Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Cluby & nařízení

Cluby & nařízení Informace o klubech pro ČSV v jiných zemích, nařízení týkající se ČSV a omezení britského Kennel Clubu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-04-2006, 16:02   #1
KarelKadlec
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Location: Praha
Posts: 43
Default KCHČSV ČR

Ještě takový podotek pro Pavlika a Heluš. Jestli jste si ještě nevšimli, doby komunismu minuly a valná většina činností je založená na dobrovolnosti.
Rozhodně jsem nechtěla říci, že statistické údaje nemají svůj význam, ale když slouží ke šmírování a mikropodvůdkům ve stylu zmanipulovaných hlasování a zkreslovaných informací ve zpravodaji, budu se bránit, abych byla registrována a sloužila jako předmět spekulací partičky ambiciózních hlupáků
KarelKadlec jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006, 15:27   #2
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Karle a nechceš taky tady uveřejnit, kolik podvodníků měla v minulosti česká pobočka, kteří neplatili a zůstávali členy a na které jsme všichni dopláceli ? Já vím jen o jedné, která se k neplacení veřejně přiznala na konferenci v Příbrami.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006, 17:38   #3
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
Karle a nechceš taky tady uveřejnit, kolik podvodníků měla v minulosti česká pobočka, kteří neplatili a zůstávali členy a na které jsme všichni dopláceli ? Já vím jen o jedné, která se k neplacení veřejně přiznala na konferenci v Příbrami.
Ano Pavlíku, zveřejněte zde tu "černou listinu".Všichni se velice těšíme, a chystáme dotyčným pomstu.Bude sladká.

Ještě bych na tebe Pavle měla dotaz.Co znamenají hvězdičky v databázi u některých chovatelských stanic?To jako,že jde o elitní chovatelské stanice?
Takové zviditelnění je velice nedemokratické.
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006, 18:48   #4
Judita
Junior Member
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Jen velmi krátce k účastem na svodech a bonitacích.

.....přestože reálný počet členů klubu klesá a na bonitacích a svodech nám zvířata předvádění velmi často "nečlenové klubu," ale to pro chov jako takový, nemá žádný význam a není důležité .
.
Ahoj, nedivte se, že spousta z nás, co máme čévéčko a zajímáme se o čsv, nechce být členem klubu. Vždyť vy se pořád jenom hádáte, i v Dobříši to bylo cítit. Proč bychom měli vstupovat do takového klubu?
Judita jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006, 19:34   #5
KarelKadlec
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Location: Praha
Posts: 43
Default

Ano, Pavle, několik let jsem se aktivně podílel na dění v klubu, připravoval tiskoviny včetně vydání knihy o ČSV, vyrobil logo a nebyl jsem členem klubu, protože se v té době nikdo nesnažil manipulovat hlasování, ani mne nikdo nevyhazoval, když jsem uklízel a topil na bonitacích.
Až přišel řádný člen Pavel Hanuška, a ještě než bylo mé logo přijato konferencí, měl rozjetý obchod se samolepkami a ostatními upomínkovými předměty, kde bylo logo KCHČSV použito bez vědomí vedení klubu nebo mého, a když jem se ohradil, stal jsem se nepřítelem číslo 1, hned vedle Moniky...
V posledních letech jsem ale příspěvky řádně platil, a byl i v redakční radě, kde mne, bohužel, odradila lenost a diletantismus jejích současných členů, proto jsem odstoupil, abych nemusel sledovat, jak partička nedouků ničí mou práci. Totéž se týká kklubového logotypu, ke kterému je zpracován kompletní manuál, ale situace v klubu dospěla tak daleko, že jsem byl nucen zakázat jeho užití, protože nehodlám svou prací zaštítit podvodníky a lenochy. Toť vše...
KarelKadlec jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006, 20:55   #6
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Snehurka
Až přišel řádný člen Pavel Hanuška, a ještě než bylo mé logo přijato konferencí, měl rozjetý obchod se samolepkami a ostatními upomínkovými předměty, kde bylo logo KCHČSV použito bez vědomí vedení klubu nebo mého
Cha, cha, cha. Nedej se vysmát. Právě naopak. Použití loga bylo Klubem schváleno a také Tvá připomínka na výborové schůzi byla výborem zamítnuta, pokud si pamatuji. Takže jako obvykle lžeš.

