Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-08-2004, 07:35   #1
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default Víkend s ČsV (a nejen s nimi)- Nadějkov 17.-19.9.2004

Blíží se naše další již 3. Víkendové setkání v Nadějkově. Vzhledem k tomu, že na něj chtějí přijet i hosté s jinými plemeny, bylo by dobré, pokud by se zájemci z řad majitelů ČsV přihlásili co nejdříve (mají samozřejmě přednost). Nejlépe do konce srpna 2004. Upozorňuji, že je nutné se hlásit pouze a jen na kontakt, uvedený v propozicích. Informace o setkání a kompletní program je nahttp://www.wolfdog.org/ces/events/323.html.
Opět, jako již v květnu, přislíbil svou účast Ruda Desenský, který bude připraven poradit a pomoci s případnými problémy.

Takže čévéčkáři, hlaste se, volná místa ještě jsou, ale není jich zase tak moc .
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 24-08-2004, 09:06   #2
Artemis
Junior Member
 
Artemis's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Vysočina
Posts: 30
Default

Ano už se s naší smečkou těšíme. Minule se mi v Nadějkově opravdu moc líbilo, je to hezké prostředí a organizačně to má dokonalý systém. Připravte si na mne jakoukoli otázku, jsem připraven odpovědět naprosto na cokoli. Budu mít s sebou minimálně Báju, Oxýka a šéfku smečky Jasinu. Na francouzských vlčácích se dá modelově předvádět, jak zvládnout i ty nejsložitější vlčácké vrtochy. Nebojte se zeptat i na zdánlivě banální otázky, vždyť i vy chcete mít stejně jako já pohodového vysmátého psa nebo fenku. V pejskařině není přeci nic krásnějšího než pohled na radostného psa.
Bohužel jako vždy jsem časově dost zaneprázdněn a měl bych být současně na dvou místech, proto vám mohu věnovat jen pátek a sobotu, kdy vás večer opustím a pojedu pomáhat zase trošku odlišné skupině pejskařů s jejich pejsky.
s pozdravem
Rudolf Desenský
Artemis jest offline   Reply With Quote
Old 24-08-2004, 09:51   #3
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Artemis
Minule se mi v Nadějkově opravdu moc líbilo,
To jsme rádi .

Quote:
Originally Posted by Artemis
Připravte si na mne jakoukoli otázku, jsem připraven odpovědět naprosto na cokoli.... proto vám mohu věnovat jen pátek a sobotu, kdy vás večer opustím
O Tvém osudu v Nadějkově již bylo rozhodnuto , dostaneš na sobotu na starosti výcvikové družstvo začátečníků a štěňátek . Ale samozřejmě, že bude i čas na diskuze s ostatními.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 16-09-2004, 08:32   #4
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Výcvikový víkend se blíží mílovými kroky. Dnes už je po uzávěrce přihlášek. Celkem je přihlášeno 53 psovodů s celkem 56 psy !!!
Pokud by jste chtěli přijet a rozhodli jste se na poslední chvíli, volejte 602321477. Upozorňuji, že v takových případech je poplatek za účast zvýšen na 550 Kč a v každém případě je nutné spát v autě nebo vlastním stanu.
Pokud by jste se chtěli přijet jen podívat, i v takovém případě je třeba se předem ohlásit na výše uvedeném čísle.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 16-09-2004, 11:38   #5
artus
Junior Member
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 91
Default

Ahoj Pavle, mému štěněti čsv je 8týdnů, je možné se s ním přijet podívat do Nadějkova? Dan
artus jest offline   Reply With Quote
Old 16-09-2004, 11:58   #6
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Dane, samozřejmě můžeš se štěnětem přijet. Nebudeš s ním samozřejmě cvičit, ale můžeš se přijet podívat a štěně si může začít zvykat na přítomnost jiných psů a na prostředí výcviku. Navíc od pátku do soboty odpoledne bude v Nadějkově i Ruda Desenský, který může poskytnout začátečníkům (ale i pokročilým) cenné rady k výchově a výcviku psa.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 17-09-2004, 08:19   #7
artus
Junior Member
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 91
Default

Pavle, díky za info, ale jak je to s očkováním, máme zatím paravirózu, další očkování bude až koncem měsíce? Jinak pár rad bych určitě uvítal, Alf je pěknej divoch! Na vodítku ještě neumí a jak vidí psa tak je k neudržení. Dan.
artus jest offline   Reply With Quote
Old 20-09-2004, 22:00   #8
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Tak máme už Nadějkov za sebou. Celkem přijelo 46 psovodů se 46 psy (z toho 24 ČsV). K dispozici bylo 6 výcvikářů a 3 figuranti.
V závěru jsme se s výcvikáři shodli na tom, že na akci podobného typu to již bylo na hranici únosnosti. Proto další akce již budou poněkud "komornější".
Až na drobný problém (který se ovšem týkal pouze majitelů tábora) proběhl víkend bez nehod.
Zazněla pochvalná hodnocení od účastníků ale byly slyšet i připomínky a kritiky. Byl bych rád, pokud by se zde účastníci, kteří k tomu budou mít chuť a odvahu , s ostatními podělili především o ty kritické připomínky. Rád bych, pokud by taková diskuze probíhala veřejně a nikoliv jen soukromou poštou nebo podobně. Zcela jistě to může pomoci při organizování dalších akcí.
Vše ostatní se o 3. víkendovém setkání v Nadějkově dozvíte v článku, který se připravuje.

Pavel

PS : Já bych měl první kritickou připomínku nikoliv sám k sobě ale k zájemcům, kteří se na setkání přihlásili, nepřijeli, neomluvili se, natož aby poslali účastnický poplatek nebo alespoň jeho část na uhrazení nutných nákladů.
Protože jich bylo docela dost velké číslo, dostali nás do nepříjemné a komplikované situace. Zapomněli zřejmě na to, že se pro ně připravuje strava, kterou je nutné uhradit, že musíme zorganizovat a zaplatit výcvikáře, jejichž počet je závislý na počtu přihlášených atd. Zcela jistě z této zkušenosti vyvodíme určité kroky pro setkání další.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 21-09-2004, 00:06   #9
Edenseveru
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Location: Liberec
Posts: 185
Default

Ahoj, já jsem žel v Nadějkově nebyla(čekali jsme na štěňátka,narodili se až dnes :P -je jich hromada 4p+5f=9 )
Ale byli tam dvě rodiny,kteří čekají až si právě ňákýho tohodle prcka odvezou. Oba dva mě volali a byli strašně nadšený ,prý si připadali jako kdyby tam patřili odjakživa.
Prý ses o ně Pavle hezky staral.
takže je mě líto,žádná kritika nebude
Ahoj Lucka
Edenseveru jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org