Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > ČSV v nouzi

ČSV v nouzi ČSV hledající nový domov: psi s průkazem původu, ale také psi, co jako vlčáci vypadají, kteří na své nové pány čekají v útulcích...

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-02-2010, 16:23   #41
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by saschia View Post
No ale klubove stranky su vklastne tiez informacie od klubu, ktore by si bez klubu nedostala... To len na margo.
Děkuju, Sašo - vytesat do kamene!!!

Nedá mi, abych k tomu nedodala, že navíc ty informace, které jsou na kl. stránkách, Klub stojí další ne zcela zanedbatelné peníze - za webhosting! Takže až si většina lidí řekne, že vlastně nemá smysl platit členství, protože těch pár slev na svod a bonitaci oželí, stejně jako pár pro ně nedůležitých informací navíc ve Zpravodaji, když vlastně vše, co je zajímá, je na klubovém webu, může se nakrásně stát, že nebude žádný web - neb to nebude mít kdo zaplatit! A svody a bonitace, které jsou totiž - pro Vaši informaci - nevýdělečné a tedy dotované Klubem, podraží třeba na trojnásobek.
__________________

Helenasotis jest offline  
Old 02-02-2010, 16:36   #42
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Helena View Post
Škoda, yzengrin, že máš opravdu špatný postřeh... Ve zpravodaji vycházejí pravidelně sumáře výsledků DKK - vždy za jedno pololetí. Pro každého, kdo se o chov jen trochu zajímá je to VELMI zajímavá a důležitá informace. Navíc Krom DKK se začaly zařazovat i výsledky DLK. To na stránkách nenajdeš (leda by sis to "vyzobala" z výsledků bonitací, ale tam to není zcela úplné, protože ne všichni zrentgenovaní psi se dostaví na bonitaci.). A nenajdeš to tam záměrně - právě pro to, aby mezi zpravodajem a stránkami byl i z hlediska chovu nějaký rozdíl.
Navíc vždy jednou za dva roky vychází ročenka (právě letos vyjde další), kde je vždy výpis z plemenné knihy za poslední dva roky, seznam plemeníků a nově byl udělán i seznam chovných fen. Plus byly zveřejněny další statistiky z chovu. Můžeš namítnout, že v Klubu nejsi 2 roky, tedy jsi předchozí ročenku neviděla - jenže ona je ke stažení na stránkách - ovšem samozřejmě jen pro členy KCHČSV (pokud nejsi zařazena v uživatelské skupině členů KCHČSV, je to bohužel tím, žes o to nepožádala - jinak, než ručně toto zařazení totiž udělat nejde).

A naprosto souhlasím s tím, co napsala Marianka - s prominutím blbě kecat a kritizovat umí každý, ale přiložit ruku k dílu a něco užitečného udělat, to už je jaksi horší.... Dveře do redakční rady jsou všem, kdo mají chuť pomoct a být užiteční, neustále otevřené. Ale on se jaksi nikdo do ničeho moc nehrne - bodejď by ne, vždyť je to totiž o práci, o volném čase, o nutnosti vyvíjet nějakou iniciativu a taky o tom, že se Vám pak na hlavu sesype hromada "chytrých" připomínek (abych nebyla nespravedlivá - ano, někdy jsou některé připomínky opravdu na místě - bez zpětné vazby se nikdy nic nedá zlepšovat). A samozřejmě - určitě by šlo spousta věcí dělat líp! Jen na to nemůže být právě jeden nebo dva lidi!!! A další věci jsou třeba i o těch financích - když bude mít Klub 3x tolik členů, může i finanční stránku zpravodaje řešit ze sakra jiné pozice (třeba tolik neřešit počet stran ve Zpravodaji a umožnit tak další rozšíření jeho obsahu atd.) - škoda, že většině tyhle všechny souvislosti nedocházejí....
Rovněž obsah či případná neaktuálnost klubových stránek se kritizuje dobře - ale něco udělat pro to, aby to bylo lepší, to už jaksi nee (teď narážím třeba na ty chytré kecy, co jsem zahlédla v jedné z odkazovaných diskuzí z tohoto vlákna o Chase...).