Quote:
Originally Posted by Snehurka
a když jem se ohradil, stal jsem se nepřítelem číslo 1, hned vedle Moniky...
Zapoměl jsi podotknout "...když jsem se, zlitý jako prase, ohradil...". Všichni si pamatujeme Tvé hulvátské vystoupení, kdy Tě museli členové výboru okřiknout, včetně Ing. Hartla.

Quote:
Originally Posted by Snehurka
V posledních letech jsem ale příspěvky řádně platil, a byl i v redakční radě, kde mne, bohužel, odradila lenost a diletantismus jejích současných členů, proto jsem odstoupil, abych nemusel sledovat, jak partička nedouků ničí mou práci.
Hmm, tak nevím, nevím. Já pouze vím, že výbor Tě jmenoval do redakční rady, stejně jako další členy a Ty jsi s tím souhlasil. Situace v Klubu už byla jasná. Monika Soukupová (kvůli jejímuž nezvolení tohle celé divadlo začalo) už nebyla členkou výboru a podávala stížnosti na ČKS. Přesto jsi místo člena redakční rady přijal (stejně jako pan Valášek) a jen jste čekali na nejvhodnější okamžik, abyste hodili Klubu klacky pod nohy, což jste nedlouho poté také učinili.

Quote:
Originally Posted by Snehurka
Totéž se týká kklubového logotypu, ke kterému je zpracován kompletní manuál, ale situace v klubu dospěla tak daleko, že jsem byl nucen zakázat jeho užití, protože nehodlám svou prací zaštítit podvodníky a lenochy. Toť vše...
Tvoje nadávky jsou jen ukázkou Tvé úrovně a toho, že Ti jde skutečně o "dobro Klubu a československých vlčáků".

Quote:
Originally Posted by Judita
Ahoj, nedivte se, že spousta z nás, co máme čévéčko a zajímáme se o čsv, nechce být členem klubu. Vždyť vy se pořád jenom hádáte, i v Dobříši to bylo cítit. Proč bychom měli vstupovat do takového klubu?
Judito, do Klubu nikdo nikoho nenutí. Je spousta majitelů ČsV, kteří v Klubu nejsou. Tady se bavíme o lidech, kteří léta zastávali funkce v Klubu a přitom neplatili příspěvky. A protože ve stanováchj bylo, že je nutné před vyloučením takového člena 3x písemně upozornit, prostě sami sebe neupozorňovali. A tak ostatní na ně tvrdě dopláceli.
A co se týká hádek v Klubu, vždycky budou v takovém společenství různé názory a různé skupiny, které je budou prosazovat. Je jen otázka, jakým způsobem se prosazují. Někdo používá demokratické volby a diskuzi a někdo jen nadává, uráží a podává stížnosti a udání. Bohužel jsou mezi námi i tací, kteří špiní Klub a jeho představitele, kteří se snaží ho rozvrátit a házet mu klacky pod nohy, kde můžou. Přesto jsou stále jeho členy a nikdo nikdy zatím nenavrhoval jejich potrestání ani vyloučení. Myslím, že už z toho je jasné, že Klub funguje na demokratických principech a není diktaurou několika vyvolených, jak se o to někteří snažili v minulosti.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006, 21:05   #7
KarelKadlec
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Location: Praha
Posts: 43
Default

ano, Pavle, jako správný podvodník máš spoustu smyšlených argumentů, ale všechno už je pryč... Logo klub nepoužívá a ty dál rozvíjíš ty svoje pochybné kšeftíky a házíš svou špínu okolo sebe
KarelKadlec jest offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006, 22:36   #8
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Doporučuji pro oživení tento text: http://www.sky.cz/seda-eminence/

Ti, které opravdu zajímají jen psi, nechť dále nepokračují a těm se za tento text omlouvám.

