Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Cluby & nařízení

Cluby & nařízení Informace o klubech pro ČSV v jiných zemích, nařízení týkající se ČSV a omezení britského Kennel Clubu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-03-2009, 10:21   #21
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Jo, sorry zabudla som, v pocte zbonitovanych k narodenym zvieratam bude na tom este vyborne Polsko, sice s malym a volnym chovom ale zato so snahou nekryt len sampionmi ale sirokym spektrom plemennikov. Mas prvadu Monika, ak by vsetci chovatelia boli uvedomeli aspon tak ako Peronovci, volny chov by nebol problemom.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2009, 12:34   #22
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
A s tebou klidně budu diskutovat osobně na schůzi, o plemenících speciálně a velmi ráda. Myslím si totiž, že ani nevíš co ch. sk,. jsou a jak se tvoří : ( Ale ty tam většinou nejseš a nebo sedíš tiše v koutě, neschopna odpověďet veřejně na jedinou otázku. U počítače seš " hrdinka ".:0(
Jenže já s tebou už nebudu vůbec komunikovat, protože tvůj způsob komunikace spočívá v tvém monologu, případně pokládání učených dotazů za účelem ukázat, jací diletanti jsou v současné době ve vedení klubu a uhádání každého kdo má jiný názor a to opravdu nemusím. Neumíš nic jiného než rýpat do lidí a shazovat všechny kolem.
Jinak na schůzích se mě nikdo na nic neptal, pokud si dobře pamatuji.
To co si myslíš o mých vědomostech je tvá věc. Každý není ing., který dovedl plemeno na hunt (viz příspěvek předsedy klubu zde o něco výše o stavu plemeníků v jednotlivých skupinách v roce 1999 a později) a dovede jen za zády VŠECH členů klubu množit Mutary, ignorovat dotazy členů klubu na křížence (viz diskuze z roku 2003) a míchat je mezi čsv.
Myslela jsem, že už jdeš odepsat předsedovi klubu na jeho dříve položené otázky. A zase nic. Škoda.
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2009, 13:52   #23
Mackie
Junior Member
 
Mackie's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Slovakia/Presov
Posts: 112
Default

Quote:
Myslím si totiž, že ani nevíš co ch. sk,. jsou a jak se tvoří
nechcem sa zapajat do vasej debaty, len sa vyjadrit k tejto vete - bud som slepa alebo nedostatocne rozhladena, ale zistit, ako sa skupiny tvoria, a ktore psy su v ktorej, je kupodivu velmi tazke a mne pripada, ze je to vysada niekolkych jedincov toto vediet (a nepustat informacie dalej)
Mackie jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2009, 14:47   #24
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Jasně Mackie, ale vy máte na Slovensku jiné plemenníky. To se musíš zeptat ve tvém klubu. U nás toto vše sestavuje a aktualizuje chovatelská komise a vychází to ve Zpravodaji pro členy českého klubu, takže to není výsadou "vyvolených" , ale je to pro všechny členy. Myslím (nejsem si jistá, protože to tam nesleduji), že jsou skupiny i na klubových stránkách. Určitě tam ale byly než naše staré klubové stránky NĚKDO napadnul a musely se předělat.
Teď je před bonitacemi, takže se vše bude za pár dní znovu aktualizovat.
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2009, 15:58   #25
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
To co si myslíš o mých vědomostech je tvá věc. Každý není ing., který dovedl plemeno na hunt .....
No a zase si mne pobavila :0)
Samozřejmě že mne těší, že si myslíš, že jsem všemocná a že SAMA a ING. řídím destrukci plemene prakticky po celé Evropě :0) A už hodně dlouho, že ? :0)
Všimla jsi si vůbec, že jsem nikdy nebyla ani hlavní poradce chovu? A že nejsem majitelkou ani jedné " Mutary "?? Myslím, že ne a snad ani nevíš, že tvá Ko - Ko " Kony" je z Molu Es a narodila se u mne na dvoře!
Tak zachraňuj a já jdu provádět tu destrukci a zkázu. :0)

