Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-11-2009, 19:56   #1
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default Presov 19-20-21.02.2010

Wybiera się ktoś może do Presova? Bo mnie kusi jakaś zagraniczna wystawa, a to w miarę niedaleko.
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 11:20   #2
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Już wczoraj wróciliśmy z Presova, ale dopiero teraz piszę, bo padliśmy wczoraj jak muchy. Zresztą Witek śpi do tej pory od wczoraj od 21...(ostatecznie okazało się, że on prowadził prawie cała drogę, bo jak wracaliśmy to tak mi ustawił trasę na gps'ie, że jechałam po jakieś autostradzie-bez winiety, więc po jego godzinie snu zamieniliśmy się i w ten oto sposób borok nie spał przez prawie dwa dni.)
No ale wracając do wystawy.
Wielkie brawa dla Gisa!!!!! Zgarnął wszystko, a może i jeszcze więcej (nie wiem jak wybory ras narodowych i BOG- o tym na pewno napisze Shaluka jak wrócą, ale ja myślę, że też coś dostał ) Chłopak jest PRZEPIĘKNY!
Myśmy przegrali z kretesem lądując na końcu z oceną bardzo dobrą- ale Pan sędzia Stefik sędziował bardzo dokładnie i wytkną Astarte wszystkie wady, które posiada, a suki obok były naprawdę śliczne! Nie mówiąc już o tym, że totalnie zbłaźniłam się wystawiając Astarte biegnąc nie w tą stronę co trzeba- no ale cóż wystawy beze mnie byłby po prostu nudne
No ale najważniejsze, że później udał się spacerek z rodziną Znaczy Astusiową rodziną- z jej Mamą, Tatą i Braciszkiem

Tak więc jeszcze rez wielkie gratulacje dla Gisotsu!!!!:klatsc h
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 11:42   #3
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

A znalazłam wyniki
Gisu jednak jeszcze poszalał II miejsce w najpięniejszym psie narodowym (czy jak to się powinno tłumaczyć) i II w najpiękniejszym młodym psie i suce (to też nie wiem jak się powinno nazywać- ale mam nadzieję, że wszyscy wiedzą o co chodzi)

A ogólnie plasowało się to tak:

Psy młodzież:
Aron Lupus Arodr -Bardzo dobra
Asgard z Cernych lesu- Bardzo dobra
Aslaan Lupus Ardor -doskonała II miejsce
Daxo od Starkej -doskonała III miejsce
Fenrir Braterstwo Wilczaków -nie było
Gisotsu Crying Wolf -doskonała I miejsce CAJC, BOB, Junior East Winner
Jakari spod Dumbiera -bardzo dobra IV miejsce
Luk Radov Dvor- bardzo dobra

Psy otwarta:
Ares Karpatska svorka - doskonała I miejsce, CAC, CACIB
Cezar Lupus Bohemia Genao- doskonała II miejsce r.CAC r.CACIB

Suki baby:
Ysanne z Molu wybitnie obiecująca

Suki młodzież:
Astarte lupus Ardor -bardzo dobra III miejsce
Izma Foncorda -doskonała I miejsce CAJC Junior East Winner
Jasa spod Dumbiera doskonała II miejsce

Suki otwarta:
Cona Velky Jarok doskonała I miejsce CAC
Dasa Chlumecke podzamci nie było

Suki chempiony
Aljaska Srdcervac- doskonała I miejsce CAC

Mam nadzieję, że niczego nie pomyliłam, jakby co wyniki są na stronie, ale bez nazw psów
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 11:52   #4
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Brawa dla Gisa - mówiłam, że rośnie z niego super pies
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 12:27   #5
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Brawo Brawo Gisotsu
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 12:28   #6
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
A znalazłam wyniki
Gisu jednak jeszcze poszalał II miejsce w najpięniejszym psie narodowym (czy jak to się powinno tłumaczyć) i II w najpiękniejszym młodym psie i suce (to też nie wiem jak się powinno nazywać- ale mam nadzieję, że wszyscy wiedzą o co chodzi)
GRATULACJE!!!!

No to Gisu pewnie niektorym podpadl i zaraz znow sie rozniesie "jak mogl wygrac pies o tak suczym wygladzie".... Bo rzeczywiscie jak sie oglada inne samce to mocno musial odstawac od stawki.... in plus...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 12:59   #7
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post

No to Gisu pewnie niektorym podpadl i zaraz znow sie rozniesie "jak mogl wygrac pies o tak suczym wygladzie".... Bo rzeczywiscie jak sie oglada inne samce to mocno musial odstawac od stawki.... in plus...
Nie, no nie było nikogo z Polski więc chyba nie będzie żadnej batalii. No chyba, że Słowacy też się kłócą jak my... Ja w każdym razie uważam, że Gisu wygrał zasłużenie choć trochę bardziej (Sorry Shaluka) kibicowałam bratu Astarte Ale to dlatego, że jest jej bratem
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 13:32   #8
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
choć trochę bardziej (Sorry Shaluka) kibicowałam bratu Astarte Ale to dlatego, że jest jej bratem
Nie tylko.... Sama chce go zobaczyc w rzeczywistosci, bo na fotkach prezentuje sie wspaniale...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 13:54   #9
Palpatine
Junior Member
 
