Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-11-2008, 20:02   #1
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default Po vlčích stopách ... Prahou 21.12.2008

Zveme všechny, koho nebaví sedět doma na experimentální konání hry "Po vlčích stopách". Sraz v neděli 21. 12. letos v 11 hodin na Malém náměstí u kašny. S sebou elán a dobrou náladu, notes a tužku základní znalosti o Praze (případně mapu) a co nejlepší znalosti o vlcích a vlčácích a hlavně psa - podmínkou účasti je aspoň jedno čévéčko na tým o maximálně třech lidech. Děti počítáme za polovic, ale nedoporučujeme pro úplně malé caparty. Jo a dobré boty. Akce se ruší pouze v případě počasí, do kterého by psa nevyhnal.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 20:59   #2
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Zveme všechny, koho nebaví sedět doma na experimentální konání hry "Po vlčích stopách". Sraz v neděli 21. 12. letos v 11 hodin na Malém náměstí u kašny. S sebou elán a dobrou náladu, notes a tužku základní znalosti o Praze (případně mapu) a co nejlepší znalosti o vlcích a vlčácích a hlavně psa - podmínkou účasti je aspoň jedno čévéčko na tým o maximálně třech lidech. Děti počítáme za polovic, ale nedoporučujeme pro úplně malé caparty. Jo a dobré boty. Akce se ruší pouze v případě počasí, do kterého by psa nevyhnal.
Výborný nápad:-) Doufám, že mi to vyjde. Teoreticky už budu mít také štěndo-čerstvě..je taková vycházka podle vás pro něj vhodná? (budu ho mít asi dost čerstvě-odběr v 5ti týdnech..).Díky:-)
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 04-11-2008, 21:13   #3
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Myslím, že to zvládne. Takže připojuji ještě nezávislou disciplínu "socializace". Už se těším.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 09:27   #4
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Moc se omlouvám, ale na akci "Po vlčích stopách" nepřijedu..nebudu v Praze ani já a ještě ani štěndo. Ale určitě se nějak domluvíme na nějakém "socializačním" setkání:-).

Tak ať vám hra vyjde a pořádně si ji užijte..ať pak můžete poreferovat a abychom věděli, oč jsme přišli
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 12:13   #5
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Uvidíme, jestli někdo dorazí. Zatím to vypadá, že jsou Pražáci peciválové. Ale s ohledem na to, že mám doma čerstvý přírůstek, tak je otázka socializace velmi aktuální. Využiju jakékoliv příležitosti. Dej vědět.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 12:19   #6
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

my se přidáme s Arwen,pokud bude zdravá....ona se ke všem psům žene,chce si hrát,tak socializaci na psy nám můžeš svěřit
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 14:20   #7
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Uvidíme, jestli někdo dorazí. Zatím to vypadá, že jsou Pražáci peciválové. Ale s ohledem na to, že mám doma čerstvý přírůstek, tak je otázka socializace velmi aktuální. Využiju jakékoliv příležitosti. Dej vědět.
Jéé, a copak máš za přírůstek?! Přes svátky budem asi všude možně..ale pak si asi vezmu ještě pár dní dovolenou..tak se můžem určitě sejít. Určitě uvítám i další ČSV..a´t máme kamarády:-)
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 14:46   #8
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Mám malou úžasnou Waawanyanku. Teď je jí sedm týdnů. Indiánský poklad....
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 18:34   #9
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Mám malou úžasnou Waawanyanku. Teď je jí sedm týdnů. Indiánský poklad....
:-) Tak to gratuluji!:-) Mohla bys mi poslat nějaké foto nebo tak? A´t mám důkazy, že štěnda ČSV opravdu vypadají tak jak vypadají..okolí si ze mě dělá srandu, cože to budu mít doma..to že má být "vlk"..to že má být "pes" ?!.
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 11:36   #10
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Arwen dlouho říkali,že vypadá jako liška,protože byla zrzavá....
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 16:43   #11
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

S ohledem na jisté technicko-provozní záležitosti jsme se rozhodli (pravda, dost na poslední chvíli) změnit program na 21. 12. a rozhodli jsme se, že se opět podíváme za Lobem a jeho rodinkou do Pražské zoo. Pojímáme to jako takové předvánoční setkání druhů. Takže kdo se chce přidat, sraz v jedenáct před zahradou.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org