Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-04-2009, 09:23   #1
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default Další sraz v zoo na Svatém kopečku - 23.05.2009

Ahoj,
byl jsem omrknout situaci v zoo na Svatém kopečku. Přijde mi to tam fajn. Mají tam dva druhy vlků a na každých cca 200 metrech pro psy misku misku s vodou.
Navrhuji termín 30.5., ale pokud by ostatním spíš vyhovoval jiný termín, nemám problém se přizpůsobit. Tak co na to ostatní?
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2009, 11:16   #2
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

my se nebráníme Doufáme, že bráška Garmík se taky nebude cukat vezmeme naše mini vozítko , naskládáme pejsky a cestu určitě zvládneme
__________________

www.toulavyraj.estranky.cz ... o naší smečce
Jats jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2009, 12:19   #3
Fiann
Junior Member
 
Fiann's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Domašov u Brna
Posts: 49
Default

Proč ne, klidně se zajedem do Olomouce mrknout. Jen jsem se teď díval na podmínky vstupu ze psem a ta poslední část se mi moc nelíbí: Svého psa do olomoucké zoo můžete přivést s sebou. Pes musí být po celou dobu pobytu v zoo veden na vodítku a pokud je vyšší než kokršpaněl, musí mít nasazen náhubek.
To moje psisko je s náhubkem jak paralyzovaný a stále bude smutně koukat. Takže se budem muset vydávat za přerostlého kokršpaněla.
Fiann jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2009, 12:25   #4
Fiann
Junior Member
 
Fiann's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Domašov u Brna
Posts: 49
Default

A nebo úplně jinak........
Co takhle další sraz pojmout trochu akčněji a vyrazit někam na výšlap? Něco ve stylu loňské prochajdy po Pálavě?
Fiann jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2009, 15:34   #5
Tisethor
Junior Member
 
Tisethor's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Mladá Boleslav
Posts: 28
Send a message via ICQ to Tisethor Send a message via MSN to Tisethor Send a message via Yahoo to Tisethor Send a message via Skype™ to Tisethor
Default

Ahojky,
osobně jsem pro Pálavu . Košík měl Arísek na sobě asi jenom dvě vteřiny svého života, takže pochybuju, že by to přežil, kdyby na sobě měl mít náhubek po celou dobu vycházky.
Jak by totiž například kousal Tarinku či Sofinku?
__________________
Jitka a Arísek
Tisethor jest offline   Reply With Quote
Old 20-04-2009, 16:28   #6
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

A co dát Pálavu jindy? Zkusím se optat na to, jestli i štěňata musí mít náhubky. Ono se ale celkem vyplatí to zkoušet. Jinak látkové košíky za moc nestojí. Akkon je měl když rychle rostl. To vyhovovalo tak v dopravních prostředcích, ale chodit s tím se nedalo. Teď právě kvůli zoo jsem pořídil velký plastový košík a s ním už chodí v pohodě Ještě lepší by byl asi košík kovový.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009, 22:55   #7
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default Zoo Olomouc

Ahoj
půlrok se zase otočil a mám praxe v Olomouci Nešel by příští týden někdo s vlčounem do zoo ať nejdem sami?
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2009, 00:39   #8
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tak jsem byl nakonec sám a i přes vlezlé počasí můžu jen chválit Díky tomu tam bylo taky téměř liduprázdno Mají tam kupu mláďat všeho možného, ale vlci opět zvítězili Jsou tam vlčata z jara jak vlků arktických, tak i hudsonových, takže vřele doporučuju
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org