Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Mityba ir sveikata

Mityba ir sveikata Kuo maitinti CSV, informacijos apie maistus, maitinimo patarimai, skanėstai, skiepai ir ką daryti, kai šuo suserga....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-05-2011, 21:52   #21
Deima
Junior Member
 
Deima's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kaunas
Posts: 248
Default

valiooo, mano visi vilkai sveiki
Deima jest offline   Reply With Quote
Old 09-05-2011, 21:53   #22
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

jep, visi LT sunys sveiki
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-2011, 21:47   #23
mijke
Senior Member
 
mijke's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Warnsveld
Posts: 2,033
Default

Dwarfism test results: Click HERE

DM test results: Click HERE
__________________
Vriendelijke groeten,
Mijke

PS: I am not a moderator anymore!!
http://www.ursidaestee.wolfdog.org/voor%20wolfdog/handtekening/New%20format%20banner%20Wg.jpg
mijke jest offline   Reply With Quote
Old 20-05-2011, 01:14   #24
mijke
Senior Member
 
mijke's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Warnsveld
Posts: 2,033
Default

New DM link Click HERE
__________________
Vriendelijke groeten,
Mijke

PS: I am not a moderator anymore!!
http://www.ursidaestee.wolfdog.org/voor%20wolfdog/handtekening/New%20format%20banner%20Wg.jpg
mijke jest offline   Reply With Quote
Old 14-06-2011, 20:01   #25
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

dar zinute

Ituborys girios dvasia N/N
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 23:13   #26
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default



labai siltas ir liudnas video
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 23:18   #27
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
labai siltas ir liudnas video
Tiems su jautriais nervukais geriau nežiūrėt. Aš greitai susigraudinau ir išjungiau...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 23:22   #28
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Tiems su jautriais nervukais geriau nežiūrėt. Aš greitai susigraudinau ir išjungiau...
bet .. reiktu paziuret- ir netgi kitoms veislems parodyti, nes "ai mano suo senas jam JAU 6 metai, tai aisku, kad sunkiai vaiksto" cia svarbi problema, kurios nenori matyti kitu veisliu veisejai. dabar netgi gaunasi, kad cekai vieni is labiau tiriamu sunu yra ir veisiamu atsakingai del tokiu ligu.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 23:33   #29
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
bet .. reiktu paziuret- ir netgi kitoms veislems parodyti, nes "ai mano suo senas jam JAU 6 metai, tai aisku, kad sunkiai vaiksto" cia svarbi problema, kurios nenori matyti kitu veisliu veisejai. dabar netgi gaunasi, kad cekai vieni is labiau tiriamu sunu yra ir veisiamu atsakingai del tokiu ligu.
Liūdniausia, kad filmukas jiems gal ir nelabai padės... Keista, kai žmonės nenori žinoti, kas gali "išlįsti" jų išveistiems šuniukams ar jų vaikams...

O apie "jau 6 metai", et, reiktų kada seniausios LT vados mergičkas - Bruknę ir Majuką - pafilmuot Na joms dar TIK 5, bet miela malonu žiūrėt, ypač į tą, kur "Majukas Majukas, šiknoj motoriukas" Bruknei pasipūtimas neleidžia taip siaubingai galvom eit
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 23:36   #30
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Nu joo, reikėjo gal ir įspėti. Nuo pusės video pražliumbiau pasikūkčiodama.. Mano asmenine nuomone, tai jau šuns kankinimas, paskutiniuose kadruose..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 23:39   #31
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

