Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wychowanie i charakter

Wychowanie i charakter Jak poradzić sobie ze szczeniakiem, najczęstsze problemy z CzW, jak je rozwiązać, ....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-12-2010, 18:54   #141
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by maillevin View Post
Teraz to już chyba Ty dokonujesz nadinterpretacji, bo gdzie napisałam że nie da się wyszkolić niezależnego psa?! Napisałam, coś zupełnie odwrotnego - że pies niezależny nie oznacza psa którego nie da się wyszkolić, a czy ktoś uważa inaczej to tego nie wiem, może ktoś gdzieś tak uważa.
Jeśli odpowiadasz w dyskusji takim stwierdzeniem to ja to odczytuje jako postawienie tezy przeciwko innej. Jeśli błędnie- OK, nie ma tematu.


Quote:
Biorąc pod uwagę jak zinterpretowałaś to co ja napisałam to jakoś mnie to nie dziwi.
Zatem oświeć mnie błądzącą i POKAŻ dokładnie post, o który prozsę od 3 moich wypowiedzi i jakoś dziwnym trafem nie mogę się doczekać. Za to widze kolejne próby krążenia wokół. Mnie się nie spieszy, poczekam. I będę przypominać.




Quote:
To chyba było niepotrzebne... Wyobraź sobie, że chcieć nie zawsze znaczy móc, nie sztuką wziąć psa nie mając na to warunków, życie różnych niespodzianek nam dostarcza i naprawdę mogłaś sobie darować...
Jestem śmiertelnie poważna w temacie braku odpowiedzialności ludzkiej, w wyniku której cierpią zwierzęta. Za duzo jest przypadków, psów które "rozpływają sie w powietrzu", w fatalnych warunkach czekają na adopcję itp itd. I wyobraź sobie, że każdy z tych psów był kiedyś uroczym wilczakowym szczeniaczkiem, przynoszonym do nowego domu w kochających ramionach.
I często scenariusz był właśnie taki: rozwijane transparenty o własnej wiedzy, zapowiedzi zdobywania świata....brak przyjmowania do wiadomości tego, co ze zwyczajnej życzliwości próbowali przekazać inni.

Quote:
Niebyt? A może atmosfera powoduje, że część właścicieli się jednak nie udziela.
Nie żartuj sobie, nie mówię o forum. To naprawdę nie jest realny, codzienny świat, słowo!

Quote:
ps. żeby nie było, że uciekam z podwiniętym ogonem i pochłania mnie niebyt- chętnie podyskutowałabym dalej, ale jutro mam dość istotną rzecz do zrobienia i muszę się przygotować, miłego wieczoru wszystkim
Miłego wieczoru, a ja, nauczona cierpliwości przy wilczaku spokojnie poczekam, zwłaszcza na upragniony post
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org