Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Výchova & charakter

Výchova & charakter Jak se postarat o štěně, jak ho socializovat, nejčastější problémy s ČSV a jak je řešit...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-11-2010, 14:22   #11
Dušan
Junior Member
 
Dušan's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Veselí nad Moravou
Posts: 65
Default

Quote:
Originally Posted by jerabekj View Post
Mám podobnou zkušenost. Nám Dakouš po přestěhování prohrabal dvě vrstvy linolea až na beton a jak hrabal, tak mlátil do vchodových dveří, takže byl randál po celym baráku. Tuhle aktivitu střídal s vytím v poměru zhruba minutu na minutu. Sousedka to vydržela dva dny a pak mi hodila do schránky velmi odměřený dopis s výhružkou policíí, majitelem domu a ochráncema práv zvířat.
V létě šel kolem domu nějaký klučina s holkou , fena je zaregistrovala a štěkala - normálně. Hošan začal bouchat do plotu, fenu brali všichni čerti, přidala na rachotu, načež hošánek řekl: co to tam mají za psa, určitě ho týrají, zavolám na ně sociálku...

Něco i z jiného soudku: dva sousedi mi řekli - pořád ji neokřikuj, dyť je to štěně a proč by si občas nezakňučela, ani jí nedopřeješ...
A ten chlapík, se kterým jsem měl před lety s čsv opravdu velké problémy, se teď usmívá. Chodím s fenou často kolem jejich domu, a to jak brzy ráno, tak i večer. Vidí, že není jen v kotci, že má pohybu dost a že je to asi plemenem (jekot). A moc se mu líbí...
Dušan jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org