Klub býval neformálním sdružením fungujícím na demokratických principech ještě v dobách komunismu. Faktem je, že se ctila autorita pana Hartla (v Čechách) podobně jako na Slovenku autorita pana Rosíka. Vše se dělalo účelně, smysluplně, nikdo nikoho zbytečně neprudil a neslovíčkařil. Stanovy jsme měli všichni zastrčené v šuplíku a na to co jsme dělali a co nás bavilo je nikdo vytahovat nemusel. Stačilo orientovat se v populaci československých vlčáků:0)

Doba se změnila, podrobná znalost stanov a všech řádů je potřeba. Selský rozum už nestačí. Klub je „bohatší“ o řádného člena Pavla Hanušku a jeho ženu, redaktorku „ Rudého práva“, která není pejskařkou a kynologie ji zajímá asi tak, jako mne atomová fyzika. Zato se vždy spořádaně dostaví na každé hlasování :0) A jestli chce Pavel mluvit o tom kdo je „ sprostý jak dlaždič“ nechť se rozhlédne kolem sebe. (Cech dlaždičů nechť promine)
Ano, dnes klub funguje na jiných principech, se kterými se neztotožňuji, protože to s pejskařinou nemá moc společného.
„Šmírování“ si budu pamatovat už navždy, ale je to přeci jen moje soukromá věc a několika osob, které o sobě navzájem vědí.
Co ale musí vadit všem čévéčkářům je chybějící kniha o ČSV o kterou klub, díky několika osobám přišel.
Klub přišel ze dne na den i o Jindřich Jedličku, který nepochybně hned po panu Hartlovi držel „odbornost klubu“ na velmi vysoké úrovni.
Přišel i o MUDr. Olinu Jedličkovou, dlouholetou členku výboru a osobnost moravské pobočky….
Přišel i o křížence „ Mutara“ díky své omezenosti a krátkozrakosti
Velmi „vadila“ v chovatelské komisi Ing. Dr. Naďa Šebková, která učí kynologii na České zemědělské universitě obecnou zootechniku a genetiku má v malíku….vadila, že nechová čévéčka…dnes se hlavní poradkyně chovu pyšní tím, že „spolupracuje“ s Ing. Jaromírem Dostálem….a nikomu nevadí, že čévéčka nechová …..
Poradkyně chovu české pobočky čte zprávu o chovu za uplynulý rok, která obsahuje 3 věty. Z toho 3 čísla…Kolik se narodilo štěňat a kolik z toho bylo fenek a psů …Jo, kde jsou odborné zprávy pana Hartla či Jindry? Ale nikomu to nevadí, všichni se usmívaj a div, že nemávají rudými mávátky…..
Zlobivým členům se napaří pokuty nejlépe 3 000,- Kč, ať to stojí za to, a ať se pokladna plní, že …výdaje na bonitace se přece mnohonásobně zvýšily……
Dodnes nebyla zprovozněna klubová databáze, na které Petr Malášek, Jindra Jedlička a Eva Špreňarová strávili desítky možná stovky hodin……

Tak takhle vidím dnes klub já a ani „členský průkaz“ mne o fungování klubu nepřesvědčil, je to jen formalita. Léta budované mezilidské vztahy jsou pošlapány a nikdy se nemůžou již narovanat. A chov československých vlčáků? To je přeci druhořadá záležitost…hlavně že se kouří z hlavně, světla svítí a stěrače stírají…
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006, 00:22   #9
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by Snehurka
V posledních letech jsem ale příspěvky řádně platil, a byl i v redakční radě, kde mne, bohužel, odradila lenost a diletantismus jejích současných členů, proto jsem odstoupil, abych nemusel sledovat, jak partička nedouků ničí mou práci.
Já snad špatně vidím! To už je ale do nebe volající!!! Takže jen tak pro ilustraci (doporučuji se zaměřit na datumy):



-------- Původní zpráva --------
Předmět: zpravodaj 4/04
Datum: Fri, 10 Dec 2004 01:06:05 +0100
Od: Hubáčková Helena <[email protected]>
Komu: <[email protected]>, Jana Schubertová <[email protected]>, "Karel Kadlec" <[email protected]>, Karel Skoupý <[email protected]>, <[email protected]>, "Sima Ladislav" <[email protected]>, <[email protected]>


Ahoj všichni,



posílám Vám k připomínkám zpravodaj č. 4 (nemohla jsem se dovolat Petrovi M. kvůli e-mailovým schránkám; už jsem to chtěla poslat v provizorní podobě, ale konečně mi od něj přišel mail, takže jsem zpravodaj ještě předělávala).