reikia paplatint ta video - nes dazniausiai tokie video padaro didesne nauda nei paprastas kalbejimas
na harka tu per klubine matei? 10 metu beveik - o ji man ausis kramto ir namuose nuo spintos skrandukus dziovintus vagia ... zaraza....
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 23:50   #32
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Nu joo, reikėjo gal ir įspėti. Nuo pusės video pražliumbiau pasikūkčiodama.. Mano asmenine nuomone, tai jau šuns kankinimas, paskutiniuose kadruose..
Sakai geriau migdyt?.. Nu bet... dėl eutanazijos žmonėms irgi diskusijų daug kyla - etinių, moralinių... Jei - tfutfutfu - toks dalykas nutiktų, nesu tikra, ar galėčiau migdyt šunį...
Kadaise turėjau taksą Tapį Ir nutiko jam tokia negerovė - ėmė ir paralyžiavo jam visą galinę dalį. Šuo kaip ir guvus, patenkintas, kai kas skambina į duris, lekia priekinėm link jų, o užpakalis velkasi iš paskos ir sysina ant viso savo kelio... Veterinaras (turėkim omeny, kad tai vyko Šiauliuose prieš daugiau nei 15 metų ir veterinarija LT dar toli gražu nebuvo tiek pažengusi, kiek dabar) pasakė - jis nemiršta ir nieko, bet jis invalidas, pagalvokit, ar galėsit jį augint, ar turėsit patys tam jėgų. Gyvenome 8 aukšte, patėvis lapkričio mėnesį ant rankų jį išnešdavo laukan -tiesiog kad jo gyvenimas būtų kiek įmanoma panašesnis į buvusį. Statėm jam klizmas, nes pats tuštintis negalėjo - gi neveikia visa galinė dalis. Mama veterinaro nurodymu leido jam vaistus, vitaminus, masažuodavom kiaurus vakarus tas jo kojeles, kad nebūtų raumenų atrofijos... Ir ką - Tapis ėmė ir pasveiko, vaikščiojo toliau, tiesa, keldamas koją kartais nugriūdavo, bet ir autobusu po Šiaulius yra savarankiškai išvažiavęs ir tt. Ir toliau buvo save gerbiantis naglas taksas, kupinas gyvenimo džiaugsmo ir to viso kito žavaus taksiškumo. Nežinau, reiktų paklaust mamos, ar mes kada svarstėm galimybę jį migdyt tik dėl to, kad jo užpakalis jo neklauso... Abejočiau. Ir dabar žinau, kad savo šeimos narį - Bruknę - slaugyčiau kiek galėčiau. Taip, kaip ir bet kurį kitą šeimos narį. Jei pačiai tektų sėst vežimėlin, nenorėčiau, kad mano šeima mane dėl to eutanazuotų Šunims juk svarbu ir emocinis ryšys su gauja-šeima, ne tik lakstymas laukelyje su kitais šuniukais
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 23:54   #33
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

dabar gi vezimukai yra - va viena CSAV po avarijos paralyzuota - gyvena ir visai gaujai sunu vadovauja ir namus saugo. cia esme viso sito video, kad reikia ypac dabar esant galimybei pradeti veisti teisingai ir kiek galima sveikesnsius. tu kas jau gime nepakeisi jiem tik galima pagerinti situacija esama ir tiek
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-2011, 23:58   #34
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
reikia paplatint ta video - nes dazniausiai tokie video padaro didesne nauda nei paprastas kalbejimas
na harka tu per klubine matei? 10 metu beveik - o ji man ausis kramto ir namuose nuo spintos skrandukus dziovintus vagia ... zaraza....
Taip, Harka tokia Ir man apskritai atrodo, kad vilkšuniai savo gyvenimo žydėjimą (kaip Karlsone, kur "aš vyrukas ohoho, pačiame jėgų žydėjime" ) pasiekia musiet kokių 7 metų Dabar, kai Bruknei 5-eri, ji praktiškai nebepavargsta siautėdama su kitais šunimis ar per ilgus intensyvius pasivaikščiojimus, bet namie jos kuo toliau, tuo mažiau jaučiasi (na kaip katinas, ateina šalia pagulėt, pasiglaustyt, kartais tik šaldytuvą atsidaro, bet tada prie jo labai išraiškingai dūsauja, kad žinočiau, jog turiu ateit arba daužo letena per dubenėlį, nes jis niekšiškai tuščias ), bet jau klauso, darosi net mažiau karinga kitų šunų atžvilgiu, protingesnė (beveik ), atsargesnė, elegantiškiau bendrauja su žmonėmis (beveik nebepraskelia niekam lūpos besibučiuodama) ir šiaip darosi "patogi"

