Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-05-2004, 13:00   #1
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default noriu zinoti apie wilkus daugiau!!

na pareikskite sawo nuomone apie wilkus? ir kuo jie yra geriau nei kiti sunys? praktiskai? moraliskai? finansiskai?
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-2004, 06:34   #2
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

finansiskai-jei vilko tipo-maziau sueda, atsparesni ligoms, didesne istverme.
jei psichologiskai-tai namuose turesi dalele Kazko laukinio.
Praktiskai-jei as nenoriu kito suns o tik dar vieno vilksunio-nepaisant to, kad mano turima mergyte-pasizymi laaabai keistu charakteriu... isvadas daryk pats
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-2004, 10:24   #3
Sverakova Eva
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default

Keistas charakteris-tai cia koks?
Sverakova Eva jest offline   Reply With Quote
Old 21-05-2004, 21:40   #4
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default

Eva007lt ten zodziais to harakterio nepapaskosi, reikia pamatyti, zinai tos moteriskos, neswarbu kad suo, bet prigimtis tai ta pati, beweik ))
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 23-05-2004, 16:10   #5
Sverakova Eva
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default

na, cia tai tikra teisybe parasei jau tokios mes moterys
Sverakova Eva jest offline   Reply With Quote
Old 24-05-2004, 06:38   #6
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

esme musyse paprasciausiai kuo toliau su ja bendrauju, tuo labiau suprantu, kad yra daugiau nei paprastas suo-tas jos bendravimas su zmonemis-savotiskas-paprasciausiai-paziuret reikia filma apie laukinius vilkus-visa tai pastebima ir pas Csv.o tai ir yra nuostabu-kartais ji net elgiasi kaip katinas-prausiasi ar atejusi aplink kojas pradeda trintis.
na kuo toliau tuo labiau myliu ja, nesvarbu, kad per varzybas ji man spyga parode-ir atsidure priespaskutineje vietoje.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 26-05-2004, 13:35   #7
Sverakova Eva
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default

Wolfin...o is kur tu isigijai savo suniuka?Ir papasakok daugiau apie pasiruosima parodoms..
Sverakova Eva jest offline   Reply With Quote
Old 28-05-2004, 06:41   #8
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Kodėl įsigijau vilkšunį?Nuo pat mažumės, vos tik susipažinau su tuo gyvūnu, vadinamu vilku, supratau, mirsiu, bet turėsiu.Jau svajonėse mačiau:gyvenu sau kažkur miškuose, dirbu ko gero miškininke, globoju keletą vilkų, kurie laisvai klaidžioja po mišką ir retkarčiais užsuka pas mane arba turiu vilką namuose-AIŠKU, supratau jau tada, kad nors ir turėsiu vilką, negalėsiu tikėtis iš jo visiško pavaldumo-nes jis Laukinė siela, niekieno netramdoma.
Kiek vėliau sužinojau kad yra toks dalykas ā€kinologijaā€¯ vadinamas, kad yra šunų veislės ir t.t.
Pradėjau domėtis šia sritimi ir galiu tik ā€podzenkowacz polske televizie za bardzo faine programy o psach i wystawachā€¯-verčiu-ā€galiu tik padėkoti lenkų televizijai už nuostabias laidas apie šunis ir parodasā€¯.
Galima sakyti, tai lenkai atrado manyje kinologę.
Po to-pirmoji mano paroda gyvenime ir DIDYSIS mano GYVENIMO ĮVYKIS.
1996 metais Vilniuje vykusioje tarptautinėje šunų parodoje akis į akį susidūriau su nuostabiu sidabriniu padaru, gintarinėmis akimis.Tai buvo CIRO ZEPER iš Čekijos, savo nepakartojamu grožiu supažindinęs mane su savo šeimininke Liucie Novoveska, su kuria iki šiol esam geros draugės.
Nuo tada jau kliedėjau vilkais, kurie skirtingai nuo savo protėvio-Karpatų vilko-gali gyventi su žmogumi ir dėl to būti laimingi.Taip į mano gyvenimą įžengė-Jis Čekoslovakų vilkšunis.
6 ilgi laukimo metai ir pavasarėjant į Lietuvą atvyko pirmasis CsV atstovas-Liucie veisimo kalytė HARMONIA EDEN SEVERU, kuri ir dabar, nepaisant savo užsispyrimo ir ā€ožiukųā€¯ lydi mane gyvenimo kelyje.
Tad taip ir atsirado vilkai pas mus pagoniškoje Lietuvėlėje.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 29-05-2004, 13:59   #9
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default vilkai

ir daba wolfin tik apie juos ir sapnuoja, sneka, galwoja,,,,na karts nuo karto dar apie darba kai sefas ant kilimelio pakwiecia aisq juokauju
:P wa reiktu is tikruju ta gywuna pamatyti ir tada sprest, nes nuotraukose nelabai ka suprasi.......
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 29-05-2004, 15:06   #10
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

tikra tiesa-geriau viena karta pamatyt nei keleta kartu isgirst-tad planuojam brangieji kada nors didiyji pasimatyma. ko gero reiktu planuoti gruodzio menesi-nusimato trys parodos per 2 dienas-vilniuje-kalbinu ir kitus vilkus is lenkijos atvykti.
tad butu vel musu daug ir mes jega.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 29-05-2004, 22:55   #11
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default

pasymatymai aisq gerai, bet ka daryti jei as po polski ne ponimat?a?ka tada siulai wolfin?
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 30-05-2004, 18:08   #12
Sverakova Eva
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default

Quote:
Originally Posted by Ewas
pasymatymai aisq gerai, bet ka daryti jei as po polski ne ponimat?a?ka tada siulai wolfin?

