Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-01-2009, 21:45   #21
Tisethor
Junior Member
 
Tisethor's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Mladá Boleslav
Posts: 28
Send a message via ICQ to Tisethor Send a message via MSN to Tisethor Send a message via Yahoo to Tisethor Send a message via Skype™ to Tisethor
Default

Zdravím všechny, hlavně Akkonka a Sofinku (mám jejich nejmladšího brášku Aríska).
Chci se zeptat, jestli se nebude zase konat nějaký srazík v Pze nebo poblíž MB. Když se naposledy konal, tak jsme ani nevěděli, že si nějakého prcka budeme pořizovat.
Předem díky.
Tisethor jest offline   Reply With Quote
Old 21-01-2009, 21:53   #22
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Rozhodně dáme včas vědět. Když někdo něco pořádá, většinou je tohle fórum první, kam to dává.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 21-01-2009, 23:06   #23
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Tisethor View Post
Zdravím všechny, hlavně Akkonka a Sofinku (mám jejich nejmladšího brášku Aríska).
Chci se zeptat, jestli se nebude zase konat nějaký srazík v Pze nebo poblíž MB. Když se naposledy konal, tak jsme ani nevěděli, že si nějakého prcka budeme pořizovat.
Předem díky.
Zdravíme brášku!!!. No, zrovna zvažuji, jestli jet v sobotu kouknout na štěnda, případně jet v neděli k Desenskému..nebo zůstat v Praze a jít někam ven..jen tak, nebo třeba do Zoo. Čím dál víc se kloním k tomu, zůstat v Praze, tak bychom se mohli setkat..????
Dejte vědět, budem rádi (klidně napište mail:[email protected])

Jani a Sofi
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 22-01-2009, 19:49   #24
Tisethor
Junior Member
 
Tisethor's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Mladá Boleslav
Posts: 28
Send a message via ICQ to Tisethor Send a message via MSN to Tisethor Send a message via Yahoo to Tisethor Send a message via Skype™ to Tisethor
Default

Děkujeme a určitě budeme bedlivě vše sledovat.
Tisethor jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009, 10:13   #25
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Už za 13 dní - uvítejme jaro ve společnosti vlků.
Připomínám: sraz 21. března v 10 hodin na nádraží v Chomutově.
Vstupy: dospělí 65 Kč, děti 3 - 15 let 40 Kč, psi na vodítku a s košíkem zdarma
Vlaky: * 7:02 z Prahy - Masaryčky (R1284), přestup v Lužné u Rak. (Sp1672) - trasa přes Kladno a Žatec
* 7:29 z Prahy - hlaváku (R606) - trasa přes Ústí n.L. a Most
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009, 16:10   #26
Irisdane
Junior Member
 
Irisdane's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Karlovy Vary
Posts: 34
Send a message via ICQ to Irisdane
Default

Mám ještě otravný doplňující dotaz Sraz je na nádraží Chomutov,nebo Chomutov - město?Protože z Chomutov - město je to blíž do lesoparku...
Irisdane jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009, 17:10   #27
Lucan
Member
 
Lucan's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 34
Send a message via ICQ to Lucan
Default

Přijedeme autem asi až k bráně. Jen nevím, kolik je tam vchodů, aby jsme se zbytečně neminuli.

Last edited by Lucan; 09-03-2009 at 17:13.
Lucan jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009, 17:12   #28
Lucan
Member
 
Lucan's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 34
Send a message via ICQ to Lucan
Default

Přijedeme autem asi až k bráně. Jen nevím, kolik je tam vchodů, aby jsme se zbytečně neminuli. Tady je i odkaz: http://www.zoopark.cz/

Ta technika. Nějak se mi to tu plaší

Last edited by Lucan; 09-03-2009 at 17:15.
Lucan jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009, 18:12   #29
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Vchody jsou dva. Jeden je hlavní, od Mostu (město ) a druhý-vedlejší je u vlků, ten je od vlakového nádraží.
Jen nevím, jestli se nakonec dostavím, mám nemocného pejska.
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2009, 18:13   #30
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Sraz je na "hlaváku", protože tam se vystupuje z hlavních vlaků. Potom můžem kdyžtak hromadně popojet, ale i procházka k zooparku stojí za to.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009, 07:59   #31
Tisethor
Junior Member
 
Tisethor's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Mladá Boleslav
Posts: 28
Send a message via ICQ to Tisethor Send a message via MSN to Tisethor Send a message via Yahoo to Tisethor Send a message via Skype™ to Tisethor
Default

Ahojky,
technický dotaz - košík je opravdu nutný? Protože jestli ano, pak máme pouze týden na to, abychom se ho naučili nosit . To budou zase boje .
Tisethor jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009, 09:02   #32
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Tisethor View Post
Ahojky,
technický dotaz - košík je opravdu nutný? Protože jestli ano, pak máme pouze týden na to, abychom se ho naučili nosit . To budou zase boje .
Berte to jako možnost přípravy...Sofi taky nenosí košík uplně v pohodě..v dopravním prostředku jo, ale jak vyjdem ven, tak ho chce sundat..tak to tam můžete trénovat..a na Sofi třeba v případě eskalátorů zabralo, že šla s bandou dalších vlků-a ani si nevšimla, že na něco nastoupila..tak třeba to bude podobné u vašeho náhubku
P.S.: myslím, že už tu někdo psal, že s náhubkem tam ještě neměli problém, ale je dobré jej mít sebou, "kdyby náhodou"
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009, 09:31   #33
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