http://zmolu.vlcak.cz/cs/default.aspx

http://zmolu.csvlcak.cz/

Last edited by Monika; 24-03-2009 at 20:01.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2009, 17:21   #26
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Diskuze sklouzla opět zcela jinam, než kde bylo toto téma na začátku. Proto znovu opakuji svoje dotazy – pokusím se je ještě zestručnit a definovat ještě jasněji. Během doby, kdy Ing. Soukupová na tyto dotazy mlčí, vyplynuly ještě některé další, které doplňuji:

1) Kdo je Alaska, která je v rodokmenech ENCI uvedena jako matka štěňat „S“ Passo del Lupo?

2) Je pravda, že matkou štěňat „S“ Passo del Lupo je ve skutečnosti Ave Lupo Mutara, jak je uvedeno zde v databázi?

3) Je pravda, že byl odchován „v Itálii“ vrh i na Audrey Lupo Mutara (vrh „F“ Foresta Incantata)?

4) Jsou tyto dva vrhy považovány ENCI za čistokrevné ČSV a je s nimi (např. v Itálii) možno v tomto smyslu zacházet?

5) Kdy přestanete bezdůvodně a neoprávněně zadržovat věci a listiny v majetku klubu (zejména staré bonitační karty do roku 2004 včetně) a předáte je konečně chovatelské komisi?

Když Ing. Soukupová dává přednost osobní diskuzi, třeba na moje dotazy neodpoví zde, ale odpoví na ně členům klubu na jarní členské schůzi v Roudnici nad Labem a její odpovědi pak budou moci být zveřejněny v zápise ze schůze. Věřím, že tyto věci nezajímají jen mě. Na otázky 1 a 5 se dá odpovědět několika málo slovy, na otázky 2, 3, a 4 stačí odpověď pouze ano – ne. Jednodušeji už je položit neumím.

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2009, 19:11   #27
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Všimla jsi si vůbec, že jsem nikdy nebyla ani hlavní poradce chovu? A že nejsem majitelkou ani jedné " Mutary "??
A to je přesně ono. Jasně, proč Moniku z něčeho obviňujete ? Ona nebyla hlavní poradkyní chovu, nemá Mutaru, nepodepsala jejich přihlášku vrhu, nepodala žalobu na Klub ... atd. A taky nebude psát své názory, protože byste ji mohli prokázat její veletoče. Na tohle všechno má svou partičku, která si za ni ušpiní ruce, ale Monika zůstává z obliga.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2009, 19:56   #28
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
A to je přesně ono. Jasně, proč Moniku z něčeho obviňujete ? Ona nebyla hlavní poradkyní chovu, nemá Mutaru, nepodepsala jejich přihlášku vrhu, nepodala žalobu na Klub ... atd. A taky nebude psát své názory, protože byste ji mohli prokázat její veletoče. Na tohle všechno má svou partičku, která si za ni ušpiní ruce, ale Monika zůstává z obliga.
Ano, manipuluji s chovateli po celé Evropě a donutila jsem chovatelskou komisi stát se chovateli " Mutar " v čele s panem Hartlem!

Díky bože za moc, kterou jsi mne obdařil!

P.S. A veletoč umím, dělala jsem sportovní gymnastiku!
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2009, 20:07   #29
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

...a pan Skoupý?

Ten brečí opět na špatném hrobě.
Obraťte se na zmiňované majitele, chovatele, případně ENCI.


Bonitační karty nashromážděné panem Hartlem, jsou u pana Hartla.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2009, 22:21   #30
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
...a pan Skoupý?

Ten brečí opět na špatném hrobě.
Obraťte se na zmiňované majitele, chovatele, případně ENCI.


