Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Parodos

Parodos Mūsų pergalės ir pasiekimai parodose, kaip paruošti CSV parodai, kaip išstatinėti....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-12-2008, 12:53   #1
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default Darbas parodose

nugi visko buna
Guu zinau kad ir cia skaitai- jei nori zvilgtelk cia :
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.sh...e22547de1705a5

kaip tik renkama grupe asisntentam laikytis.

dabar apie darba:
ringe buna 2-3 zmones ir teisejas- vienas padeda teisejui aprasyti sunis - siais laikais tai buna ir vertejas jei teisejas is uzsienio, vertejai geriausi buna tie, kurie patys sunininkai, nes paprastas... ne visada tuos zargonus supranta.
vienas zmogus pildo diplomus, ringo lapus, bestu lapus ir dalina zmonems aprasymus su rozetem ar pan. prizais. jis daznai dar ir ringo lapa -toki dideli prie iejimo, pildo.
manau, kad kai as dirbciau ringe kokia paroda, man leistu pasiimt zmogu kad jam parodyti kas kaip - ar net siek tiek darbelio duot- susipazintum geriau kas kaip. siaip ner sunku tik reikia greit pagaut kampa nes, klaidos dideles gali but
va sausio 24-25 Kaune Deima dirbs- jei noretum manau galetum eit i ringa pasiziuret kas kaip, as susitarciau.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-2008, 22:03   #2
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

Wolfin, kaip manai, ko aš čia staiga apie tuos asistentus užklausiau? Taigi prisiskaičiau bangoj apie tai. Kaip tik mąsčiau, kad gal užsirašyt to egzo laikyti, bet tom dienom kitų atsiskaitymų bus, tai jau nebenorėjau smegenų balamutinti su parodų taisyklėm. Tuo labiau, kad ir žinių trūkumas nemenkas. Parodų taisyklės yra LKD puslapyje, tačiau, kaip diskutuojama dabar bangoj, asistentas turėtų ir šuns anatomijoj bei specifinėj terminologijoj nusimanyti, bet apie tai LKD puslapyje nieko neradau (man šiaip atrodo, kad ti labai kukliai info patalpinta...). O norėtųsi gaudytis tuose "geruose kaulingumuose" ir "vidutiniškai ilguose kakluose". Gal kas turit kokį popierių apie tai pasiskaityti? Mat apie šunis išmanau tikrai nedaug (tiek jų anatomijoj, tiek veislių standartuose, tiek ir pačioje jų elgsenoje ), o šitai pataisyti norisi. Tad ir įsisuko mintis, kad gal ringan įsitrinti reikia , gal ką sužinosiu. Būtų labai smagu pamatyti, kaip Deima dirba ir kas per darbas ti iš viso, tad, jei gali, Wolfin, užtark mane Deimai .
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-2008, 22:11   #3
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

pagal naujus gandus egzai bus kas ketvirti, tada pradzioj siulau - pasimakaluot ringe, pakankint mus su klausimais ir tada eit egza laikyt.
na del info LKD psl - aha zinau - ja pateikia pries pat egzamina arba reikia is senuju asistentu jos prasyt- as deja neturiu - seniai tai buvo- gal Vike kazkur atkas, ar Vaiva, nes neseniai laike.

einu Deimai uztarsiu
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-2008, 22:20   #4
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Guu, bijai manes, kad užtarimo reik netokia aš ir baisi o jei rimtai, tai jei tau organizatoriai leis, tai galėsi pas mane ringe būt. O terminijos reik anatomijos, nes aprašinėjant šunis reikia jos, lieps parasyt, kad per aukštas stopas pvz., o tu net nežinosi kur jis yra ir su kuom valgomas, tai vat kad išėmė šuns antomiją iš egzo asistentų tai yra absurdas. Aš turiu visą medžiagą, kuri buvo reikalinga laikant aistentūros egzaminą kai aš laikiau, tai jei norėsi galėsiu duot.
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2008, 09:54   #5
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

O kaipgi, Deima, kas Tavęs gali nebijo? O medžiagos tai norėsiu norėsiu! Gal jums teko girdėti, dėl ko tą anatomiją išėmė iš egzo, jei ji tikrai reikalinga? Nesiriša man mazgeliai kažkaip... Ar čia dėl asistentų trūkumo, ar dėl kitų priežasčių? Ale jei sueis į ringus nesigaudantys asistentai, tai ar bus nuo to geriau?
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2008, 13:43   #6
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Jei sueis į ringus netikę asistentai, gaus tie kurie už asistentus atsakingi daug velnių ir teks jiems darytis išvadas. Kodėl išmetė nežinau, motyvuoja tuom, kad anatomijos reik teisejui o ne asistentui. Nu nežinau aš su tuom nesutinku. Čia bus kai kažkuriais čia metais neperseniausiai kai CACIB buvo Palangoj pas vieną teisėją įmetė du naujokus asistavime ir šiaip nelabai besiorentuojančius aplinkoj. O tas teisėjas yra pakankamai nervingas ir reikalaujantis didelių apsukų. Tai man tų aisstentų gaila ištikrųjų buvo, nes jie nieko nespėjo, gavo velnių gerai nuo tesėjo, kol galų gale teisėjas pats ėmė šunis kviesti į ringą ir aistentams rodyt kur ir ką rašyt ir buvo baisiai piktas. Kažkaip įtariu, kad sekančią dieną pas jį tie asistentai nebedirbo. Tai jei dabar dar egzą palengvino tai nežinau ko iš naujųjų asistentų reiks laukt ir kaip jiems seksis.
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2008, 13:53   #7
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nu as kazkada pasakojau kaip mane Zeniene su tokia blondine dave dirbt, ir is karto uzjaute... nieko verke gailiom asarom mergaite pirma diena, bet antra pati svytejo kai pagaliau suprato, kas kaip, nors teko irgi rekti, nes graziuoju nedaeidavo greitai, o teisejas greitas buvo, nebuvo laiko aiskint.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2008, 17:19   #8
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

