Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-03-2013, 16:40   #15
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
Te organizacje nie dosięgają do piet ZK pod wzgledem poziomu hodowli. Juz pal szesc wystawy ze 120 psami na swiatowce, ale temat uzytkowosci nie istnieje tam WOGOLE
Dobrze, spokojnie: "wstań z kolan" , bo przy tej pogodzie nabawisz się reumatyzmu....
Czy znane Ci jest zjawisko w rozwoju cywilizacji człowieka "pt": KAŻDA organizacja zaczynała kiedyś od >zera<, na początku "raczkowała"?
Quote:
Originally Posted by jefta View Post
A czego KONKRETNIE mieli dosc w ZK Twoi znajomi?
a. To nie moi znajomi -nigdzie tak nie napisałam. Przypadkowi ludzie...
b. czy rozumiesz znaczenie określenia "skostniały beton" w stosunku np. do PZPN lub PZPR ? O to mi chodziło. I myślę, że Joanna /do której się zwróciłam/ też mnie zrozumie...
Quote:
Originally Posted by jefta View Post
Ja nie widze powodu by oddawac do innych organizacji wilczaki, ma to taki sam sens jak rozmnazanie bezpapierowcow, dla rasy wartosc tych zwierzat bedzie zerowa
A ja nie Ciebie pytałam -to Joanna była w innej organizacji kynologicznej i to Ona zaproponowała, by Ją pytać. I pytam, by mieć jasność i opinię Kogoś "z drugiej strony".

...
Jeśli przeczytasz mój pierwszy post w tym temacie, to poznasz moje zdanie nt. wilczaków w innych organizacjach kynologicznych....

Last edited by Puchatek; 20-03-2013 at 16:43.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org