Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > ČSV v nouzi

ČSV v nouzi ČSV hledající nový domov: psi s průkazem původu, ale také psi, co jako vlčáci vypadají, kteří na své nové pány čekají v útulcích...

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-02-2010, 22:04   #61
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
. Všichni máte plné ... keců o chudáčcích psech o majitelce v nouzi apod. .
Majitelka ať si .... Nejhořší je, že ti psy "chudáčci" opravdu jsou. Hlavně tedy feny, které se co nevidět pokud mají okolo 14 -ti měsíců rozhárají...
Stela jest offline  
Old 02-02-2010, 22:10   #62
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
Majitelka ať si .... Nejhořší je, že ti psy "chudáčci" opravdu jsou. Hlavně tedy feny, které se co nevidět pokud mají okolo 14 -ti měsíců rozhárají...
Copak nerozumíš česky ??? Od počátku tady říkám, že podobných příběhů už jsem slyšel, ale málokdy je to tak, jak se prezentuje. Psi jsou chudáci, ale je nesmyslem pomáhat paní najít nové majitele, kterým tyhle bezpapíráky střelí.

Jinak Tvé vývody a to, jak si jakoukoliv poznámku vztahuješ na sebe je obdivuhodné.
Pavel jest offline  
Old 02-02-2010, 22:18   #63
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Quote:
Originally Posted by Elar View Post
Vraj našla záujemcu ktorý psov odkúpi.
No to bude este sranda... Ludia prosim vas sledujte media, ak sa niekde suchne o svorke krvilacnych CVciek nech sa k tomu mozeme vsetci co tu sme hned aj medialne vyjadrit.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline  
Old 02-02-2010, 22:33   #64
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Psi jsou chudáci, ale je nesmyslem pomáhat paní najít nové majitele, kterým tyhle bezpapíráky střelí.
Je úplně jedno, jakým způsobem se dostanou pryč. Hlavně ať jsou pryč. Jiný způsob než "pomáhat paní" neexistuje. Jiný, který by pomohl i těm psům.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline  
Old 02-02-2010, 22:44   #65
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Copak nerozumíš česky ??? Od počátku tady říkám, že podobných příběhů už jsem slyšel, ale málokdy je to tak, jak se prezentuje. Psi jsou chudáci, ale je nesmyslem pomáhat paní najít nové majitele, kterým tyhle bezpapíráky střelí.

Jinak Tvé vývody a to, jak si jakoukoliv poznámku vztahuješ na sebe je obdivuhodné.
Vztahuji - neboť si napsal jestli nějaké náhodou neznám?

Pro Pavla: Rozumím velice dobře česky - je mi úplně jedno co si slyšel a nezajímá mě to - protože tebe se žádný srdceryvný příbeh netýká, pro tebe jsou bezpapíráci plevel a pomoct nechceš. Kdyby jsi měl psy opravdu rád snažily by jsi se pomoct i těch co ty blbý papíry nemají. Copak oni můžou za to jakou mají "majitelku" ? Chudák PAPÍROVÁ fena Chase.

Já bohužel nijak pomoci nemohu, psy mám dva a to je na mě až moc. A nevíte někdo jakou sumu za ně chce ? kdyby to nebylo v řádů několika tisíců tak by se možná někdo našel. Pro štěňátka určitě a snad i pro ročky, aspoň zatím ty feny.
Stela jest offline  
Old 02-02-2010, 23:21   #66
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

Tož za starých časů a vedení bylo určitě všecko lepší. Ale byl li ještě před desetiletím ve vedení klubu takový případ jako Judr.Kolomazník, tak jsem rád za to současné. A taky už nikdo mladé ohniváky nevolá před kárné komise a nevyhrožuje soudy za nevhodné příspěvky na fórech.


No a můj skromný názor k tématu: Je v něm vlčí krev? Tak je taky náš. My jsme totiž všichni Gogo.