A mám-li se v tomhle šťourat dál, dost mě mrzí, že většina lidí ke členství přistupuje přesně stylem "Co z toho budu mít, když budu členem?". Tedy krom toho, že členové mají opravdu těch informací (právě chovatelských!) o něco více, tak mají rovněž vše levnější! Poplatky na kl. akcích (výstavy, soutěže, bonitace), ale rovněž poplatky chovatelské (krycí listy, vystavování PP...). Ale to, že podporou existence Klubu opravdu podporují plemeno jako takové, opět dochází jen menšině...

Omlouvám se za OT a za jistý "výlev", ale některé věci mě prostě dokážou dostat....
" Politikařit " zde má význam 0. Sama na vlastní kůži a hodně citelně jsem zažila, jaké je to dělat něco pro druhé, zdarma, ve svém volném čase a podstatně delší dobu než ty, Heleno. A jak to dopadlo? Vykrádáním mé e - schránky a " kydáním špíny " na mou osobu a naprosto na všechny, kdo pro KLUB dlouhá léta pracovali. A někteří jako např. Jindřich Jedlička, jeho práce, informace, nadhled, schopnost věci vysvětlovat a autorská práva na knihu atd. atd...chybí v KLUBU dodnes!
Chtěli jste funkce?? Máte je!

Název tohoto serveru je WOLFDOG. Neslyším v něm nic o p.p...členství v Klubu.....
Mazání kontaktů a informací o zvířatech, která urgentně pomoc potřebují je zrůdné a žádný demagog mi to nevysvětlí svým sebedelším " plácáním. "

Monika
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/
Monika jest offline  
Old 02-02-2010, 17:25   #43
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Každý kdo má svůj soukromý web, měl by si dát odkaz na stránky. Je to minimum co pro ně můžem udělat. Udělejte to, kdo můžete.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline  
Old 02-02-2010, 17:40   #44
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Název tohoto serveru je WOLFDOG. Neslyším v něm nic o p.p...členství v Klubu.....
Mazání kontaktů a informací o zvířatech, která urgentně pomoc potřebují je zrůdné a žádný demagog mi to nevysvětlí svým sebedelším " plácáním. "
No tak jim pomáhej, proč si nedáš informaci na své stránky ? Zrůdně se chováš sama, ostatním na jejich webové stránky vnucuješ něco, co sama na své odmítáš dát. A jak se jmenuje nebo nejmenuje náš server, nezlob se Moniko, to skutečně zvláště s Tebou, řešit nebudu.
Pavel jest offline  
Old 02-02-2010, 17:44   #45
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Ach jo ... už je to tady a já zase vzpomínám na časy kdy chodili pražáci spolu pravidelně pocvičit a pokecat a nebyly hádky, křivdy a vzájemné osočování (nechci se zabývat oprávněností toho osočování). Prostě byl klid a jakási sounáležitost. Ty časy se asi těžko vrátí a je to škoda.
*****
Edit: v odstavci výše, který jsem začal psát po Monice jsem chtěl napsat, že ještě chybí aby se ozval Pavel. Když jsem to odeslal, tak už tu jeho reakce byla :-( a já jen doufám, že vy dva v tom nebudete tady pokračovat.
*****
Před chvílí jsem tu napsal odpověď a pak jsem ji zase smazal. Tak snad jen krátce ... díky Heleno za vysvětlení a připomenutí významu členských poplatků. Ačkoliv patřím k většině co nevidí velký význam se angažovat v klubu, stanu se znova členem, abych alespoň finančně přispěl na provoz který vy zajišťujete a existenci instituce která chov ČSV zastřešuje. Tak je to asi správné, bez ohledu na to, že 1) chodím jen na wolfdog 2) zpravodaj jsem nikdy nepřečetl ani z pocitu "povinnosti" (málokdy tam bylo něco co by mne opravdu zaujalo) 3) na slevách na klubové akce mi opravdu nezáleží.
Poznámka závěrem: Opravdu - patřil jsem k těm, kterým vyloženě vadilo zdržovat se kvůli výsledkům na poslední bonitaci až do konce shůze. Částečně vás chápu, ale stejně mi vadilo trávit 10 hodin v tý zimě kvůli schůzi, na kterou bych se nevecpal ani kdybych byl člen a chtěl. Na kecání do řízení chovu a klubu nemám vzdělání ani jinej background a když jsem viděl nějaké zápisy ze schůzí, tak ani nevim jak bych mohl přispět. A tak mi nezbývá než fatalisticky věřit že se snažíte to dělat jak nejlíp to jde, stejně jako věřim svýmu veterináři.

Takže good luck.

