Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-01-2012, 00:34   #61
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by Andrea 363 View Post
.Dingo je aspoň s každým kamarád
Tak to už taky není tak růžové, už má taky tendenci na mladší a slabší dělat machry. Ale vyloženě rvát se zatím nechce, jen si trochu honí ego... ovšem na půl roce, to byl ještě s každým kamarád, svou hlavu začíná mít až teď, kolem roku. Brouk je větší číslo;o)
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 10-01-2012, 16:37   #62
Fiann
Junior Member
 
Fiann's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Domašov u Brna
Posts: 49
Default

Quote:
Originally Posted by Baru View Post
Ahoj, též hlásím účast s Bazim. Už se moc těšíme
Super, staří známí, už se taky moc těšíme

www.ceskoslovenskyvlcak.websnadno.cz
Fiann jest offline   Reply With Quote
Old 11-01-2012, 12:06   #63
Dita
Junior Member
 
Dita's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Librantice
Posts: 11
Default

Quote:
Originally Posted by Jana_Schubertova View Post
Chyba! Risk je zisk...Někdy

Ach jo, ale aspoň bude mít Bazik náhradu, pokud bychom nedorazili, jmenovce a příbuzného, snad si s Bestičkou také tak pěkně zatančí.

No právě, pouze někdy . Jednou na svodu choďáků jsem Baryka z donucení pustila na volno a psi se na něj vrhli a nedal se odchytit, jak byl vyděšený. Takový pohled už nikdy nechci vidět. Pustím ho, ale až mu budu 100% věřit . A navíc - mezi psima, se kterýma se zná a vídá se s nima každý den, aby se neporval :-). Doufám, že bude dobré počasí... :-)
Dita jest offline   Reply With Quote
Old 11-01-2012, 16:31   #64
Jana_Schubertova
stín vlka
 
Jana_Schubertova's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Vlčnov
Posts: 56
Send a message via ICQ to Jana_Schubertova
Default

Quote:
Originally Posted by Dita View Post
No právě, pouze někdy . Jednou na svodu choďáků jsem Baryka z donucení pustila na volno a psi se na něj vrhli a nedal se odchytit, jak byl vyděšený. Takový pohled už nikdy nechci vidět. Pustím ho, ale až mu budu 100% věřit . A navíc - mezi psima, se kterýma se zná a vídá se s nima každý den, aby se neporval :-). Doufám, že bude dobré počasí... :-)
Vždyť já Vám do toho nechi "kecat", každý máme své metody, mně jenom přijde, že se mladý pes nemůže naučit jak se má na volno chovat, když vlastně vůbec na volno není...
Přiznám se, že si stoprocentně nejsem jistá ani Bonynkou, ale asi tak na 99,9% ano!
Jana_Schubertova jest offline   Reply With Quote
Old 11-01-2012, 17:16   #65
Dita
Junior Member
 
Dita's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Librantice
Posts: 11
Default

Quote:
Originally Posted by Jana_Schubertova View Post
Vždyť já Vám do toho nechi "kecat", každý máme své metody, mně jenom přijde, že se mladý pes nemůže naučit jak se má na volno chovat, když vlastně vůbec na volno není...
Přiznám se, že si stoprocentně nejsem jistá ani Bonynkou, ale asi tak na 99,9% ano!

V pohodě . Já ho mám na 10m stopovačce a na ní se učíme přivolávat :-). Kdybych měla každý den čas s ním chodit na procházku, tak by problém nebyl. Ale většinou jsme na zahradě, kde si běhá po svém. Dnes běhal po louce a stopovačku si tahal za sebou. Raději ho to naučím pomalu, ale jistě . Spíš se bojím, jaké bude počasí. Dnes jsme byli na procházce a přišli jsme jako dobytci
Dita jest offline   Reply With Quote
Old 12-01-2012, 15:09   #66
malkovicz
Junior Member
 
malkovicz's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Potštejn
Posts: 90
Default

Quote:
Originally Posted by Dita View Post
V pohodě . Já ho mám na 10m stopovačce a na ní se učíme přivolávat :-). Kdybych měla každý den čas s ním chodit na procházku, tak by problém nebyl. Ale většinou jsme na zahradě, kde si běhá po svém. Dnes běhal po louce a stopovačku si tahal za sebou. Raději ho to naučím pomalu, ale jistě . Spíš se bojím, jaké bude počasí. Dnes jsme byli na procházce a přišli jsme jako dobytci
Tak jsem koukal na počasí a na sobotu hlásí zataženo občas přeháňky takže počasí co je u nás už skoro měsíc. Hlavně sebou boty co vydrží mokro a bláto protože ho bude cestou požehnaně už ne na všechny moc těšíme
__________________
http://besta.websnadno.cz/
malkovicz jest offline   Reply With Quote
Old 13-01-2012, 00:27   #67
Petr&Dante
Junior Member
 
