Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Cluby & nařízení

Cluby & nařízení Informace o klubech pro ČSV v jiných zemích, nařízení týkající se ČSV a omezení britského Kennel Clubu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-06-2006, 16:14   #1
Bellinka
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 16
Default Konference - 06.2006

Tak by mne zajímalo, kdy se objeví informace, co se dělo na konferenci....Nebo je to tajné? Myslím si, že členy klubu by určitě zajímalo, co se projednalo....
Bellinka jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2006, 18:19   #2
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Vážený anonyme (dosud ses nepředstavil). Pokud máš nějaké dotazy na konferenci a jsi členem Klubu, pak se můžeš zeptat kteréhokoliv z delegátů, kteří Tě tam zastupovali. Navíc účastnit konference se může jako host kterýkoliv člen Klubu. Takže pokud potřebuješ informace skutečně nutně a rychle, mohl ses konference účastnit. Nevím, proč se jízlivě ptáš, zda to není tajné ? Jak sis všiml, tak už více jak rok jsou všechna rozhodnutí vedení Klubu bez problémů a rychle zveřejňována. A že to zajmá členy ? Jistě, Ti to nejpozději dostanou ve zpravodaji. Ty snad mluvíš za všechny členy ?
Nezažil jsem za celou dobu, co jsem členem Klubu, žeby oficiální zápis z konference byl zveřejněn třetí den po jejím konání. Pokud si pamatuji, tak to vždycky trvalo dva týdny i déle (jednou jsem dostal zápis z konference ke zveřejnění až 2 měsíce po ní).
Tady je seznam delegátů, jistě si vybereš někoho, blízkého Tvému srdci (poku vím, tak nepřijel Ing.Hartl a místo něj nastoupila, jak jinak, Ing. Soukupová) :
K. Hartl
M. Andrlová
J. Hospodka
H. Křížová
K. Horák
H. Kaufmanová
L. Novoveská
E. Myslivečková
M. Pluhařová
D. Matušinec
L. Sikorová
K. Skoupý
M. Konečná
J. Tvrdoň
D. Matušincová
L. Feniková
Š. Balaštík
J. Šesták
Náhradníci:
D. Čílová
M. Soukupová
E. Špreňarová
M. Bulíková
J. Sikorová
I. Střítežská
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-2006, 08:39   #3
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default Konference

Tak nevím kdo je tady jízlivý.
Kdo jiný by měl zastupovat pana Hartla ( všichni doufáme , že mu současné počasí neuškodí ) než Monika ? Dlohodobě spolupracují a mají stejné názory na věc.

PS: Já se už na výsledky konference informovala. Brno přeci jen je trochu z ruky. Jiřina
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-2006, 13:28   #4
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Zápis z konference psala Ing. Marcela Pluhařová, včera ho poslala mě a Dankovi Matušincovi (který jako člen mandátové komise zapisoval počty hlasů - proto musí zápis podle svých záznamů zkontrolovat). Včera pozdě v noci Danek odpovídal, že je v pořádku. Dnes bude zápis odeslán redakční radě.

K tomu, že někdo urguje zveřejnění zápisu 4 dny po konferenci, se nebudu vyjadřovat. Jedná se o 8 stran psaného textu. Dříve byly některé zveřejňované zápisy poměrně strohé (2 - 3 stránkové), přesto jejich zveřejnění trvalo poměrně dlouhou dobu.

Pokud Bellinka (nebo kdokoliv jiný) má zájem, může mi napsat e-mail na moji soukromou adresu [email protected] - zápis, včetně, zprávy o činnosti jim rád zašlu. Podmínkou ovšem je, že se představí, protože s anonymy nehodlám ztrácet dále svůj drahý čas.

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-2006, 13:56   #5
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Ještě poznámka k Ing. Soukupové jako náhradníkovi: Všichni náhradníci za českou pobočku dostali pokud vím na členské schůzi stejný počet hlasů, na konferenci se dostavili všichni, proto mezi sebou museli zvolit jednoho. Paní Soukupová byla ostatními náhradníky zvolena, což považuji za zcela normální a její zvolení ostatními náhradníky i za nejlogičtější.

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-2006, 21:46   #6
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Pavle,byla fuška přemluvit Moniku,aby nastoupila na místo pana Hartla.Víceméně jsme jí k tomu s Evou donutily ,bránila se udatně, leč marně.
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org