Last edited by jerabekj; 02-02-2010 at 18:11.
jerabekj jest offline  
Old 02-02-2010, 17:46   #46
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Každý kdo má svůj soukromý web, měl by si dát odkaz na stránky. Je to minimum co pro ně můžem udělat. Udělejte to, kdo můžete.
Dal jsem na FACEBOOK mám pár přátel kteří se touto problematikou zabývají a určitě to pošlou dál.
Honza
jerabekj jest offline  
Old 02-02-2010, 18:43   #47
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Tohoto tématu jsem si ani nevšimla... Až teď. Reakce 1 táboru (Pavla) a všech ostátních mě samozřejmě nepřekvapuje, a Vy všichni co tu jste si myslím taky ne.
Chválít ty co měli sílu a snažili se něco prosadit - Administrátor tu nechá jen to co se líbí jemu. Psů je mi líto (kór teď mi to rve srdce, když jsem měla doma štěňata) můžete mi někdo poslat odkaz na nějaké informace [email protected] (tady by to bylo zase smazáno co kdyby si toho nějaký náštěvník všiml a byl tím otrávený, protože toto je pouze pro psy s PP!!! furt dokola) i já si to hodím ráda na své stránky a dál. Pokud to psů pomůže bude to jen dobře. )
Pavel nepomáhá nikomu pravděpodobně ani svým odchovům - je toho názoru, že chovatel se má starat sám o sebe a pokud nemáš zájemce pro štěňata nemáš krýt. Sám mi to napsal, když jsem řekla, že je správné aby chovatel pomohl když může majiteli své feny udat štěňata. Já jsem toho názoru, že když můžu pomůžu ráda, aby mimina přišla do nových domovů. A nejen své "rodině" přeposílám zájemce i jinam kde mají volné štěndo. Pokusím se pro ty psy udělat taky něco aspoň pro dobrý pocit. Chtěla bych mít názor jako někteří a nic by mě netrápilo.
Pavle nezlob se na mě, vím že je ti asi jedno jaký názor na tebe mám, ale v poslední době, opravdu boduješ - tvoje názory jsou opravdu "Ve světě psů" trochu mimo umíš odstavce a chovatelský řád nazpaměť, ale aby jsi logicky uvažoval co je pro ty psy nejlepší to ne. Čekám nějakou vyvracející reakci, jako vždy. Ale můj názor na tebe to nezmění. Nadáváš Monice, že si nedá odkaz, pokud vím měla tam Fredyho, má tam i šteňata po svých odchovech...Každý se pro to snaží něco udělat jen ty hážeš klacky pod nohy a sám si odkaz nedáš ani na svoje stránky, kde jsi pánem sám, když to tu svádíš na více lidí.

Ach jo...
Stela jest offline  
Old 02-02-2010, 18:53   #48
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Už jsem našla odkaz ... Ze stránek p. Nekvasilové .. díky.
Stela jest offline  
Old 02-02-2010, 19:34   #49
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Každý kdo má svůj soukromý web, měl by si dát odkaz na stránky. Je to minimum co pro ně můžem udělat. Udělejte to, kdo můžete.
Už jsem to dala, jen jsem nenašla nic víc a konkrétnějšího. Dala jsem tam to, co má na stránkách Rocco a Arqeva s Romanovým telefonem.

Monika
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/
Monika jest offline  
Old 02-02-2010, 19:44   #50
Elar
Junior Member
 
Elar's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Bratislava
Posts: 74
Send a message via ICQ to Elar
Default

Ahojte, som rada že o tento prípad sa nezaujímam len ja ,ale musím vám oznámiť že po dnešom telefonáte s pani majiteľkou som to vzdala, zrušila všetko čo som s ňou a xy ľudmi po niekoľkohodinových telefonátoch dohodla, takže zajtra sa nič nekoná.
Vraj našla záujemcu ktorý psov odkúpi.
A v tom je problém, mňa by ani vo sne nenapadlo že by si ona bola schopná za psov ešte niečo pýtať. Nestačí jej že som 4 dni hľadala prípadných záujemcov ktorí by boli schopní takéhoto psa zvládnuť, zobrať si ho čo najskôr a zabezpečiť život ako sa patrí. Hold zase som sa presvedčila o tom aká som naivná, a opäť sa mi potvrdilo pravidlo: za dobrotu na žobrotu. Takže ďalej riešiť tento prípad asi nemá zmysel.
__________________
Zuzana Melkusová
chovateľská stanica "z Devínskej"
www.zdevinskej.vlciak.eu