Textově je to, bohužel, trochu suchar, ale takhle to vyšlo přesně na 12 stran, takže příliš komentářů se nám tam nevešlo. Ale pokud Vás něco napadne a dokážete to tam nasoukat, tak do toho. Zpravodaj jsme přislíbili vydat do konce roku, tak by měl být na případné připomínky rozhodně ještě čas.

Byť jsem to po sobě mnohokrát kontrolovala, 100% tam budou nějaký kixy, ale to si slíbil vzít na starosti Karel Kadlec. Namnožení za českou pobočku zařídí, tak, jak jsme se domluvili, Láďa Šíma. Jak jemu, tak Ladě budu papírový podklad posílat já, tak mi zpravodaj po všech korekturách a úpravách opět pošlete, prosím, zpátky.



Zatím ahoj, Hela



-------- Původní zpráva --------
Předmět: zpravodaj
Datum: Tue, 14 Dec 2004 17:52:39 +0100
Od: Hubáčková Helena <[email protected]>
Komu: Karel Kadlec <[email protected]>


Ahoj Karle,

jak to vypadá se zpravodajem? Už ho máš od pátku.

Ahoj Hela


------- Původní zpráva --------
Předmět: Z4
Datum: Thu, 16 Dec 2004 02:35:29 +0100
Od: Hubáčková Helena <[email protected]>
Komu: Karel Kadlec <[email protected]>


Ahoj Karle,



už nás docela tlačí čas. Musím dát dnes zpravodaj do tisku, jinak ho nestihneme vydat do Vánoc (tedy aby do Vánoc došel členům). Pokud nemáš korektury hotové, použiju zpravodaj s opravami, které jsem dělala v průběhu jeho připomínkování ostatními členy RR.



Ahoj, Hela



K dalšímu se už vyjadřovat nehodlám - nemá to absolutně smysl - vše, co bude řečeno a napsáno, stejně bude překrouceno a použito tak, jak se to jistým lidem hodí!
Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006, 07:50   #10
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Klub býval neformálním sdružením fungujícím na demokratických principech ještě v dobách komunismu...
Neustále se opakuješ, Moniko. Zapomínáš na to, že už není "kdysi", že počet členů Klubu je podstatně vyšší, že i počet ČsV je vyšší, že už nejsou jen uzavřenou populací v ČR ale šíří se po světě a především, že došlo i ke změnám v české kynologii. Samozřejmě partička nadšenců, sdružených v Klubu bude trochu jinak fungovat, než komukoliv otevřená organizace.

Quote:
Originally Posted by Monika
Klub je „bohatší“ o řádného člena Pavla Hanušku a jeho ženu, redaktorku „ Rudého práva“, která není pejskařkou a kynologie ji zajímá asi tak, jako mne atomová fyzika. Zato se vždy spořádaně dostaví na každé hlasování :0)
Docházejí Ti argumenty a tak útočíš na osoby kolem mne ? Ano, máš pravdu, moje žena vůbec se psy nemá nic společného. "Jen" s nimi od počátku žije, stará se o ně, chodí s nimi na procházky a účastní se s nimi kynologických akcí.
Nechápu, co má společného se psy, to, že je redaktorkou celostátního deníku (mimochodem je vidět, že žiješ ještě v komunismu, Právo je dnes jediným celostátním deníkem, který nepatří žádné politické straně ani zahraničnímu majiteli - jsou to jediné celostátní skutečně české noviny). Ale máš pravdu, je to ohavné, že právě ona z titulu své pozice uveřejňuje ke článkům fotografie ČsV a již opakovaně i články o nich. Fuj, hanba, propagaci plemene a především svého chovu smí dělat přece jen Ing. Soukupová.

Quote:
Originally Posted by Monika
Co ale musí vadit všem čévéčkářům je chybějící kniha o ČSV o kterou klub, díky několika osobám přišel.
Hmm. I kdyby vedení Klubu bylo sestaveno ze samých čertů, co s tím má společného pomoc novým majitelům. Kniha přece neslouží těm, se kterými se neztotožňuješ ale především všem těm, kteří se o plemeno zaímají a chtěli by si ho pořídit. Tohle je klasický případ toho, že nejde o psy ale o to aby se mohlo na Klub zase z další strany plivnout. I kniha poslouží k tomu "čím hůř, tím líp".

