Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Różne

Różne O wszystkim co jest związane z CzW

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-06-2013, 19:51   #1
mania szewska
Junior Member
 
mania szewska's Avatar
 
Join Date: Mar 2013
Location: Scotland
Posts: 64
Default Tito - czyli historia jednego takiego Rudawego Kolesia

Cześć wszystkim,
chciałabym się wreszcie oficjalnie przywitać, no i przy okazji założyć wątek w którym będę pisać o moim wilczaku.

Mam na imię Magda (chociaż w sieci najczęściej występuję jako Mania), od jakiegoś czasu zaglądam tutaj na forum, czasem coś napiszę, albo jakieś zdjęcie wrzucę. Duuużo czytam, dużo waszych zdjęć i filmów oglądam. No i mam nadzieję, że się na tym nie skończy, że już niedługo będę mogła zacząć sama coś niecoś wam pokazywać, poopowiadać jakieś historie.
Ponieważ czekam - tak, tak, nie nowina - czekam z utęsknieniem na wilczaka
A że mieszkam w Szkocji to poczekam sobie jeszcze kilka tygodni, gdyż prawo tutejsze nie pozwala mi przywieźć szczeniaczka przed ukończeniem przez niego 15 tygodni...

Cóż...
Mój maluch urodził się 16.04 w hodowli Atropa Bella Donna, nazwany został najpierw Rudim, potem... tysiącem różnych przedziwacznych imion... Ale w ostatecznie został Titem, pierworodnym z Miotu T, stąd wielokrotnie powtarzające się te "T" w jego rodowodzie: Tranquilo Tio Tinto Atropa Bella Donna.
Jego matka to K-LEE VORNJA z Peronówki - latający wilczak, jego ojciec - Art z Viktoriinej záhrady - czuły olbrzym. Co z niego wyrośnie?
Chętnie się przekonam!

Pozdrawiam wszystkich którzy będą tu zaglądać, albo też na Titowego bloga.
Maniana

Last edited by mania szewska; 23-06-2013 at 02:40.
mania szewska jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org