Palpatine's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Wolne Miasto Gdańsk
Posts: 212
Default

Gratulacje dla Gisotsu i Agnieszki - daliście radę
Do dzisiaj to najładniejszy pies jakiego widziałem "live". Ostatni raz widzieliśmy go trzy tygodnie temu i wyglądał bardzo dostojnie. Widać, że mały szybko dorośleje, a w przyszłości zgarnie jeszcze nie jeden tytuł.
Palpatine jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 14:18   #10
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
Myśmy przegrali z kretesem lądując na końcu z oceną bardzo dobrą- ale Pan sędzia Stefik sędziował bardzo dokładnie i wytkną Astarte wszystkie wady, które posiada, a suki obok były naprawdę śliczne! Nie mówiąc już o tym, że totalnie zbłaźniłam się wystawiając Astarte biegnąc nie w tą stronę co trzeba- no ale cóż wystawy beze mnie byłby po prostu nudne
Magda, za ten tekst masz moją 'prywatną wygraną' na wszystkich wystawach w których będziecie kiedykolwiek z Astą brać udział: nagrodę za bycie chyba "najnormalniejszą" wystawczynią wilczaka w Polsce. Brawo za dystans do wystawiania i umiejętność żartowania z samej siebie!
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 14:38   #11
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

I ja wrzuce trzy grosze od siebie, wystawy traktuje obojetnie jezdze bo Magda chce, ale ta wystawa mi sie podobała z paru wzgledów:
1. pierwszy raz widziałem tak dokładne ogladanie psow (nie to co u nas dwa koleczka szybkie lukniecie na psy ty i ty wygrales i dowodzenia)
2. kolejna rzecz która mi sie podobała to profesjonalizm sędziow i nie tolerowani pewnych zachowan (juz slyszalem o tym ale u nas tego nie widzialem), np. przejawianie agresji wzgledem sedziego lub innych psow na ringu rownało sie z wylotka (sedzia poprostu podchodzil do delikwenta dziekowal i prosil o opuszczenie ringu szok jak dla mnie ale to mi sie podobało)
A dziekuje Rona za pochwałe mojej połowy, fakt bez tej Mojej roztrzepanej i nerwusowatej baby wystawy byłyby nudne, a tak mam troche ubawu jak Moja wchodzi na ring
To pisałem ja Witek
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2010, 11:11   #12
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

W końcu znalazłam chwilke i wrzucam troszke fotek Nie ma sporej ilości zdjęc, szczególnie po moim "występie", bo Witek chyba cały czas zamiast aparatu trzymał sie za głowę

Psy młodzież:












Psy otwarta:



Suki młodzież












I na koniec: Bogu dzięki, że my nie musimy naszych psów czesać
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2010, 12:15   #13
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Nie przejmuj się, a zdjęć wyjątkowo mam jak na lekarstwo, teraz tylko kwestia, które ogólże się nadają
Teraz w domu mamy mały sajgon, więc dodam je dodam, ale z opóźnieniem

Dzięki wielkie za gratulacje, Gis się naprawdę pięknie pokazał i mimo wejścia w wiek dojrzewania był w miarę spokojny. Przyznam, że już do BOG-a szliśmy oboje jak na skazanie, tak byliśmy zmęczeni, ale radocha jest niezła Ogólnie to była najprzyjemniejsza wystawa na jakiej byłam, taki spokój na niej panował, ludzie naprawdę się starali, nawet chodziły dzieciaki i czekoladki rozdawali (a jaki ubaw przy tym miały ), w szoku byłam jak zrobili ring główny, ba nawet świece były Pierwszy raz było przedstawianie sędziów i mówienie o nim coś więcej. O każdej rasie też, pilnowano by psiak nie wbiegał jeden za drugim tylko byl odstep, wiec nikt w zadek nie wchodzil.
A wygrana tym bardziej cieszy, ze byly nie tylko puchary ale i cos dobrego dla psiakow, a przeciez to one zwyciezają i im się nalezy Co do Gisa, to do tej pory nie może przejeść tego co dostał po powrocie

Jednak to nie to nas najbardziej cieszy w tym wyjezdzie ale to, ze Gis zdal najwazniejsyz egzamin w swoim zyciu czyli przeswietlenie stawow i JEST A!
Poza tym super było się spotkać, ze znajomymi, poogladac prawdziwe zdjecia, pierwszych wilczakow.. jej jakie one byly!


P.S. Madzia, obie żeśmy się niezle zaprezentowaly Przynajmniej bylo nam razniej i weselej
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2010, 14:49   #14
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

W wynikach brakuje CACIB-a Aljaski, Radka mówila, ze dostala, nie wiem tylko jak z res. CACIB-em..

Ok, widze, ze juz sa, super, dzieki.
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 21-02-2010 at 14:54.
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2010, 15:19   #15
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Jeszcze, tytul East Junior Winner 2010 przydal suni i psiakowi, czyli Gisowi oraz Izmie.
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org