Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Mimo téma

Mimo téma O všem a o ničem - aneb jak příjemně strávit volný čas...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-08-2010, 17:42   #41
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Pavel
Nemůžu si pomoct, ale prostě se neudržim. Úplně živě si představuju, jak vedeš Hokyho na hlídání k Monice
Nemusel jsem si to nikdy představovat. Ani k Monice, ani k Jedličkům jsem své psy nikdy dávat nemusel. Prostě jsem se jim přizpůsobil.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2010, 17:57   #42
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Nemusel jsem si to nikdy představovat. Ani k Monice, ani k Jedličkům jsem své psy nikdy dávat nemusel. Prostě jsem se jim přizpůsobil.
Ty ne, ale já si to představuju.
Jinak jsi mi teď pěkně nahrál na smeč, ale já už nehraju, odjíždím do Havranova a pokud mě tam sežere medvěd, už bych se nikdy se nedozvěděla, cos mi odpověděl
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2010, 20:56   #43
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Pavle, ty seš fakt blázen, ke všemu máš něco, všechno co si myslí většina je špatně, já tě opravdu nechápu co tě na tom baví....
Zcela nesmyslě, tady "útočíš" na nové majitele. Děláš ze všeho strašnou tragédii a z majitelky děláš úplně nezodpovědnou a děsnou majitelku. Přitom to tak vůbec není. Já bohužel své psy nikomu půjčit nemůžu. Jsou to závisláci, celý rok žijeme pro ně a oni pro nás, ale občas jsou situace, kdy bohužel nemůžeš jinak. DO budoucna chci děti a to si je mám vzít i do porodnice? To asi ne, takže mi je bude muset někdo pohlídat ať rodiče, tchýně, švagrová nebo někdo jiný, ale holt si nějaké hlídání zajistit musím. A když prostě pro psa nemá majitelka hlídání ozvala se tady, velice jí to přeju dokud to jde (´Terka to popsala dobře).
Já si svoje štěňa na hlídání bohužel také vzít nemohu ráda bych, poradím a pomůžu, ale zatím nebydlíme sami a nemáme podmínky k tomu, abych tu měla dvě smečky. A nechat své feny celý den zavřené protože po jejich pozemku běhá jiný pes to fakt asi nejde, člověk taky chodí do práce a má dost starostí. Asi jsem špatný chovatel. Zajímalo by mne co by jsi dělal kdyby ti najednou řeklo o hlídání víc majitelů tvých štěňat ? Na to jsi taky připravený ?
Jsem ráda, že účel tento dotaz splnil, že má slečna pro štěně hlídání. Jen doufám, že tyto tvoje komentáře nikoho z nových majitelů neodradily, zeptat se a něco se dozvědět....
Stela jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2010, 21:38   #44
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

To Daniela:
Taky bysme měli namířeno do Havranova, ale nakonec to dopadlo jinak. Užijte si to tam i za nás!
Díky za gratulaci, Ečka CW jsou šikovný, těším se na ty vaše budoucí prcky a budu držet palce!
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-2010, 22:51   #45
Tyger
Junior Member
 
Tyger's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Praha
Posts: 185
Default

k tomu dodam jen v kratkosti, ze jsem rada, ze nekdo ma i rovnaky nebo docela podobny nazor na vec, a ze se nekdo "cizi" dokonce tesi, ze si na par dni muze vyzkouset, jake by to asi bylo mit 2 csv.
Na druhe strane dekuji i tobe, Pavle, za nazor, zes mi ozrejmil jak zly a nezodpovedny jsem majitel v tolika ohledech (bez ironie, jsem si toho vedoma a plne se k tomu priznavam), ze jsem z vlastni hlouposti, kdy jsem jeste pred porizenim stenete nesepsala seznam kamosu a znamych, kteri by mi jen v tom nejnutnejsim pripade byli schopni pohlidat psa (jelikoz cela rodina zije na opacnem konci byvale CSR a vlastni zatim nemam), dale z lehkovaznosti, 100% nepodrizenosti sveho zivota psovi a z neschopnosti predvidat situaci 10-15 let predem byla nucena obratit se s prosbou o pomoc na toto verejne forum.
Mea maxima culpa. Navzdory tomu doufam, ze Hayaakim bude mit i tak krasny a dlouhy zivot, a ze to na nem nezanecha psychickou traumu...
Tyger jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-2010, 02:14   #46
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Jak to čtu, tak si říkám, jak je super, že se v určitých situacích dokážou majitelé ČVček pomoct, ale na druhou stranu lituju, že není konkurenční server tomutu. Ne kvůli jemu, ale kvůli jednomu z adminů, který má peníze, tak je bohem. Wolfdog má databázi, ale za posledních pár let jistě Pavel zamakal na tom, aby na ně bylo něco zajímavého kromě zcestných a nevhodných komentářů. Po tom, co jsem si přečetl tak i po pěti dnech noční bych si přes den pro Haaykima dojel, hlavně aby majitelka to nemusela dál řešit tady.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-2010, 06:51   #47
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Tyger, já myslím, že je naprosto v pořádku, že pomoc sháníš tady. Kde jinde.... Udělala bych to stejně .
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-2010, 09:48   #48
Tyger
Junior Member
 