Join Date: May 2011
Location: Kladno
Posts: 12
Default

Dante už spí a tak můžu potichu napsat, že je nám líto, ale nedorazíme . Kdyby to věděl tak mě bude kousat, štípat a strkat do auta už teď. Těšily jsme se na nové i staré známé, přemýšleli, že by jsme dorazily aspoň na část vycházky, ale je to ještě brzy. Bříško na pacce se Dantemu hojí, začíná rohovatět, ale na blbnutí s ostatními to zatím není. Zapomene na to, když vidí něco k snědku, letí za kočkou, pere se se mnou, ale na procházkách jde zatím na vodítku a když jsem ho dnes pustil na volno tak si ještě ulevuje. Budem muset počkat na další setkání ...
Petr&Dante jest offline   Reply With Quote
Old 13-01-2012, 12:38   #68
Romana
Junior Member
 
Romana's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Praha 8
Posts: 70
Default

Tak bohužel taky nedorazíme... Moc mě to mrzí, ale v sobotu musím do práce, takže na 10h je to pro nás brzo, my bymse mohli až tak v jednu, takže budem stejně jako Dante doufat, že bude brzy ještě něco podobného...
__________________

http://darkness.wbs.cz
Romana jest offline   Reply With Quote
Old 13-01-2012, 13:26   #69
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Tak to teda nevím, jak to Dingovi vysvětlím... už jsem mu slíbila, že zítra uvidí ségru a bráchu a nakonec tam nebude ani jeden. A jemu chudákovi už se tolik stýská
Tak každopádně, jen co se Dante uzdraví, tak dej vědět, a uděláme nějaký sourozenecký sraz, ať už se konečně všichni potkají!
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 13-01-2012, 14:22   #70
Romana
Junior Member
 
Romana's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Praha 8
Posts: 70
Default

No to je jasný, strašně mě to mrzí... :/ Jinak jsem si říkala, že bysme se za vámi vydali někdy se podívat, jak vypadá sníh... Tak se pak kdyžtak domluvíme na nějaký víkend...
__________________

http://darkness.wbs.cz
Romana jest offline   Reply With Quote
Old 13-01-2012, 14:30   #71
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by Romana View Post
No to je jasný, strašně mě to mrzí... :/ Jinak jsem si říkala, že bysme se za vámi vydali někdy se podívat, jak vypadá sníh... Tak se pak kdyžtak domluvíme na nějaký víkend...
Sníh vypadá výborně! Dneska jsem celou vycházku šli v pekelné vánici, chvílemi jsem měla co dělat, aby mě to neodfouklo a Dingo málem cestou zapadal, jak se mu ten sníh drží v kožichu a netaje Měla jsem strach, že bude na konec vycházky tak bílý, že už ho ani neuvidím, ještě přes to husté sněžení
Tak můžeme udělat nějaký sraz u nás... akorát jestli bude takhle dál sněžit, tak za chvíli budeme na vycházku potřebovat sněžnice, oni tu pak už ani neuklízí chodníky, natož aby se dalo jít někam mimo město
__________________
www.jezek.vyjimecny.cz
Kometa jest offline   Reply With Quote
Old 13-01-2012, 14:31   #72
Dita
Junior Member
 
Dita's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Librantice
Posts: 11
Default

Na jaro klidně svolám vycházku já . Viděla bych to na špacír do Býště na pívo. Jde se mezi loukami a poli, kolem obrovského stáda ovcí a tak, takže pohodička. Auta se můžou zaparkovat u nás. Ať tady ti východočeši zírají, jaké máme krásné psy!! My jsme s Librantic, které jsou ještě blíž než Potštejn, takže žádná zajížďka.
Dita jest offline   Reply With Quote
Old 13-01-2012, 14:35   #73
Romana
Junior Member
 
Romana's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Praha 8
Posts: 70
Default

Quote:
Originally Posted by Kometa View Post
Sníh vypadá výborně! Dneska jsem celou vycházku šli v pekelné vánici, chvílemi jsem měla co dělat, aby mě to neodfouklo a Dingo málem cestou zapadal, jak se mu ten sníh drží v kožichu a netaje
Nop vidíš a to my tu máme 10 stupňů, zelený louky za barákem nám kvetou sedmikrásky... A Nessie se minulý týden koupala...