Quote:
Originally Posted by Monika
Přišel i o křížence „ Mutara“ díky své omezenosti a krátkozrakosti
Velmi „vadila“ v chovatelské komisi Ing. Dr. Naďa Šebková, která učí kynologii na České zemědělské universitě obecnou zootechniku a genetiku má v malíku….vadila, že nechová čévéčka…
Tohle téma se tu už řešilo nejméně 100x. Mutary byly už snad dostatečně prodiskutovány. Naďa nevadila jako odbornice, proč taky ? Vadilo jen to, pokud vím, že byla hned jmenována do chovatelské komise, která rozhoduje o chovu. Mohla přece spolupracovat s komisí i bez toho aby byla její členkou, tak jako ostatně může spolupracovat kterýkoliv člen.

Quote:
Originally Posted by Monika
dnes se hlavní poradkyně chovu pyšní tím, že „spolupracuje“ s Ing. Jaromírem Dostálem….a nikomu nevadí, že čévéčka nechová …..
To skutečně nevadí. Není členem Klubu a není ani v jeho orgánech. Prostě se s ním spolupracuje a je vidět, že nemusí být hned jmenován do nějaké funkce.

Quote:
Originally Posted by Monika
Zlobivým členům se napaří pokuty nejlépe 3 000,- Kč, ať to stojí za to,
To je právě rozdíl mezi Tebou a současným vedením. Nikdo nikoho netrestá a nikdo nikoho nevylučuje, jak jsi Ty neustále halasně na schůzích požadovala, přestože jsi to byla právě Ty, kdo Klub okrádal, protože jsi neplatila příspěvky.

Quote:
Originally Posted by Monika
a ať se pokladna plní, že …výdaje na bonitace se přece mnohonásobně zvýšily……
Ano, ať se pokladna plní. Peníze v pokladně jsou všech členů Klubu a právě tyhle peníze jsou potřeba k propagaci plemene a k činnosti Klubu. A Ti, kdo neplatí příspěvky, nemají v žádné organizaci místo.
Bylo by možná dobré tady zveřejnit jmenovitě, kdo v minulosti členskou základnu okrádal a přes neplacení příspěvků byl stále členem a nechal se volit do klubových orgánů.

Quote:
Originally Posted by Monika
Dodnes nebyla zprovozněna klubová databáze, na které Petr Malášek, Jindra Jedlička a Eva Špreňarová strávili desítky možná stovky hodin……
Zapoměla jsi podotknout, že na zneprovoznění nejen databáze ale celých internetových stránek Klubu se přičinil další člen vaší partičky - pan Valášek.

Quote:
Originally Posted by Monika
Léta budované mezilidské vztahy jsou pošlapány a nikdy se nemůžou již narovanat. A chov československých vlčáků? To je přeci druhořadá záležitost…hlavně že se kouří z hlavně, světla svítí a stěrače stírají…
No alespoň, že se tady přiznáváš ke "kouřící hlavni", což je dnes skutečně Tvůj jediný zájem. Já jsem na bonitaci viděl něco jiného. Vysokou účast, fungující chov a kromě několika řvounů na schůzi i normální vztahy.


K Heleně :

Helčo, to sis vymyslela, to není pravda !!! Karel Kadlec, že by byl líný a nespolehlivý ? Já jsem ho alespoň vždycky na chovatelských akcích v souvislosti s československými vlčáky viděl pilně a spolehlivě pracovat - vyprazdňovat jeden půllitr piva za druhým ...
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006, 12:15   #11
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
To je právě rozdíl mezi Tebou a současným vedením. Nikdo nikoho netrestá a nikdo nikoho nevylučuje, jak jsi Ty neustále halasně na schůzích požadovala, přestože jsi to byla právě Ty, kdo Klub okrádal, protože jsi neplatila příspěvky.
Tak tohle mně opravdu alespoň pobavilo. Vysoké pokuty jsou výmyslem a byly zavedeny za současného vedení a vůbec je nezajímá, že na to nemají žádno pravo a oporu ve stanovách.
A mé členství? ..... myslím, že zase mohu podat trestní oznámení, tentokrát však pro pomluvu! Na to, že to napíšeš jsem čekala . Prosím ověř si příště informace, ať je nemáš jako vždy jen z doslechu, než je uveřejníš. Klub dluží mně, ale to bych se zase opakovala.....
Další demagogické výlevy, kocourkovské postupy, polopravdy a věty vytrhané z kontextu rozebírat s tebou nehodlám..nemám na to čas, má to nulový význam a je na to dnes moc hezky.
.... a opakovat se už taky nebudu, každý máme jiné vidění a vnímání světa, zvířat, lidí, výcviku, morální hodnoty, vlastní důstojnosti a toho co k pejskařině patří a co ne. A s tím se taky nedá nic dělat!
Monika
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006, 16:30   #12
KarelKadlec
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Location: Praha
Posts: 43
Default

