Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Cluby & nařízení

Cluby & nařízení Informace o klubech pro ČSV v jiných zemích, nařízení týkající se ČSV a omezení britského Kennel Clubu...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-12-2004, 11:30   #1
Kouřa
Junior Member
 
Kouřa's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Bøevnov
Posts: 7
Default Co se děje s webem ceskoslovenskyvlcak.cz ?

Představte si:
Druhé webove stranky o Československem vlčákovi jsou fuč !

Dnes jsem kliknul, podívat se co je nového na klubových stránkách ČsV a ejhle - objevila se mi hláška o ukončení Hostingu tohoto webu, od Michala Valáška.

Za sebe mohu říci, že doposud jsem navštěvoval průběžně oba weby. ČéVéčko mám teprve rok a za tu dobu jsem se od různých lidí z různých akcí dozvěděl na dva nejznámější ČsV weby různé názory. Např. že "Wolfdog.org je komerční alternativa pro rebely kteří nedrží s klubem" nebo že "ceskoslovenskyvlcak.cz je sice klubový web, ale nedáva prostor všem a je cenzurován..". Nejsem příznivcem, či odpůrcem jednoho, či druhého. Život mě naučil nestavět se hned na tu či onu stranu, a udělat si postupně svůj názor. Proto jsem navštěvoval oba, a myslím si že každý má (měl) něco dobrého. Ostatně většina obyčejných lidí vnímala oba weby jako "ty modré a ty zelené stránky"...


A teď je "zelený" pryč...
Ve vysvětlujícím textu který si můžete na odkazu http://www.ceskoslovenskyvlcak.cz/art/ přečíst, je uveden důvod rezignace člena redakční rady, z důvodu nekompetentnosti nově stanovené rady. Necítím se kompetentní cokoliv k tomuto komentovat, ani vysvětlovat, nemám informace, ale mám spoustu otázek. Ta základní je: CO SE TO DĚJE ?

Proto zakládám toto téma, protože očekávám, že se k tomu zasvěcení lidé vyjádří. Klidně z různých úhlů pohledu, tak abychom si my nezasvěcení mohli udělat obrázek.

Na letním soustředění jsem se setkal s otázkou:
"Nejsou dva weby o ČsV příliš moc?"
Přeju wolfdogu.org a jejich tvůrcům úspěchy, ale ptám se:
"Není jeden jediný web příliš málo?"

Zdravím Kouřa
Kouřa jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org