Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-11-2004, 20:26   #21
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Tak jak to vidím, bude účast opět hojná. Jirka Davídek, Šedivačka, Fianna, Artuš a minimálně další 3-4 ČsV. A bude pro Vás připraveno překvapení (pokud nás technika nezklame). Co to bude, prozrazovat nebudu, protože by hrozilo, že přijede neúnosné množství psů .
Takže se těšte.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-2004, 10:35   #22
artus
Junior Member
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 91
Default

Přijede pan čermák z malého ráje s artušem kterého si nechal ze svého prvního vrhu (brácha mého alfa a fianny alana), už se těšim na jejich setkání. možná vezme i mámu dixi dakmat. tak v sobotu...
dan
artus jest offline   Reply With Quote
Old 26-11-2004, 13:11   #23
Tyna
Junior Member
 
Tyna's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Jihlava
Posts: 88
Send a message via Skype™ to Tyna
Default

Ahojky vsichni,
ja doufam, ze nam to taky konecne vyjde a prijedeme s obema pejskama.

Martina
Tyna jest offline   Reply With Quote
Old 02-12-2004, 12:29   #24
Artemis
Junior Member
 
Artemis's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Vysočina
Posts: 30
Default Poslední free sobotní setkání

Poslední free sobotní setkání

Vzhledem k tomu, že se mi tu schází čím dál více lidí, jsem nucen to trošku omezit, proto bude nezbytné se předem ohlásit mailem nebo SMS, případně večer telefonem (přes den si nemám jak zapsat poznámky).
Tato poslední sobota byla zcela nekontrolovaně "přelidněna" a hrozilo, že dojde k nějaké kolizi, o což nikdo z nás nestojí. Mimo to mám ještě spoustu práce s dostavbou psince a pomáhá mi jen málo lidí, které musím samozřejmě zohlednit.
Tuto sobotu t.j. 4.12. bude možno přijet ještě bez ohlášení, ale ty následující budu raději, když se mi předem ozvete, abychom se sešli v takovém počtu, kdy na sebe budeme mít více času. Přednost budou mít štěňata a bázliví psi, ty neodmítnu nikdy. Dále bude v zimním období pro setkání časový limit zhruba od 10 do 14hod., potom se musím věnovat také svým zvířátkům a psům, kteří to potřebují. Až se nám zase prodlouží den a trochu se oteplí, nebude problém se vrátit ke schůzkám do večera.

děkuji za pochopení
Rudolf Desenský
Artemis jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-2004, 17:24   #25
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default Ochrnutý pes

V sobotu 4.12.2004 jsem se na Psích hrátkách Artemis seznámil s neuvěřitelnými lidmi, kterým ochrnul jejich pes. Přestože jejich situace byla skoro beznadějná, udělali pro něj vše, co bylo v jejich silách a místo utracení, které jim bylo doporučováno, psovi poskytli takovou péči a prostředky, že i s tímto těžkým poškozením může žít takřka plnohodnotný život.
A že jejich Sára je veselý a šťastný pes, jsem se sám přesvědčil. Přestože Sára není čévéčko, píši o tom zde, protože ani našim psům se podobné nehody nevyhýbají. Znám minimálně 2 podobné případy ČsV, kteří ale byli bohužel utraceni.
A právě v podobných případech nabízí majitelům příběh Sáry a jejích páníčků krásný příklad toho, že když se chce, tak to jde.

Podrobnosti najdete na Sářiných stránkách.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 12-12-2004, 22:18   #26
Artemis
Junior Member
 
Artemis's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Vysočina
Posts: 30
Default Reakce na dělobuchy

Sobotní setkání zaměřené na psy s reakcí na dělobuchy

Vzhledem k tomu, že se blíží Silvestr a mnoho psů má nemalé problémy ustát dělobuchy, střelbu anebo bouřku, jsem se rozhodl, že uspořádám seminář se zaměřením na toto téma. Pokud se sami těchto ran bojíte, bylo by lepší své psy s sebou nebrat. Pokud to bez nich nepůjde, chci to vědět předem, abych se tomu mohl přizpůsobit. Vy statečnější si přineste nějaké petardy a já vás trochu proškolím, jak se tohleto dá zvládnout bez Sedalinu a jiných "oblbovadel". Bezpodmínečně potřebuji vědět, kdo přijedete a jaké psy budete mít s sebou. Tentokrát beru pouze e-mail na [email protected] nebo telefonickou objednávku na jedno z čísel, která jsou na str. http://artemis.erbak.com, nikoliv vzkazy po druhých nebo SMS! Háravky k nám mohou (už mi toho tady hárá dost). Začátek plánuji v 10.00 hodin, opozdilci budou rušivým elementem, tak na to berte ohled a vyražte trochu dříve.
Artemis jest offline   Reply With Quote
Old 27-08-2006, 15:09   #27
Eblaz
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ratboř
Posts: 1
Default psi hratky Artemis

Ahoj,
prosim,poradaji se jeste "sobotni psi hratky Artemis"?
Diky Eva
Eblaz jest offline   Reply With Quote
Old 27-08-2006, 22:59   #28
Jazzinka
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 74
Default

Ne, koukni se do poradny na www.psychlog-psu.com do akcí pro veřejnost na free soboty. Ale v sobotu 9.září 2006 se počítá s účastí Ovčárských na Pochodu přes pohoří, všichni jsou vítáni, nejlépe i se členy rodiny, kteří by mohli vzít tamní pejsky.
Jazzinka jest offline   Reply With Quote
Old 18-09-2006, 13:22   #29
Artemis
Junior Member
 
Artemis's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Vysočina
Posts: 30
Default Re: psi hratky Artemis

Quote:
Originally Posted by Eblaz
Ahoj,
prosim,poradaji se jeste "sobotni psi hratky Artemis"?
Diky Eva
Trochu tuto informaci upřesním. Free soboty už jsem opět obnovil, teď 16.9. zrovna byla. Musel jsem je stopnout v době, kdy jsem převzal dvacet týraných psů z Krupé, kterým bylo potřeba pomoci s deprivačním syndromem a tudíž nebyl čas se o víkendech starat o jiné psy.
Další free sobota by měla být za dva týdny. Aktuální datum se objeví vždy dole v pravém sloupci již zmíněného mého webu nejpozději v pátek, den před tím, aby mi sem nepřijelo zase třeba 40 lidí. Jelikož je zatím hezké babí léto, končí tyto soboty večerním táborákem a někteří lidé tu zůstávají až do neděle, kdy si přivezou spacáky a ustelou si někde na horním psinci.
Artemis jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org