Last edited by Adrian; 02-02-2010 at 23:43.
Adrian jest offline  
Old 02-02-2010, 23:30   #67
Mackie
Junior Member
 
Mackie's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Slovakia/Presov
Posts: 112
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Psi jsou chudáci, ale je nesmyslem pomáhat paní najít nové majitele, kterým tyhle bezpapíráky střelí.
no prave, dotycnej pani netreba pomahat, bolo treba prist ruskom noci a psov jej surovo stipnut.. zachrancovia boli pomali, trvalo im vsetko zorganizovat "az" tyzden, medzitym si pomohla sama, stihla zohnat kupcu a nic jej nebrani pri dalsom harani spravit dalsi vrh.. keby sa jej psy vzali s kopou medializacie okolo a popisom problemov, ktore s tymi psami budu, bolo by to ine, ako teraz, ked tych 10 psov len tak zmizne
v zakone je, ze aj nekontrolovane mnozenie psov je trestne, a obsahuju to skoro vsetky mestske VZN, ale kto ju bude zalovat? nikto, lebo ved who cares
Mackie jest offline  
Old 03-02-2010, 00:27   #68
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Pavle když už ti jde tak moc o chov, tak víš, jakou by ta čuba měla hodnotu pro chov, kdyby prošla bonitací? Možná kdyby to někdo řešil s dalšími adminy, snad by nedošlo ke smazání všeho podstatného. Nicméně wolfdog ať je využívaný jak chce, tak opět dokázal, že když je něco skutečně potřeba, tak se na něj spolehnout nedá. Teda určitě ne pokud české forum řídí jeden člověk s takto užitečným přístupem k věci. Těch zvířat je mi líto, uvidíme, jestli se ráno něco nezlepší.
Undertaker jest offline  
Old 03-02-2010, 00:31   #69
Elar
Junior Member
 
Elar's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Bratislava
Posts: 74
Send a message via ICQ to Elar
Default

Quote:
Originally Posted by Mackie View Post
no prave, dotycnej pani netreba pomahat, bolo treba prist ruskom noci a psov jej surovo stipnut.. zachrancovia boli pomali, trvalo im vsetko zorganizovat "az" tyzden, medzitym si pomohla sama, stihla zohnat kupcu a nic jej nebrani pri dalsom harani spravit dalsi vrh.. keby sa jej psy vzali s kopou medializacie okolo a popisom problemov, ktore s tymi psami budu, bolo by to ine, ako teraz, ked tych 10 psov len tak zmizne
v zakone je, ze aj nekontrolovane mnozenie psov je trestne, a obsahuju to skoro vsetky mestske VZN, ale kto ju bude zalovat? nikto, lebo ved who cares
a kam by som tých psov dala? k sebe do záhrady? a aj keby(v prípade že by ma na družstvo vôbec pustili čo by bol určite ďalší nie malý problém), kým by som zorganizovala celý prevoz, to neni tak že dojdeš zobereš psa a ideš, bolo ich treba všetkých uspať... Od soboty rána do dnes som nič nerobila ja ani moja mama iba sme telefonovali a pokúšali sa ich umiestniť.
Volala som aj na Slobodu zvierat, kde mi bolo povedané že pokiaľ sa jedná o nezvládnutý chov chovateľky, nič s tým robiť nemôžu, pokiaľ nebudú vyhladovaní, alebo bití. Takže ja som robila čo som mohla, svedomie mám čisté...
__________________
Zuzana Melkusová
chovateľská stanica "z Devínskej"
www.zdevinskej.vlciak.eu