Košík nemusí být boj, naučte se to tak, že dáš košík a budeš přes košík dávát pamlsky, a to i při nandavání aby tam tu hlavinku strkal dobrovolně. Brzy si spojí že košík neznamená utrpení ale dobrotu, nehledě na to že dopraváci rádi psi bez koše vyhazují v autobusů a tramvají a dokonce i z vlaků. Záleží na koho narazíš, Já jednou při cestě z Pardubic do Brna musela v půlce vystoupit protože můj malý srnčí pinč neměl košík a nemohla jsem průvodčí vysvětlit že za prvně je pes zavřenej v batohu a nikoho si nevšímá a za druhé že takové košíčky se nevyrábějí nakonec jsme na čumáčku nosili drátěný košík ze šputu od šampusu omotaný provázkem a přivázaný za uši...
__________________

www.toulavyraj.estranky.cz ... o naší smečce
Jats jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009, 10:27   #34
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Jats View Post
Košík nemusí být boj, naučte se to tak, že dáš košík a budeš přes košík dávát pamlsky, a to i při nandavání aby tam tu hlavinku strkal dobrovolně. Brzy si spojí že košík neznamená utrpení ale dobrotu, nehledě na to že dopraváci rádi psi bez koše vyhazují v autobusů a tramvají a dokonce i z vlaků. Záleží na koho narazíš, Já jednou při cestě z Pardubic do Brna musela v půlce vystoupit protože můj malý srnčí pinč neměl košík a nemohla jsem průvodčí vysvětlit že za prvně je pes zavřenej v batohu a nikoho si nevšímá a za druhé že takové košíčky se nevyrábějí nakonec jsme na čumáčku nosili drátěný košík ze šputu od šampusu omotaný provázkem a přivázaný za uši...
...jednou jsem jí taky chtěla dát dobrotu přes košík, ale mě se tam nevešly pořádně prsty a ona to nemohla pořádně chytit a požvýkat..tak nevim.
Myslim, že aj na tak malé psi jako je srnčí pinč se náhubky dělají, ne? Aspoň já je viděla...vždycky je to o lidech..
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009, 11:10   #35
Wolf.Angel
Shinigami キバ 。Kiba
 
Wolf.Angel's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Břeclav
Posts: 60
Send a message via MSN to Wolf.Angel Send a message via Skype™ to Wolf.Angel
Default

Me prave taky nejde davat pamlsky pres kosik...a vzdycky ho ma,kdyz je navolno....takze akorat kdyz venku cvicime,tak mu ho sundam.U nej to mam dobry ze i obrovska pochvala mu staci.A i ty pamlsky mu nekdy Stejne nejedou.

Jo a k tem vlkum.Co kdybysme zase vymysleli vejlet do ZOO v Brne za vlckama?
__________________


Síla bez viny, láska bez pochyb, není to špatné být vlkem....

Wolf.Angel jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009, 13:35   #36
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by Tisethor View Post
Ahojky,
technický dotaz - košík je opravdu nutný? Protože jestli ano, pak máme pouze týden na to, abychom se ho naučili nosit . To budou zase boje .
Už jsme to tu řešili. Košík si vem s sebou a na místě uvidíme jaká bude situace. Lidi tady mají dobrou zkušenost, že košík na čumáčku být nemusel. Ale pro jistotu ho měj s sebou.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 10-03-2009, 21:03   #37
Irisdane
Junior Member
 
Irisdane's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Karlovy Vary
Posts: 34
Send a message via ICQ to Irisdane
Default

My do Chomutova jezdíme pravidelně,a ještě se nás na košík ani neptai. Byli jsme tam s šeltií,bullteriérem i ČV a nikdy ho po nás nechtěli. S ČV ho teda mám vždy s sebou (už jen proto,že tam jezdíme vlakem) ale fakt ho po nás nechtěli.Jen vodítko...Možná se leknou,když uvidí tolik vlků pohromadě
Irisdane jest offline   Reply With Quote
Old 11-03-2009, 02:46   #38
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Štěňata de Molay a problémy s košíkem? Samostatné téma?
Akkon u má druhej, ale nadšenej z něj zrovna není Když ho kdekoliv dostane, tak buď hned usne nebo ho zkusí sundat a když to nejde, usne potom. Když s ním má jít, má věčně hlavu u země a přemýšlí, jak ho dostat dolů. Ikdyž jedna varianta jsou pamlsky, další je to, že ho dostane do dopravního prostředku nebo když chci bejt s ním a s kamarády, ale neřešit ho pořád. Když nemá košík, pomocí zubů si rád vynutí ikdyby negativní, tak pozornost. Že by se ale bránil nasazování, to už nedělá, protože to nikdy nemělo výsledek.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 11-03-2009, 08:30   #39
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Nasazování už je taky v pohodě, přímo cesta dopravním prostředkem taky...ale třeba jen přestup mezi vlaky...už se snaží to sundat. Ale není to žádná katastrofa. Spíš mě štve, že místo hrabání košíkem do země, začla hrabat mě do nohou..často dost nevybíravě..
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 11-03-2009, 14:21   #40
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Tak o to se snaží Darlin dodnes - sundat si košík o něčí (ne nutně moje, což je dost průšvih) nohy. Překvapivě malá Mašké se s košíkem relativně smířila a trochu protestuje akorát když ho vybalim. Když už je na čumáku, netváří se sicě šťastně, ale nesnaží se ho sundat.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org