Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wychowanie i charakter

Wychowanie i charakter Jak poradzić sobie ze szczeniakiem, najczęstsze problemy z CzW, jak je rozwiązać, ....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-10-2004, 00:32   #1
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default Nigdy się nie spodziewałam... obrona miski

...że Varg będzie próbował mnie ugryźć!!! Dziś, po daniu mu jedzienia, podeszłam żeby wziąć pustą miskę i nalać do niej wody. On stał obok i jadł. Położył uszy po sobie... i bez zadnego ostrzeżenia skoczył na mnie (chodź nie był to taki prawdziwy skok, jedynie mały "podskok") i spróbował dziabnąć! Tylko zadrapał mnie lekko, nie do krwi. No i nie wiem.. zaszokował mnie tym Czy ja zrobiłam błąd, że chciałam mu zabrać drugą, pustą michę gdy jadł? Wydaje mi się, że nie. Miałam uciekać, gdy połżył po sobie uszy, to miało być "ostrzeżenie"? Też wydaje mi się, że nie! Zdarzyło Wam się kiedyś, że Wasz własny wilczak próbował ugryźć Was? Bo mi z tego powodu jest teraz jakoś tak dziwnie przykro W każym bądź razie, Varg od razu dostał karę - najpier zotał bardzo głośno przeze mnie opieprzony, później dostał trochę po pystku, a na koniec zamknęłam go samego na ponad godzinę w pustym, ciemnym pokoju, chodź wydaje mi się, że nie bardzo się tym ostatnim przejął, a akurat myślałam, że to zadziała najbardziej. Po wypuszczeniu go, dałam mu jeść i znów - tym razem celowo - zabrałam miskę z wodą. Zwiał. Po zjedzeniu kolacji "przeprosił" mnie liźnięciem w rękę i płaszczeniem się pod nogami... Co robić? Słyszałam, że pies nie ma prawa nawet warknąć, gdy ktoś chce mu zabrać michę sprzed nosa. To jak z tym jest?

Pozdrawiam
Agnieszka zła na Varga
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org