Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Parodos

Parodos Mūsų pergalės ir pasiekimai parodose, kaip paruošti CSV parodai, kaip išstatinėti....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31-05-2004, 06:48   #1
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default apie vilkus parodas ir likusias linksmybes

na matau jau susidraugavot-labai gerai.
Evute palauk truputeli-bus labai geri straipsniai apie ju paruosima parodoms, tad manyciau kad man neverta dabar apie tai pasakoti.

naujausia Harkos isdaiga-vakar ji perskrido 1,50 cm tvora ir griovyje gerokai paniurgde valkataujanti suneli-po to kaip tikra nugaletoja aprejo pakelta uodega namo-ech ir sios tvoros nekliutis.
mamai buvo sokas-man-savaime suprantamas dalykas-tik dabar viena blogybe-teks labiau ja pasaugoti arba sudaryti tokia situacija ir atkarsti kailiuka-teks Minde (mano bendradarbi su elektriniu atkakliu) kviestis.

ruosiames vaziuoti i Estija-gavau patvirtinima-esu viena be konkurencijos ir vadinuosi Huntakoer.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-2004, 08:07   #2
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default Re: apie vilkus parodas ir likusias linksmybes

tai gal suolininke gali buti ir i olimpiadakokia waziuosit kada su Harka, ka wolfin???
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 01-06-2004, 10:22   #3
Sverakova Eva
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default

Wolfin, o as kazkaip susimasciau-ar vardas Harka is ceku kalbos isvertus reiskia ne-Kriaukle?nes Giedrute Harka vadina Kriaukle...
Sverakova Eva jest offline   Reply With Quote
Old 01-06-2004, 22:00   #4
Giedrute
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 14
Default

Quote:
Originally Posted by Eva007lt
Wolfin, o as kazkaip susimasciau-ar vardas Harka is ceku kalbos isvertus reiskia ne-Kriaukle?nes Giedrute Harka vadina Kriaukle...
ne eva, Kriaukle tikrai ne is ceku kalbos kilus. kadangi sita kale yra zapadliste (bet nepiktybine) is prigimties, tai is viso to ir atsirado tas jos vardas. viena diena ji man kazka blogo padare, tik nepamenu ka, ir as ja pradejau kolioti, bet staiga pasibaige mano zodynas ir man zodziu pritruko. vat tada ir isvadinau ja kriaule. ir prilipo. tai tokiu budu is Harkos ji tapo Kriaukle.
__________________
Man patinka juros osimas, todel as ir myliu Kriaukle...))
Giedrute jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2004, 06:33   #5
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Na snekant apie vilku isdaigas.teko man savo gargamel-na cia jos nauja pravarde is mano puses-nezinau kodel eme ir prilipo, palikti pas savo mama visai savitei, o paciai vaziuoti i Vilniu i tarnybiniu sunu varzybas kaip teisejai.
Na kiekviena dienele skambinau ir teiravausi kaip mano mazoji gyvena, o gyveno ji gerai-ryte pavedziota, paserta ant sofutes visa diena pragulineja-vakare mama su ja pasivaiksto, pazaidzia-ir kas keisciausia-labai pavyzdinga ji buvo iki tol, kol neatejo ketvirtadienis.
Ji kaip tikras gaujos narys turbut pajuto, kad globeja-t.y. as buvau nuo jos tik 10 km.negalejau jos pasiimti nes mus veze tarnybine masina ir teko mergytei dar viena naktele miegoti vienai.
Tada ir prasidejo:mano mama miegojo tik 3 valandas-nes:ji pradejo verkti, kad nera zmogaus salia-mama neistverusi isileido ja i savo kambari-deja to neuzteko-mergyte pradejo verztis i lauka-mama atsikele ir ja isleido su tokia pikta mintimi-eik tu pa...dla, kur noti tik duok man ramybe (na cia toks poelgis man patiko ypac kai ji pries mano isvykima persoko 1,50 cm. Tvora ir prismauge kazkoki suneka. Bet mergaite pabuvusi lauke pargrizo namo. Mama nesuprato-suo lygtais vaiskto salia jos miegamajame, bet jos cia nera-pasirodo, ji apieskojo visas imanomas pasislepti patalpas ir uzsikore staciais ir slidziais laiptais i antra auksta. Teko mamai ja nuboginti atgal. Na po to jau ir prasvito tad mamai nebeliko neiko geresnio kaip tik keltis ir eiti i darba.
Na cia as nepasakosiu kad ji sugebejo prisegta grandine persokti per medziu sakas, per sodo tvora ir na dar daug ka.
Tad tokie tie vilkai yra.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 10-06-2004, 07:51   #6
Giedrute
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 14
Default

Bet uztad su tokiu gargameliu gyvent neliudna
itariu, kad cia tik pradzia, nes kuo toliau tuo naglesne ta Kriauklyte darosi....
__________________
Man patinka juros osimas, todel as ir myliu Kriaukle...))
Giedrute jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2004, 06:42   #7
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

pagaliau pargrizom is estijos-tad galite sveikinti-esam EST CH-na aisku kai lietuvos cempiona patvirtins-apie musu kelione galesit paskaityti po kokios savaiteles wolfdoge.
tad kol kas tiek
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2004, 08:39   #8
Giedrute
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 14
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin
pagaliau pargrizom is estijos-tad galite sveikinti-esam EST CH-na aisku kai lietuvos cempiona patvirtins-apie musu kelione galesit paskaityti po kokios savaiteles wolfdoge.
tad kol kas tiek

kuo nuosirdziausi sveikinimai kada cempionus laistom?
__________________
Man patinka juros osimas, todel as ir myliu Kriaukle...))
Giedrute jest offline   Reply With Quote
Old 15-06-2004, 10:24   #9
Sverakova Eva
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 15
Default

Niu tai keliam Wolfin sampano taures uz jusu pergale!!!
Hip-Hip-Hura,hip-hip-hura....
Sverakova Eva jest offline   Reply With Quote
Old 28-06-2004, 10:26   #10
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default

wolfin kaip sekesi pas suwalkiecius tau a? marijamuoliej?
puikiai puikiai gavom paskutini CAC-tad dabar telieka tik patvirtinti CH titula, apurzgem teiseja ir bandem suesti ta laabi negera marijampoles policininka kuris ja visa vakara per varzybas erzino. atsimena mazge kas yra geras o kas ne.
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 02-07-2004, 06:31   #11
Ewas
Junior Member
 
Join Date: May 2004
Posts: 24
Default

jo su tawo sunyte nejuokas, wa grysiu manes neprisimins...irgi bandys suwalgyti;(
gerai kad ne is maziausiu esu tai nors ne is wieno karto jei ka sues, ir gerai kad eda po maai dar xe xe
__________________
potiancialus vilko augintojas
Ewas jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-2004, 14:36   #12
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

tave imsi ir suesi-netikiu kad galima tai padaryti ypac harkai kuri nemoka kasti zmogui.
tad grizom is Lenkijos kur padejom jorkiuka pakergt o dabra intensyviai ruosiame si cekija-ech butum tu cuia ewai tave prigriebciau.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org