Bonitační karty nashromážděné panem Hartlem, jsou u pana Hartla.
Chcete tvrdit, že o tom, na co se ptám vůbec nic nevíte? Že nejste vůbec v žádném kontaktu s panem Jedličkou, Maláškem atd.? Že Vám je další osud kříženců Mutara naprosto lhostejný? Čekáte, že Vám toto bude někdo věřit? To si vážně myslíte o všech ostatních (teď nemluvím o sobě, to už jste dala opakovaně jasně najevo ), že jsou úplní pitomci?

Bonitační karty nashromážděné panem Hartlem, které byly u pana Hartla, byly vyzvednuty už 22. 2. Mluvím tady o bonitačních kartách z českých bonitací, které jste jako poradkyně chovu měla ve své správě, tzn. měla jste je nashromáždit Vy. Na konferenci jste řekla, že bonitační karty máte (nebo to snad chcete zapřít?) a konference Vás pověřila jejich předáním chovatelské komisi nejpozději do data konání podzimních bonitací - tj. do začátku října 2008. Nemluvě o opakovaných výzvách k jejich předání (e-mailem, doporučenými dopisy), kterými si Vás klub dovoluje obtěžovat už od roku 2005.

Dne 19. 2. jste mi e-mailem napsala mimo jiné - cituji: "... P.S. Nějaké karty, nepříliš kvalitní se mi podařilo zajistit. Nebudu je ale posílat, nechám je u pana Hartla, který je před lety nashromáždil."

Opravdu to moc dobře nechápu, ještě jednou opakuji - na konferenci jste řekla, že bonitační karty máte. Pak píšete, že nějaké nepříliš kvalitní, které před lety nashromáždil pan Hartl, se Vám podařilo zajistit (???). Kde tedy jsou bonitační karty psů, kteří se zúčastnili bonitací do roku 2004 včetně? Pan Hartl tvrdí, že je nemá a já nemám důvod mu nevěřit. Vy jste byla poradkyně chovu za českou pobočku, koho jiného se tedy na to mám už zeptat? Nemám žádnou zprávu, že byste panu Hartlovi nějaké karty dala. Mám mu snad obden volat, jestli jste se už uráčila "nějaké" přinést? No tak paní inženýrko, "houpat" můžete, ale toto už je fakt trošku moc...

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 24-03-2009, 22:31   #31
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Mohu potvrdit, že ještě když tento server v plenkách byl klubovými stránkami KCHČSV, tak jsem si půjčoval balík bonitačních karet, které měla Monika Soukupová doma u sebe. Pan Hartl mi půjčoval karty také, ale vždy jsem vracel karty pana Hartla k panu Hartlovi a karty Moniky Soukupové k Monice Soukupové. Monka Soukupová navíc měla instalován program pro vedení chovatelské agendy, který KCHČSV koupil. Osobně jsem ten program instaloval u Moniky na její soukromý počítač.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009, 15:40   #32
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Děkuji paní Ing. Soukupové za předání bonitačních karet. Bonitační karty jsou nyní uloženy u pana Hartla, s nímž je dohodnuto jejich předání a společný postup při dalších jednáních s KCHČSV SR ohledně doplnění a změn bonitační tabulky, vyplývajících z pověření konference.

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2009, 07:36   #33
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Nebudu OT do mushingu. Já si Wolfdog otvírám proto, abych si přečetla co je nového, s někým pokecala, ale rozhodně ne proto, abych prudila okolí. Je zajímavé, že když ještě bylo bývalé vedení, včetně Vás, vše bylo OK a vůbec vás moji psi nazajímali, natož abyste se na ně ptala.Možná, že byste se dozvěděla více a třeba i pravdivé věci... Poté, co vás členové klubu odstavili ze všech funkcí, jsou všichni v novém vedení špatní (slabé slovo).
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 25-09-2009, 07:46   #34
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Nebudu OT do mushingu. Já si Wolfdog otvírám proto, abych si přečetla co je nového, s někým pokecala, ale rozhodně ne proto, abych prudila okolí. Je zajímavé, že když ještě bylo bývalé vedení, včetně Vás, vše bylo OK a vůbec vás moji psi nazajímali, natož abyste se na ně ptala.Možná, že byste se dozvěděla více a třeba i pravdivé věci... Poté, co vás členové klubu odstavili ze všech funkcí, jsou všichni v novém vedení špatní (slabé slovo).
Ono bohužel v mnoha případech platí: " Mluviti stříbro, mlčeti zlato! " Ve tvém případě dvojnásob, zvláště, když máš na hlavě sama hroudu másla. "


