Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-11-2004, 17:14   #1
Fianna
Junior Member
 
Fianna's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Praha
Posts: 21
Send a message via ICQ to Fianna
Default Kontakt - kdo z vás je z Prahy?

Ahoj bando,
mám doma 4 měsíčního démona a jsem z Prahy. V našem blízkém okolí je dost málo velkých psů (asi 4 NOčka a to ještě s nerudnými ppáníčky), takže se chodíme vylítat do stromovky. Což je sice super, protože téměř pokaždé narazíme na velké psi se kterými si může Josh chvíli hrát, ale pak páníčkové někam musí ... no znáte to.

Proto se ptám, kdo z vás je z Prahy a je ochoten se čas od času scházet, aby si naši hafínci taky pořádně po psím zakalili ??? Jinak to že je Joshua 4 měsíční tele ... tím se nenechte zmást, je temperamentní, leckdy pořádně prožene i dospělého psa a dovede být i dost vlezlý a otravný ale kterej štěňák ne

Kdyžtak se ozvěte a nebo písněte 775/342 662 (a ne že mi budou chodit nějaký nekalý tajemný zprávy p)

Hezký den Vám přeje Fianna
Fianna jest offline   Reply With Quote
Old 29-11-2004, 19:04   #2
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Fianno a všichni ostatní,
nejlepší možností jsou Psí hrátky Artemis, o kterých se můžete dočíst v sousedním fóru. Nechci nijak pomlouvat jakákoliv jiná setkání majitelů ČsV z Prahy a okolí ale tyhle akce jsou nejlepší především proto, že jsou pravidelně, nezávisle na tom, zda se dohodnete nebo ne .
Navíc zde mají šanci se psíci i něco naučit a je zde skoro neomezený prostor pro jejich hry.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-2004, 10:11   #3
Mysh
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2
Default Re: kontakt

Ahoj Fianno,
do Stromovky občas chodíme, jsme sice z Hájů, ale máme na Letné kamarády. Máme čtrnáctiměsíční puberťačku Estu Kanýčo. Pokud je Josh takový raubíř, asi by ji samotnou za chvíli uhnal, ale pokud bychom pořádali nějaké venčení s více psími účastníky, snad by ho zvládli :-). NapiĹĄ mi kdyĹžtak nějaký funkční mail na [email protected] a domluvíme se.
Mysh jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-2004, 13:09   #4
Fianna
Junior Member
 
Fianna's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Praha
Posts: 21
Send a message via ICQ to Fianna
Default

Pavle,
to není o tom, že bych chtěla pořádat pravidelné oficiální setkání. Spíš o tom, že si vyměníme telefony a když se zrovna někdo rozhodne, že půjde ven, napíše ostatním že razí tam a tam a co se někde sejít

Mám třeba známého, který má doma rotvailera a dalmatina a taky čas od času zvedne telefon a nadhodí: co třeba za 2 hodiny tam a tam?

Nikoho nenutím, ale kdyby někdo měl zájem sem tam zajít na delší procházku a nechat vyřádit psiska ..... tak proč ne
Fianna jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-2004, 13:18   #5
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Fianna
Nikoho nenutím, ale kdyby někdo měl zájem sem tam zajít na delší procházku a nechat vyřádit psiska ..... tak proč ne
Já to ani tak nemyslel, je mi jasný, co jsi měla na mysli. Jen jsem upozornil na pravidelnou možnost a její výhody (nemusíš si z nikým telefonovat ).
Pavel jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org