Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Vlci a vlčáci

Vlci a vlčáci Vše o zvířatech podobných ČSV... Informace o jiných vlčácích: Saarloosův vlčák, Italský vlčák (Lupo Italiano)...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-01-2006, 12:58   #21
Tyna
Junior Member
 
Tyna's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Jihlava
Posts: 88
Send a message via Skype™ to Tyna
Default

A co takhle Brněnská ZOO v únoru po výstavě... Šel by někdo?

Martina
Tyna jest offline   Reply With Quote
Old 06-01-2006, 13:17   #22
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default

Se psy muzete jit jeste do Chomutovskeho zooparku. Jinak krome Prahy a Dvora Kralove uz psi nesmi do zadne jine zoo.
Skoda, ale co se da delat. Uzijte si to i za nas.
__________________
:: :: :: Cira & Ali & Tulip :: :: ::
http://vlcisen.mirkawolf.com
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 06-01-2006, 14:00   #23
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Mirkawolf1
Se psy muzete jit jeste do Chomutovskeho zooparku. Jinak krome Prahy a Dvora Kralove uz psi nesmi do zadne jine zoo.
Skoda, ale co se da delat. Uzijte si to i za nas.
Mirčo, jsi vedle jak ta jedle . Nedávno jsem psal článek o nabídce zoologických zahrad v zimě a tak Tě omlouvá jen to, že jsi v Bruselu a tedy jsi ho zřejmě nečetla . Tady je seznam ZOO v ČR, do kterých se smí se psem (stav ke 31.12.2005) :
Olomouc
Chomutov
Brno
Vyškov
Praha
Ústí nad Labem
Dvůr Králové nad Labem
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 06-01-2006, 18:02   #24
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default

Tak to jsem pro jednou rada, Pavle, ze jsem vedle jak ta jedle Takova zmena k lepsimu, jako je pristup psu do vic ZOO, me vzdycky potesi.
Uz se tesim, az se psama nekam vyrazime!
__________________
:: :: :: Cira & Ali & Tulip :: :: ::
http://vlcisen.mirkawolf.com
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 06-01-2006, 20:42   #25
Artemis
Junior Member
 
Artemis's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Vysočina
Posts: 30
Default

My se jdeme s partou pejskařů podívat za vlky do ZOO Praha zrovna zítra v sobotu 7.1. ve 13h., Loni jsme tam byli také a bylo to prima. Článek, který se o tom psal v časopise Planeta zvířat je zde. Ještě se k nám můžete přidat.
Pokud budete cestovat kolem Dresdenu v BRD, mohu doporučit návštěvu ve Wildgehege v Moritzburg (známý zámkem z pohádky Popelka), tam je pár velice "upovídaných" vlčků. Fotky a ozvučené videozáznamy si můžete prohlédnout zde na mých stránkách. Může se tam samozřejmě i se psy, také si můžete u brány za Euro přikoupit krmení pro zvířátka, pro vlky maso ale neprodávají. Doporučuji vzít si s sebou nějaké čévéčko. Ty tam ti vlci vůbec neznají a jejich zájem o "pokec" je neskutečně zajímavý. Vlčici znám asi od jejího půl roka a je na ní znát, že byla odchovaná víc na dudlíku než struku mámy, proto by její chování mohli závidět někteří naši "plašani". Vlk se jí tam moc hezky snaží držet dál od plotu, ale ona ho zase nechce poslouchat. Víc vám prozradí výše zmíněné záznamy.
Artemis jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2006, 07:28   #26
Jirda
Junior Member
 
Jirda's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Brno
Posts: 72
Send a message via ICQ to Jirda
Default

Martino:
Do brněnské ZOO bych i zašel, tedy pokud mi to práce umožní. CHodím totiž hlídat. Jinak to bude asi znít blbě, jsem sice z Brna, ale nikdy jsem si nezapamatoval, kdy ta výstava je.
__________________
Zdeněk
Jirda jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2006, 10:33   #27
Tyna
Junior Member
 
Tyna's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Jihlava
Posts: 88
Send a message via Skype™ to Tyna
Default

Výstava je 11.2. Pokud se do té doby nic nestane, měli bychom dorazit kolem osmé na výstaviště. Určitě bysme se nějak domluvili. Ještě je měsíc čas, tak se potom připomenu

Martina
Tyna jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2006, 13:00   #28
JANA-ARIEL
Junior Member
 
JANA-ARIEL's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Liberecko
Posts: 22
Default REAKCE

Quote:
Originally Posted by Dušan
Zajímalo by mě, za co považují vlci čévéčka- za psy nebo polovlky? Nikdy jsem reakci vlka na čévéčko neviděl, ale řekl bych, že spíš za "vyspělejší" psy, vzhledem k poněkud od psů odlišnému - vlkům bližšímu způsobu chování a reakcím. Kdo máte nějaké zkušenosti, můžete se o ně podělit? Díky