__________________

http://darkness.wbs.cz
Romana jest offline   Reply With Quote
Old 13-01-2012, 18:29   #74
Anathema
Junior Member
 
Anathema's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: Brno
Posts: 96
Default

My se s Branem taky hlásíme a snad dorazí i Ferry z Deštné hory. A já myslela, že se chystá komorní rodinná procházka a ona to bude taková sešlost
Tak snad se nám kluci neporvou
__________________
www.bran.estranky.cz
Anathema jest offline   Reply With Quote
Old 13-01-2012, 19:20   #75
malkovicz
Junior Member
 
malkovicz's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Potštejn
Posts: 90
Default

Tak snad to proběhne všechno v pohodě a na rvačky nedojde jen na přátelské pošťuchování a taky se moc těšíme na brášku Jinak dneska nám nachumelilo tak to do zítra snad vydrží a budou se moct trošku vyválet ve sněhu Hlavně jseme zvědavý kdo všechno nakonec dorází začínáme v tom mít trošku chaoz někdo odříká další se hlásí takže to bude docela převápko
__________________
http://besta.websnadno.cz/
malkovicz jest offline   Reply With Quote
Old 14-01-2012, 20:20   #76
Anathema
Junior Member
 
Anathema's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: Brno
Posts: 96
Default

Procházka byla moc pěkná! Teď už spokojeně a s plným bříškem odpočíváme doma a nahříváme si pacičky
Děkujeme a těšíme se na další výlet
__________________
www.bran.estranky.cz
Anathema jest offline   Reply With Quote
Old 14-01-2012, 21:22   #77
malkovicz
Junior Member
 
malkovicz's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Potštejn
Posts: 90
Default

Quote:
Originally Posted by Anathema View Post
Procházka byla moc pěkná! Teď už spokojeně a s plným bříškem odpočíváme doma a nahříváme si pacičky
Děkujeme a těšíme se na další výlet
Tak to jsme moc rádi že se vám výlet líbil a děkujeme za účast všem účastníkům fotky dodám během zítřka dnes na to už nejsou síly. Jinak se taky těšíme na nějaký další srazík a posíláme pozdrav bráškovi
__________________
http://besta.websnadno.cz/
malkovicz jest offline   Reply With Quote
Old 14-01-2012, 22:22   #78
Dita
Junior Member
 
Dita's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Librantice
Posts: 11
Default

Moc se omlouváme, že jsme nedorazili. Manžel přijel z práce až v 6h ráno, dělal rozvoz z jejich plesu :-P. Navíc Baryčkovi se zase rozjel chronický stafilokok mezi prstama, takže by to na delší trasu nebylo. Tak si Dante užil sníh alespoň na zahradě :-). Jak jsem psala v předešlém příspěvku - rádi Vás uvidíme u nás v Libranticích na procházce do Býště ( až bude otevřená zahrádka v hospodě ). Tipuju to ale až kolem jara :-(. Chtěla bych Vás všechny poznat :-)
Dita jest offline   Reply With Quote
Old 15-01-2012, 11:19   #79
malkovicz
Junior Member
 
malkovicz's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Potštejn
Posts: 90
Default

Quote:
Originally Posted by Dita View Post
Moc se omlouváme, že jsme nedorazili. Manžel přijel z práce až v 6h ráno, dělal rozvoz z jejich plesu :-P. Navíc Baryčkovi se zase rozjel chronický stafilokok mezi prstama, takže by to na delší trasu nebylo. Tak si Dante užil sníh alespoň na zahradě :-). Jak jsem psala v předešlém příspěvku - rádi Vás uvidíme u nás v Libranticích na procházce do Býště ( až bude otevřená zahrádka v hospodě ). Tipuju to ale až kolem jara :-(. Chtěla bych Vás všechny poznat :-)
Určitě rádi dorázíme na nějakou společnou procházku až budete mít vše naplánováno tak se určitě ozvěte.
__________________
http://besta.websnadno.cz/
malkovicz jest offline   Reply With Quote
Old 15-01-2012, 11:24   #80
malkovicz
Junior Member
 
malkovicz's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Potštejn
Posts: 90
Default

Tak dávám odkaz na fotky moc jich nemáme protože jsme zapoměli smazat paměťovou kartu ve foťáku ale fotilo nás víc takže doufám že se o další fotky taky podělí https://picasaweb.google.com/1151943...eat=directlink
__________________
http://besta.websnadno.cz/

Last edited by malkovicz; 15-01-2012 at 15:10.
malkovicz jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org