mushing
Ale já přece velmi dobře vím co se s výše jmenovanými zvířaty stalo! O mě přece vůbec nejde. Celkem často si mne navštěvovala, jezdila jsem ti tetovat štěnata, koupila jsi ode mne Ko - Ko, Ali u mne strávil 3 týdny...atd. Tvůj chov a tebe znám.
" Blbce" děláš z těch ostatních.

Monika
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 19-10-2009, 23:32   #35
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Paní Ing. Soukupová, jako odbornice na ČSV si Vás velmi cením, oceňuji co jste pro plemeno dlouhá léta dělala, ale pokud nedokážete přiznat svoji chybu nebo se k ní aspoň nějak postavit, případně osvětlit pravdu, ztrácím ve Vás důvěru (na tom Vám určitě nezáleží), ale hlavně mi v opozici přijdete pro klub jako nepotřebná, ba dokonce spíše nebezpečná. Když mi smysluplně dokážete odpovědět na pár otázek, rád se omluvím a svoje stanovisko přehodnotím.

1) Pokud Vám jde o ČSV, jakým právem jste zapisovala nebo nechala zapisovat na "bonitaci" v Polsku (byť třeba sebelepší, ale oficiálně neuznané) výsledky do průkazů původu?

2) Jak Vás napadlo vůbec mluvit s Italy o změně garanta plemene? Přijde mi to jako zrada KCHČSV ČR, kterého jste stále členem a už vůbec nemluvím o slovenském klubu.

3) Vím, že Mutary jsou už dost proprané téma, ale pokud vám jde skutečně o dobro plemene, tak jak je možné (nehledě na kanadského vlka) přidat do registru ČSV křížence po (snad) NO bez PP vydávaném jako ČSV bez PP? Proto o tomto pokusu nemohl vědět nikdo mimo několika zasvěcených? Pokud to bylo potřeba, nebylo by bývalo lepší zkřížit karpatského vlka s vhodným ČSV případně NO a postupně vydávat zprávy o jejich DKK a potomstvu na veřejnost?

Zkrátka ikdyž bych vás daleko radši viděl fungovat v klubu ve prospěch našeho plemene, mám stejný pocit jako když vezmou děcku hračku a ono není schopno se s tím 5let srovnat. Chápu, že co se stalo berete jako obrovský podraz, ale pokud nehodláte současnému vedení pomoct, tak vás prosím, neškoďte mu. On to totiž neodnese jenom člověk, ale v konečném důsledku hlavně ti psi.

Předem děkuji za odpověď sem nebo případně na mail

Roman Brabec

Last edited by Pavel; 20-10-2009 at 08:02.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009, 17:40   #36
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Děkuji za odpovědi mailem.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009, 17:51   #37
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

No to jsme se toho dozvěděli
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009, 18:08   #38
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Já se dozvěděl co sem potřeboval. Můžeš si taky napsat o mail
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009, 18:57   #39
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Já se dozvěděl co sem potřeboval. Můžeš si taky napsat o mail
Tak poděkuj za mail mailem a neprovokuj.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009, 20:24   #40
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Tak poděkuj za mail mailem a neprovokuj.
Nenech se vytočit. Při tom jakým stylem jsem napsal by mi paní Ing. Soukupová nenapsala něco co by jí mohlo ublížit. Pokud bude ona sama chtít, může reagovat zde, ale nikoho jiného to nezajímalo. Psal jsem jen aby to nevypadalo, že se na mě paní Ing. Soukupová vybodla.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org