Del lenku kalbos Ewai nepergyvenk, jeigu moki rusu kalba-tai suprasi ir lenku...tuo labiau, kad bus tikriausiai kam pavertejaut


Wolfin, gal galetum papasakoti apie suns paruosima parodai-ar yra koks manikiuras, spec. prieziura ar maitinimas....koks nario dalyvio mokestis...ir ttt...
Sverakova Eva jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-2004, 08:24   #13
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default

na ewa007 je sakai kadkam bus tai gerai, rusu suprantu dar wis, bet zinai tie lenkai.....kazkaip man jie nelabai prie sirdies......na nieko jei ka isgywensim kaip nors jus bus kas uz rankos palaikys mane, m paneles?
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-2004, 20:26   #14
Giedrute
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 14
Default

Quote:
Originally Posted by Ewas
na ewa007 je sakai kadkam bus tai gerai, rusu suprantu dar wis, bet zinai tie lenkai.....kazkaip man jie nelabai prie sirdies......na nieko jei ka isgywensim kaip nors jus bus kas uz rankos palaikys mane, m paneles?


tai sakai tave uz rankutes reik palaikyt? ne beda - palaikysim bet kur ie bet kada
__________________
Man patinka juros osimas, todel as ir myliu Kriaukle...))
Giedrute jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-2004, 21:11   #15
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default

[sakot bet ir bet kada..........is kur tas jusu tox gerumas neispasakytas? cia wisada taip ar tik pirmadieniais?
o gal rimtai ta burely reiketu koki ikurti.....??m???
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 01-06-2004, 05:39   #16
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default

kazkokie nukrypy,mai, puslapis apie sunis wilkus, o mes cia kazka ne i tema snekas, na tai prasom dalytis patirtimi....kokia nors susijusia apie gywunus, juk tikiuosi nieko pries?
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 01-06-2004, 07:45   #17
Giedrute
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 14
Default

Quote:
Originally Posted by Ewas
[sakot bet ir bet kada..........is kur tas jusu tox gerumas neispasakytas? cia wisada taip ar tik pirmadieniais?
o gal rimtai ta burely reiketu koki ikurti.....??m???

ne tik pirmadieniais, bet visada. As esu neispasakytai geras vaikas
__________________
Man patinka juros osimas, todel as ir myliu Kriaukle...))
Giedrute jest offline   Reply With Quote
Old 01-06-2004, 10:14   #18
Sverakova Eva
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default

Quote:
Originally Posted by Ewas
[sakot bet ir bet kada..........is kur tas jusu tox gerumas neispasakytas? cia wisada taip ar tik pirmadieniais?
o gal rimtai ta burely reiketu koki ikurti.....??m???
Ewai, kai mums moteriskems, ko nors reikia-mes visada bunam geros , tik vat dabar galvojam ko mums is taves reiktu....Ka gali pasiulyti naudingo?siulyk...

Idomu kiek musu butu zmoniu tam burelyje? Prezidentas-Wolfin,jos pamacnyke-desinioji ranka-Giedrute, sekretorius-Ewas...o as kaippo ir be pareigu lieku , net neidomu
Sverakova Eva jest offline   Reply With Quote
Old 01-06-2004, 10:17   #19
Sverakova Eva
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default

Quote:
Originally Posted by Ewas
kazkokie nukrypy,mai, puslapis apie sunis wilkus, o mes cia kazka ne i tema snekas, na tai prasom dalytis patirtimi....kokia nors susijusia apie gywunus, juk tikiuosi nieko pries?
Na, as visai ne pries dalintis patirtimi apie gyvunus, bet ka man daryti kai as turiu patirti tik gyvunu-zmoniu auginime?
Sverakova Eva jest offline   Reply With Quote
Old 01-06-2004, 12:07   #20
Giedrute
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 14
Default

Quote:
Originally Posted by Eva007lt
Quote:
Originally Posted by Ewas
[sakot bet ir bet kada..........is kur tas jusu tox gerumas neispasakytas? cia wisada taip ar tik pirmadieniais?
o gal rimtai ta burely reiketu koki ikurti.....??m???
Ewai, kai mums moteriskems, ko nors reikia-mes visada bunam geros , tik vat dabar galvojam ko mums is taves reiktu....Ka gali pasiulyti naudingo?siulyk...

Idomu kiek musu butu zmoniu tam burelyje? Prezidentas-Wolfin,jos pamacnyke-desinioji ranka-Giedrute, sekretorius-Ewas...o as kaippo ir be pareigu lieku , net neidomu

nepergyvenk Ewute, be darbo musu burelyje tikrai neliksi, ka nors butinai sugalvosim
__________________
Man patinka juros osimas, todel as ir myliu Kriaukle...))
Giedrute jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org