Last edited by Elar; 03-02-2010 at 00:37.
Elar jest offline  
Old 03-02-2010, 00:42   #70
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Elar View Post
a kam by som tých psov dala? k sebe do záhrady? a aj keby(v prípade že by ma na družstvo vôbec pustili čo by bol určite ďalší nie malý problém), kým by som zorganizovala celý prevoz, to neni tak že dojdeš zobereš psa a ideš, bolo ich treba všetkých uspať... Od soboty rána do dnes som nič nerobila ja ani moja mama iba sme telefonovali a pokúšali sa ich umiestniť.
Volala som aj na Slobodu zvierat, kde mi bolo povedané že pokiaľ sa jedná o nezvládnutý chov chovateľky, nič s tým robiť nemôžu, pokiaľ nebudú vyhladovaní, alebo bití. Takže ja som robila čo som mohla, svedomie mám čisté...
Klobouk dolů před tvou prací. Škoda jen že je to další případ kdy to nevyšlo a povzbuzení pro toho, u koho to začíná vypadat podobně. Taky by to jednou chtělo happy end
Undertaker jest offline  
Old 03-02-2010, 01:40   #71
Mackie
Junior Member
 
Mackie's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Slovakia/Presov
Posts: 112
Default

Elar vobec som sa nechcela dotknut vas, aj to "az" tyzden som dala preto do uvodzoviek, lebo ste naozaj spravili vsetko co sa dalo za neuveritelne kratku dobu, ja som chcela vypichnut to, ze Pavel spomina, ze sa tu niekto snazi pomoct majitelke umiestnit psy, co nie je pravda, lebo to nie je o nej, ale o tych psoch, a jej su ukradnuti (a tym som chcela povedat to, ze kym tu sa dohaduje, ci taketo info moze byt na serveri, medzitym tam vonku sa ta situacia deje a vsetka snaha vychadza nazmar a psy skoncia ktovie kde, ale hlavne, ze sa tu nemusel riesit dalsi srdcervuci pribeh)
prepac, ak to vyznelo inac, ja si takuto snahu tiez cenim, ja by som sa do toho zrejme nedala

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Všichni máte plné ... keců o chudáčcích psech o majitelce v nouzi apod.
len zopakujem, nikto nikde nespominal majitelku v nudzi, myslim, ze sa skor vsetci zhodli, ze je to a tie psy odtial treba dostat prec

(imho clovek moze pre plemeno spravit vela aj tym, ze bude bezPP psov a krizencov dostavat z ruk ludi, ktori ich dalej mnozia a to plemeno kazia)
Mackie jest offline  
Old 03-02-2010, 01:50   #72
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Mackie, prakticky souhlasím. Jen když už se nepodařilo hnout s touto smečkou (nebo zatím nepodařilo), bylo by fajn vymyslet, jak podobné věci lidem znepříjemnit. Napadlo mě třeba dát povinně do smlouvy něco v tom smyslu, že chovatel může psa nebo fenu zabavit v případě vrhu, který nemá PP nebo tak něco.
Undertaker jest offline  
Old 03-02-2010, 08:46   #73
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Pavle když už ti jde tak moc o chov, tak víš, jakou by ta čuba měla hodnotu pro chov, kdyby prošla bonitací? Možná kdyby to někdo řešil s dalšími adminy, snad by nedošlo ke smazání všeho podstatného.
Nevím, jakou má čuba chovnou hodnotu. To by měl vědět především KCHČSV v SR a pokud má hodnotu pro chov, pak ji přednostně odtamtud dostat. Není nad lidské síly, dospělou fenu někde umístit. Bojím se ovšem, že čuba, která do 3 let věku není zvyklá na kontakt s člověkem a žije ve smečce, bude někdy schopná projít bonitací. Ale vše je možné. Ovšem přednostně by tohle měl řešit KCHČSV v SR, který to také řeší a ne mezinárodní fórum na Wolfdogu.

