropiac czy zbierajac material. ale każdy maciupki człowieczek ma giga pojecie o wszystkim i wszystko czego nie wie wyśmiewa oczywiście popierając się weterynarzem który nie ma zbyt wiele kompetencji ... ale taka jest tradycja na dogomani widzę także ze i tutaj. Czego oczeikwałaś ze po gowniarsku bede sie przekladal postami ? szkoda mi czasu na takich co nie umieją skladnie podać za i przeciw.
tak tak, sluchaj cie - mowi eGzpert od wszystkiego ktory wszystko wie i idzie prawdziwa droga
juz poczytalismi Pana postow w innym temacie, dziekuje bardzo, ja tez nie chce miec niz wspolnego z takim typazem
mysle ze moderator zrobi porzadek i odzieli takie bla bla od tematu o zdrowie
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 15:54   #5
Salvator
Junior Member
 
Salvator's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 103
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
tak tak, sluchaj cie - mowi eGzpert od wszystkiego ktory wszystko wie i idzie prawdziwa droga
juz poczytalismi Pana postow w innym temacie, dziekuje bardzo, ja tez nie chce miec niz wspolnego z takim typazem
mysle ze moderator zrobi porzadek i odzieli takie bla bla od tematu o zdrowie
pewnie chodzi ci o radyklana polityke dotyczaca ostrzalu psów osob lamiachych prawo i puszajacych luzem psy po lesie ? ojej jak w polityce ŁAMY PRAWO bo tak fajniej. Dobra z mojej strony wszystko w temacie tobie wiecej pokory i rozumu
Salvator jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 15:59   #6
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

a ja bardzo spokojna dostalam to co chcialam mami fajna zabawe z weterinarem i Tymi zlymi hodowcami, ktore psuja temat
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 16:00   #7
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Kazdy moze miec swoje zdanie na rozny temat, ale...
Akurat Daiva jest wetem tez, wiec moze czasem troche warto pomyslec o tym, co ma do powiedzenia...
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 16:02   #8
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Narvana View Post
Kazdy moze miec swoje zdanie na rozny temat, ale...
Akurat Daiva jest wetem tez, wiec moze czasem troche warto pomyslec o tym, co ma do powiedzenia...
Corka, ja KAZDY raz, kedy mam diskusje, robie spotkanie wetow online- tz liudzi, ktore pracuja od 2 do 10 lat juz weterinarami i nie sa tylko teoretikami, ale same to badaja i "dotykaja" kazdego dnia, i to co mowie to nie jest tylko glos "blondynki"
no ale kazdy ma prawo miec swoja opinie i tyle
__________________

Last edited by wolfin; 17-10-2010 at 16:03. Reason: p.s.
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 16:21   #9
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Nie chcialem sie tu wpisywac, bo moja wiedza na ten temat jest raczej znikoma, ale... Salvator, jesli powolujesz sie na wiki, strone tworzona przez uzytkownikow, gdzie kazdy moze napisac to co chce, niewazne czy jest to zgodne z prawda, czy tez nie, to ja nie mam wiecej pytan...
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 16:59   #10
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Trafna nazwa tematu
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2010, 23:49   #11
Salvator
Junior Member
 
Salvator's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 103
Default

srebrny szpadelek ale :

zobacz odnośniki pod artem z wiki. nie mówie że to źródło i wyrocznia ale dobry wstęp żeby poczytać więcej i wiedzieć gdzie poszukać dalej. nie każdy ma każda księgę z każdego tematu, a jeśli art ma bibliografie można szukać dalej.
Salvator jest offline   Reply With Quote
Old 22-10-2010, 20:04   #12
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Taka mala ciekawostka a propos wiki - kiedys, razem z kolega z ciekawosci zamiescilismy jedno haslo i wyjasnienie do niego - "Andrzej P." jako haselko, a "krol Chylonii" wyjasnienie owego zadagnienia [dzielnica Gdyni], wyobarz sobie, ze przez jakis czas to tam wisialo dopoki kolega nie postanowil tego usunac. Nie wiem czy teraz jest rownie latwo to zrobic, bo tam po prostu nie wchodze, miedzy innymi dlatego, ze nie uwazam wiki za rzetelne zrodlo informacji, a jedynie pomoc dla gimnazjalistow, czy licealistow, ktorym nie chce sie szukac w ksiazkach odpowiedzi do zadan domowych, idacych po najprostszej linii oporu. Troche zmeczony jestem i nie wiem czy skladniowo i stylistycznie wszystko pasuje i czy da sie w ogole cos zrozumiec z tego co napisalem, ale napisalem. I przepraszam za wtracanie sie w temat, o ktorym nie mam najmniejszego pojecia, ale lecza mnie tacy "eksperci" powolujacy sie na wiki w pierwszej kolejnosci. Milej nocy zycze.
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org