Et, pamenu, kažkada reikėjo aiškintis, kaip jie auga, dabar reikia aiškintis kaip jie... hmmm.... senėja?...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2011, 15:30   #35
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Aš nesakau, kad reikia šunį migdyti, bet įsivaizduoju, kad tokio nemažo svorio šuo taip vilkdamas savo galines kojas asfaltu turėtų nemažas žaizdas pasidaryti ant letenų.. Vaidžiui vien nuo gulėjimo, sulenkus letenas, ant kieto paviršiaus pėdučių viršuje atsivėrė žaizdos. Tai kas būtų taip velkant asfaltu galines kojas sunku man ir įsivaizduoti. Turbūt tokiu atveju šuniškas vežimėlis geriausia išeitis būtų. Tik kad kaip supratau iš video tokia šuns būsena labai trumpalaikė? Ta prasme, net ir stengiantis suteikti jam visavertį gyvenimą, tas šuo prasidėjus problemoms gyveno labai trumpai..?
vike jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2011, 15:33   #36
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Aš nesakau, kad reikia šunį migdyti, bet įsivaizduoju, kad tokio nemažo svorio šuo taip vilkdamas savo galines kojas asfaltu turėtų nemažas žaizdas pasidaryti ant letenų.. Vaidžiui vien nuo gulėjimo, sulenkus letenas, ant kieto paviršiaus pėdučių viršuje atsivėrė žaizdos. Tai kas būtų taip velkant asfaltu galines kojas sunku man ir įsivaizduoti. Turbūt tokiu atveju šuniškas vežimėlis geriausia išeitis būtų. Tik kad kaip supratau iš video tokia šuns būsena labai trumpalaikė? Ta prasme, net ir stengiantis suteikti jam visavertį gyvenimą, tas šuo prasidėjus problemoms gyveno labai trumpai..?
vot zinok .. nezinau ar ji migde ar jis pats...
tai tokiam suniui neleidzia paciam judet - matei kojnytes uzdetos vadinas vezimelyje vazineja. o kas skaudziausia jis tai jautes pilnaverciu sunimi psichiskai ir norejo judeti, tik kad deja nebegalejo. - o tas laikas nuo kitimo jei man rodos perziuret video gaunas kazkur pora metu.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2011, 15:42   #37
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

iš tos vados aštuonių šuniukų, prie keturių raudoni iksiukai....ar ir kitiems tas pats pasireiškė..?..kaip šito šuns palikuonys..?..
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2011, 15:44   #38
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
iš tos vados aštuonių šuniukų, prie keturių raudoni iksiukai....ar ir kitiems tas pats pasireiškė..?..kaip šito šuns palikuonys..?..
ta prasme F crying wolf? falco serga ta zinau, Forest neber - Flash... dingo kazkaip greit, na ko gero visa vada yra Dm/Dm vadinas tai jie ir sirgti gali tuom.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2011, 16:50   #39
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
ta prasme F crying wolf? falco serga ta zinau, Forest neber - Flash... dingo kazkaip greit, na ko gero visa vada yra Dm/Dm vadinas tai jie ir sirgti gali tuom.
mama ir tėtis dm nešiotojai, kaip supratau....maža to, kaip mačiau, forest dar ir tėvelis pabuvo....
kyla klausimas: kodėl tokius šunis veisia..?..
"ideali anatomija, tobulas sukandimas ir nuostabus charakteris.
p.s. tiesa, vienas mažasmažutėlis minusiukas - dm teigiamas. bet tai juk niekis palyginus su tuo kiekiu pliusų.."...?
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-2011, 17:24   #40
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
mama ir tėtis dm nešiotojai, kaip supratau....maža to, kaip mačiau, forest dar ir tėvelis pabuvo....
kyla klausimas: kodėl tokius šunis veisia..?..
"ideali anatomija, tobulas sukandimas ir nuostabus charakteris.
p.s. tiesa, vienas mažasmažutėlis minusiukas - dm teigiamas. bet tai juk niekis palyginus su tuo kiekiu pliusų.."...?
apie kokius cia pliusus sneki na .. neskubekime smerkti.. kodel? stai kodel
apie sunis su judejimo sutrikimais ( olandijoje) buvo zinoma seniau, na bet ten ju buvo keletas, tai nelabai kreipe demesio, veliau pastebeta ir sumastyta, kad reiktu istirt DM tuos sunis- pasirodo, jep.. Dm/Dm. Na ir TIK siais metais galima sakyti buvo pradeti tirti sunys ( danielos pagalba) del sios ligos.
galima sakyt kad per 60 metu DM simptomai pasireiske labai menkai ir labai retai, tad sakyti " kodel tokius veisia" negalima iki siu metu, nes nebuvo tyrimu. VAt dabar, kai sunys yra tirti ( tie kas norejo) galima bus zinoti ka su kuom kergti ir dabar bus matyti, kam aktuali veisle, o kam ne.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org