Tyger's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Praha
Posts: 185
Default

Ja si taky myslim ze shanet radu nebo pomoct tady je v poradku (na to snad server je) protoze si stejne myslim, ze se porad najde dost lidi ochotnych pomoct a ne jen kritizovat
A zalozeni tehle temy splnilo svuj ucel, zac jsem moc vdecna
Tyger jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-2010, 09:55   #49
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Tyger View Post
A zalozeni tehle temy splnilo svuj ucel, zac jsem moc vdecna
A to je hlavní. A neboj nejsi jediný nezodpovědný majitel, já sem dokonce došla k závěru z jiného tématu ( náhla změna chování ve strach) že sem blbě socializovala a asi dělám vše špatně, musím to přehodnotit a začít se chovat jinak( prosím berte to s nadhledem, je to nadnesené)
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-2010, 10:21   #50
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Děvčata, tohle se jmenuje "diskuzní fórum" a tedy se tady diskutuje. Každý má názor na věc pochopitelně jiný. Nebete mi ten můj, já neberu ten váš. Terezo Ty mne trochu znáš, takže víš, že nejsem bijec majitelů ČsV. Ale o psy tu jde především (myslím tady na serveru), lidé jsou až na druhém místě. Moc si vztahujete obecné komentáře na sebe osobně.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-2010, 13:17   #51
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Pavle problém, je v tom, že tvůj názor je většinou jediný proti všem ostatním, které jsou shodné. Kdyby maitelce o psa nešlo tak to takhle neřeší.
Stela jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-2010, 14:59   #52
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Nevím proti jakým "všem" je, protože sem píše tak 10 lidí a čévéčkářů jsou desítky až stovky. Ale to je jedno, za svým názorem si stojím, protože je podložen praktickými zkušenostmi a nikomu neberu jeho, pokud je jiný. Jen se snažím tady diskutovat a radou pomoci, jak bych to viděl nejlépe já.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 14-08-2010, 23:42   #53
wolf
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 74
Default

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
Pavle problém, je v tom, že tvůj názor je většinou jediný proti všem ostatním, které jsou shodné. Kdyby maitelce o psa nešlo tak to takhle neřeší.
plně souhlasím
wolf jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-2010, 17:43   #54
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Tak to som asi nezodpovedna a lahkovazna, ze som si psisko naucila znasat v pohode dlhsie odlucenia odo mna. A ze sa trieskam asi 30 km od domova ked ju do jej oblubeneho hotela idem zaviest, alebo sa pre nu stavit (hoci za priplatok pravdepodobne oproti cene hotela zanedbatelny, by som to mala aj s odvozom). Lenze bohuzial, ak chcem pracovat v obore kde som dobra a mam sancu na sebarealizaciu, tak sa musim bud zmierit s tym, ze mi zamestnavatel zaoceanske lety pre mojho psa nepreplati, a psa obcas odlozit, alebo robit predavacku v Tescu. Ono cisty prijem by v tom Tescu bol mozno aj vyssi ako teraz... asi som fakt nezodpovedna.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-2010, 19:22   #55
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Ano Sašo, neznám tě, ale jsi neskutečně nezodpovědná. Měla by ses nad sebou zamyslet a každek kdo si nechal psa od někoho pohlídat nepochybně taky
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 17-08-2010, 19:43   #56
Czertice
Rakša
 
Czertice's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Praha
Posts: 292
Default

Konec dobrý, všechno dobré - Rakša lidskou nezodpovědnost vítá s otevřenou náručí .


Hayaakim je vpravo.
__________________
Czertice jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org