...Heluš, už jsi zapomněla poslat mé odpovědi na tvé drzé maily
kde jsem nesouhlasil se zveřejněním pomluvy, na Valáška, kterou sepsal Karel Skoupý a byl nucen v dalším čísle zveřejnit omluvu a pak už mé působení v klubu končí... tak to neřeš a ber to tak, že na svém trvám...
KarelKadlec jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006, 18:48   #13
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

K tomu co tady někteří, kteří se schovávají za jméno svého psa, plodí, se opravdu nemá cenu vyjadřovat. Takže snad jen poznámku k databázi. Pan Valášek předal těsně před vypnutím "starých" stránek klubu zálohu databáze na CD panu Maláškovi. Ten sehnal nový dočasný webhosting, použil svůj starší redakční systém a rozjel stránky nové (nyní už ale také staré). Po konferenci v Příbrami byla redakční rada nucena najít nový webhosting a přestat používat webdesign navržený p. Kadlecem. V souvislosti s tím přešla na nový redakční systém na jiné bázi. Zálohu databáze nebo stránek ale už nikdo redakční radě nepředal (aspoň o tom nevím, v té době jsem byl členem RR, takže bych to asi vědět měl). Vzhledem k tomu, že v RR pracují ve svém volném čase lidé různých profesí, jejichž primárním zájmem jsou psi a ne tvorba www stránek, bylo nutno najít člověka, který by od základu vytvořil a naprogramoval databázi novou. Protože se jedná o práci po večerech na souboru dat od několika tisíc psů (stará databáze, jak tady někdo napsal, vznikala roky) je nasnadě, že ji nelze vytvořit za den, ale ani za měsíc. Na databázi se pracuje, proto prosím členy klubu ještě o nějaký čas strpení.

Ještě poznámku k "lenosti" nové RR. Na nových stránkách vznikají např. galerie od základu znovu. Přesto když pošlu fotky RR, neobjeví se na stránkách sice hned, ale cca do měsíce tam už jsou. Také Zpravodaje vychází pravidelně včas. Staré RR (tzn. té, která fungovala do podzimu 2004, jsem poslal cca 10 fotek svých štěňat, a to opakovaně během jednoho roku několikrát - kromě jedné nebo dvou nebyly v galerii ani databázi zveřejněny. Také Zpravodaje vycházely vesměs se zpožděním. Přesto jsem to nikdy nepřičítal lenosti členů RR a nikde je za to nepomlouval, přičítal jsem to jejich pracovnímu vytížení a jejich snaze dělat přednostně důležitější věci, než je doplňování fotografií do galerie.

K dotazu na neplatiče - podobné zhodnocení za českou pobočku nemám (jsem členem moravské), výbor o zveřejnění jmenovitého seznamu dosud neuvažuje. Za roky 2002 - 2005 přišla jen moravská pobočka na poštovném za Zpravodaj (který byl zasílán i neplatičům) a poplatky na ČKS (rovněž hrazeny i za neplatiče) hrubým odhadem o více než 16000 Kč.

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 19-04-2006, 20:55   #14
KarelKadlec
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Location: Praha
Posts: 43
Default

ÁÁÁ další potrefená husa, co Karle?
Zbytečně si ukrádáš volného času, když nepoznáš jak šla úroveň reprezentace klubu o několik tříd dolů. Zpravodaj je obsahem i formou tak na úrovni komunistických cyklostylů, průkazky jsou taky pod psa, web stagnuje a ostatní tiskoviny vidět nejsou tak o co jde...
Ano, Karle, vy všichni chudinky si kradete čas a já jsem nic pro klub ve volném čase nedělal a čím dříve se na to zapomene tím líp
KarelKadlec jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org