K Tvým dalším výtkám se vyjadřovat nebudu. Opět opakuji, nikdo není nucen se zde registrovat a náš server navštěvovat.
Pavel jest offline  
Old 03-02-2010, 08:51   #74
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Já myslím, že předkupní právo nebo "zabavení psa" chovatelem v případě špatné péče je právně nevymahatelné.....I když to v kupní smlouvě je.
Hanka jest offline  
Old 03-02-2010, 09:31   #75
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Já myslím, že předkupní právo nebo "zabavení psa" chovatelem v případě špatné péče je právně nevymahatelné.....I když to v kupní smlouvě je.
V kupní smlouvě může být cokoli ale vymoci to, co dotyčný podepsal,je často nemožné.
__________________
Daniela


Last edited by Pavel; 03-02-2010 at 13:39.
CDaniela jest offline  
Old 03-02-2010, 13:32   #76
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Helena View Post
Rovněž obsah či případná neaktuálnost klubových stránek se kritizuje dobře - ale něco udělat pro to, aby to bylo lepší, to už jaksi nee (teď narážím třeba na ty chytré kecy, co jsem zahlédla v jedné z odkazovaných diskuzí z tohoto vlákna o Chase...).
To jsem ráda, když můj názor bereš jako chytré kecy. Myslela jsem tím, že nechtěné krytí se tu rozebírá jako svatokrádež, a opravdu vážná věc se radši smaže. Takže je lepší mlčet a myslet si své ? No ono vyjde to nastejno. Já jim pomoct neumím, ale aspóň jsem si to i s chytrýma kecama dala na své stránky. Třeba si to někdo přečetl a pomůže.

Last edited by Pavel; 03-02-2010 at 13:36.
RadeKKK jest offline  
Old 03-02-2010, 13:41   #77
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
Už jsem našla odkaz ... Ze stránek p. Nekvasilové .. díky.
Není zač. Opravdu si teď nemohu dovolit dalšího pejska, snažim se léčit svého BEZPAPÍRÁKA pokud to půjde. Doufám, že ten odkaz našlo pár lidí.
RadeKKK jest offline  
Old 03-02-2010, 13:51   #78
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
To jsem ráda, když můj názor bereš jako chytré kecy.
To bude asi hodně velké nedorozumění...

Narážela jsem na připomínky v jedné z odkazovaných diskuzí v příspěvku od Feli http://www.wolfdog.org/forum/showpos...2&postcount=24 - odkazy jsou ale odstraněné, takže ani nevím kde přesně to bylo (czpes?), ani kdo přesně to psal (stejně to bylo pod přezdívkou, nikoli pravým jménem). Ty "chytré kecy" byly o tom, že na kl. stránkách není ani fórum, kam by taková věc šla dát, že sekce ČSV v nouzi na nich byla jen chvíli, jak se Klub staví k takovým věcem macešky a já nevím, co ještě (prolétla jsem to na rychlo očima, otrávilo mě to, zavřela jsem to).
Ano, na kl. stránkách nebyla znovu obnovena sekce ČSV v nouzi - stejně, jako jsem v počtu JEDEN administrátor na celé stránky nestihla a nestíhala obnovit spoustu důležitějších částí webu (jako třeba kompletní výsledky svodů a bonitací a další), které díky opakovaným útokům a tomu poslednímu opravdu "úspěšnému" začátkem r. 2008 vzaly komplet za své. Stejně jako v počtu JEDEN admistrátor není reálné provozovat fórum...

Tož asi tak.... Vůbec nechápu, Jiřko, proč sis to vztáhla na sebe??
__________________

Helenasotis jest offline  
Old 03-02-2010, 14:10   #79
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Helena View Post
To bude asi hodně velké nedorozumění...

Tož asi tak.... Vůbec nechápu, Jiřko, proč sis to vztáhla na sebe??
protože jsi to napsala jako já - " udělat něco to néé. " - tak mi to vyplynulo, že to bereš z mého příspěvku. Omlouvám se .
RadeKKK jest offline  
Old 03-02-2010, 14:21   #80
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
protože jsi to napsala jako já - " udělat něco to néé. " - tak mi to vyplynulo, že to bereš z mého příspěvku. Omlouvám se .
Aha - no vidíš, tak tohle jsem zase absolutně nepostřehla já, že Tě nechtěně cituji
__________________

Helenasotis jest offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org