O tai išsilaikai egzą ir kojų neapšilęs eini į ringą dirbti, nebūna jokių praktinių apmokymų ar "repeticijos"? Nu duotų krūvelę popierių ir pasakytų "Pildyk", tai, manau, daug kas pasimestų net ir išlaikęs parodų taisyklių egzą.
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2008, 20:34   #9
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Šiaip ten yra kažkokie susirinkimai gal ką nors ir aiškina per juos. Aš truputį kitaip viską laikiausi. Kai leptelėjau klube, kad noriu į asistentus, mane įgrūdo dirbt kartu su wolfin i vieną ringą, nes aš jau ją pažinojau. Wolfin man viska išaiškino, po to aš nuėjau į klubą pasiėmiau egzui visą reikalingą medžiagą susitariau dieną kada ateisiu egzą laikyt atėjau ir išsilaikiau. Ir po to jau ėjau normliai į ringus dirbt, iš pradžių baisoka buvo, bet viskas nėra taip sudėtinga kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2008, 22:34   #10
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nuu, man ne viena iduoda paruost
kazkada as kai labai intensyviai dirbau parodose, man leido paciai rinktis teiseja ir kitus asistentus.

na pries paroda nelabai ka ten pasakoja, tad galima sakyt,kad issilaikai ir zalias i ringa, jei pagausi kampa ok, jei ne - svilsi.
BET, tu turi mus, o mes saviskiu nepaliekam, vienoj, kitoj parodoj pasimaisysi ringe, kazka duosim parasinet, ISKAMANTINESIM visus titulu davimus ir busi pasiruosus.

p.s. jei turetum suni ir vaiksciotum i parodas, butu lengviau nes zinotum kokios klases yra ir kur koki titula duoda. dabar reiks viska nuo nulio mokintis ir labai gerai atsimint. (visada padeda lentele, kurioje pasirasai kas uz ka gauna)
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2008, 22:49   #11
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

Man irgi jau leidžia teisėją pasirinkt pas kurį noriu dirbt
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 08-12-2008, 22:53   #12
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Privilegijos
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 10:25   #13
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

che che, mano pirmoji paroda irgi buvo kartu su wolfin, gera mokytoja, nešaukianti, greit viską surodo .. man buvo tik dėl vieno baisu - nes ji vėlavo į parodą. smarkiai ir Zenienė, teisėjas, visi šaukia ant manęs, tipo ble, kur ji kai atvažiavo, tai jau ringe kažkaip viskas ok, tik va gaila, kad nemačiau šunų visai, pirmojoj parodoj... o buvo aziatai mūsų ringe bet patiko, nors buvo tikrai sunku ten susigaudyt kas kur kaip, bet kažkaip viskas greitai gana, na pamatysi Guu
vike jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 12:40   #14
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

nu kad Deima labai varlytes apvazinejo visame kelyje. plius, nepasiskaiciavom laiko kiek iki tos tolimosios KLP reikia. nieko - matai pareke ir gerai.

negi Vike as ne trupucio nerekiau- keista,i mane nepanasu
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 14:23   #15
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

Skelbimas: "Studentė skolinasi šunį su kilmės dokumentais, tikslas - pasiruošti asistentų egzaminui. Visus per paskolinimo laikotarpį gautus (arba atimtus..) jūsų šuns titulus atiduos jums kartu su šuniu." Kaip manot, sulaukčiau norinčių atsikratyti šuniu keliems mėnesiams? Kai su tom parodom nesusidūręs bandai perprasti titulų sistemą, tai gan painu atrodo. Reiks tikrai man jus pakamantinėti, galėsit apšviesti naujokę. Deima, keliose parodose per metus dabar dirbi asistente? Wolfin, Deima tikriausiai stengėsi kuo daugiau varlinių plokštainių padaryti, todėl ir važiavo zigzagais Vike, o krikštas tai neblogas buvo - ir baubimo, ir vėlavimo, ir azijatų gavai.
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 16:56   #16
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Guu, aš skolinu, blemba - visiems sakau - skolinu šunį, skolinu Nieks neima..
Wolfin, ne, nerėkei visai, aš būčiau prisiminus, nes tikrai būčiau išsigandus tavo šaukimo
vike jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 18:06   #17
Guu
Junior Member
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 97
Default

Vike, tikrai paskolintum man? Žinok, Vaidžiui tada tektų su Auuu dažnai bendrauti, o mes juk žinom, kaip Vaidis reaguoja į Auuu Atgautum intensyvaus bendravimo sutraumuotą šunį Iš tokio karšto noro paskolinti savo šunį kyla šiokių tokių įtarimų...
Guu jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 18:51   #18
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Chujnia tie egzai, nemanau, kad įmanoma neišlaikyt. Nueini ir išsilaikai. Atrodo ddirbsiu per gruodžio CACIB.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 10:44   #19
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Oho, tai bus pirma paroda, Vaiva?
Guu, noriu skolinti, nes tiesiog norėčiau, kad laikinai pakeistų aplinką, pabūtų be manęs, įdomu kaip elgtųsi
vike jest offline   Reply With Quote
Old 11-12-2008, 12:32   #20
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

na, kaip zinia, i mane taip isteriskai ir paniskai bei aiskiai rodant nora sleptis reaguoja ne tik vaidis.... sunu siaubas as..
vike, gal vaidzio nieks nenori, del to, kad is labai toli imt....
a gu, gali vaidi imt, gi daba kaip tik sesija man tai ramiai galesit su juo bendraut....nu labai idomus katinas jis...
auuuu jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org