Dušan

===========================================
Když jsem před lety přišla se svým čévéčkem na cvičák, byl mi instruktorkou položen dotaz, cože to mám za přerostlého ovčouna a co s ním chci na cvičišti dělat....byli jsme tam pouze jednou, cvičila jsem si psa sama, a můj kamarád,velký fanda psů, nám dělal soukromého figuranta....ale to jsme moc často nezkoušeli, můj hafík šel totiž po krku, a tak jsem nechtěla nechat zahubit kamaráda...pa,pa....
JANA-ARIEL jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2006, 13:03   #29
JANA-ARIEL
Junior Member
 
JANA-ARIEL's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Liberecko
Posts: 22
Default no jo...

Quote:
Originally Posted by RadeKKK
Do liberecké ZOO se nesmí se psy
=============================================
no jo, já zapoměla....ale Dvůr Králové-to by šlo ne???
JANA-ARIEL jest offline   Reply With Quote
Old 07-01-2006, 15:21   #30
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default REAKCE

Quote:
Originally Posted by JANA-ARIEL
===========================================
Když jsem před lety přišla se svým čévéčkem na cvičák, byl mi instruktorkou položen dotaz, cože to mám za přerostlého ovčouna a co s ním chci na cvičišti dělat....byli jsme tam pouze jednou, cvičila jsem si psa sama, a můj kamarád,velký fanda psů, nám dělal soukromého figuranta....ale to jsme moc často nezkoušeli, můj hafík šel totiž po krku, a tak jsem nechtěla nechat zahubit kamaráda...pa,pa....
Letos jsem viděla Ariela kousat na výcvikovém táboře a v jeho věku - všechna čest!
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 09-01-2006, 12:08   #31
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Dvůr Králové by šlo, až bude lepší počasí. Leta jsme tam nebyli. Určitě se můžem domluvit.
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 15-01-2006, 15:53   #32
JANA-ARIEL
Junior Member
 
JANA-ARIEL's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Liberecko
Posts: 22
Default REAKCE

Quote:
Originally Posted by sedivak
Quote:
Originally Posted by JANA-ARIEL
===========================================
Když jsem před lety přišla se svým čévéčkem na cvičák, byl mi instruktorkou položen dotaz, cože to mám za přerostlého ovčouna a co s ním chci na cvičišti dělat....byli jsme tam pouze jednou, cvičila jsem si psa sama, a můj kamarád,velký fanda psů, nám dělal soukromého figuranta....ale to jsme moc často nezkoušeli, můj hafík šel totiž po krku, a tak jsem nechtěla nechat zahubit kamaráda...pa,pa....
Letos jsem viděla Ariela kousat na výcvikovém táboře a v jeho věku - všechna čest!
´==============================================
No tak to je supeeeer.....
JANA-ARIEL jest offline   Reply With Quote
Old 15-01-2006, 15:57   #33
JANA-ARIEL
Junior Member
 
JANA-ARIEL's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Liberecko
Posts: 22
Default zoo

Quote:
Originally Posted by RadeKKK
Dvůr Králové by šlo, až bude lepší počasí. Leta jsme tam nebyli. Určitě se můžem domluvit.
========================================
fakt? to bych byla moc ráda, no, šla bych s naším dobrouškem, ten byl z těch zvířátek celý pryč....prima den.... :P
JANA-ARIEL jest offline   Reply With Quote
Old 15-01-2006, 18:20   #34
wami
Junior Member
 
wami's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Stonava
Posts: 35
Send a message via ICQ to wami
Default

Byli jsme v ZOO Brno hned prvni den, co tam smeli psi - to se smelo se psy az ke sklu... Vlci meli ohromny zajem, chteli si hrat, pres sklo skrabali a pokouseli se psa olizovat... Me jich pak prislo lito, takze jsme honem odtama se psem zmizli... Ale mam z toho uzasne video.

Ted, po nekolika mesicich si uz vlci na pritomnost psu zvykli a nereaguji. Z druhe strany reagovalo nase skorovlce - byli jsme tam dnes, v nedeli, pres poledne zvonili v kostele, vlci vyli a skorovlce se pridalo... Uzasny koncert, trebaze vzbuzoval smutek v dusi...

Nevim, jestli kvuli tomu odkazu nebude tenhle prispevek smazan, ale pokud byste chteli, tak fotky z dnesni ZOO najdete na linku nize (poslednich cca 10 fotek jsou tamejsi vlci)...

http://album.volny.cz/wami/browse.ph...wse_page=0#img
wami jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org