Last edited by Elar; 02-02-2010 at 19:46.
Elar jest offline  
Old 02-02-2010, 19:51   #51
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
Administrátor tu nechá jen to co se líbí jemu.
Nikoliv. Jen to, co splňuje pravidla tohoto serveru, který je nikoliv veřejnoprávní, nýbrž soukromý. Nikoho nenutíme, aby sem chodil, nikoho nenutíme, aby se zde registroval. A protože je to soukromý server (placený ze soukromých peněz a nikoliv z peněz vás-uživatelů), tak logicky pravidla určuje ten, komu patří. Proč to už konečně nepochopíte ??? Když potřebuješ inzerovat štěňata nebo diskutovat na fóru nebo se hrabat v databázii, je Ti tenhle server dobrý. Nezasloužila ses o něj ani kapičkou a tenhle server po Tobě taky nic nechce. Ale nekritizuj něco, co se Ti často hodí a čeho zdarma využíváš.

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
Pavel nepomáhá nikomu pravděpodobně ani svým odchovům
Sprostá lež a hulvátské napadání. Nevíš co bys, tak napadáš úplně bez jakýchkoliv důkazů. Stačí se zeptat majitelů mých štěňat.

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
je toho názoru, že chovatel se má starat sám o sebe a pokud nemáš zájemce pro štěňata nemáš krýt. Sám mi to napsal, když jsem řekla, že je správné aby chovatel pomohl když může majiteli své feny udat štěňata.
Není pravda, že jsem někdy řekl, že chovatel se má starat jen o sebe, opět lžeš a pomlouváš. Jinak to další je naprostá pravda. A je vidět, kam nepromyšlený a nepřipravený chov vede - štěňata se prodávají pod cenou každému, kdo projeví zájem. Neznáš takové případy ?

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
Pavle nezlob se na mě, vím že je ti asi jedno jaký názor na tebe mám,
V tom jsme stejného názoru. U člověka, který si vymýšlí a pomlouvá, je mi skutečně naprosto jedno, co si o mně myslí.

Quote:
Originally Posted by Stela View Post
Nadáváš Monice, že si nedá odkaz, pokud vím měla tam Fredyho, má tam i šteňata po svých odchovech...
Opět lžeš. Monice jsem v této diskuzi nenadával. Fredyho si dala na své stránky, protože je to pes s PP a navíc dospělý, takže zájemce o štěňata zjevně nepřetáhne. Ale případ o kterém se tu diskutuje a který ona sama sem dala jako první tam neměla dodnes. To je fakt.
Pavel jest offline  
Old 02-02-2010, 19:55   #52
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Elar View Post
Ahojte, som rada že o tento prípad sa nezaujímam len ja ,ale musím vám oznámiť že po dnešom telefonáte s pani majiteľkou som to vzdala, zrušila všetko čo som s ňou a xy ľudmi po niekoľkohodinových telefonátoch dohodla, takže zajtra sa nič nekoná.
Vraj našla záujemcu ktorý psov odkúpi.
A v tom je problém, mňa by ani vo sne nenapadlo že by si ona bola schopná za psov ešte niečo pýtať. Nestačí jej že som 4 dni hľadala prípadných záujemcov ktorí by boli schopní takéhoto psa zvládnuť, zobrať si ho čo najskôr a zabezpečiť život ako sa patrí. Hold zase som sa presvedčila o tom aká som naivná, a opäť sa mi potvrdilo pravidlo: za dobrotu na žobrotu. Takže ďalej riešiť tento prípad asi nemá zmysel.
Zuza, dík za informaci. A nyní milí kritici jsem zvědav na vaše reakce. S podobnými případy mám už dost zkušeností a od počátku to zde zdůrazňuji. Všichni máte plné ... keců o chudáčcích psech o majitelce v nouzi apod. a odsuzujete toho hnusného Pavla, který jim nechce na Wolfdogu pomáhat. No, takl tam dojeďte a kupte si je. Paní si namastí pěkně kapsu.
Pavel jest offline  
Old 02-02-2010, 19:59   #53
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Zuzka a myslíš, že potom ještě okoukneš jestli tam ti psi stále jsou?
Hanka jest offline  
Old 02-02-2010, 20:01   #54
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Už jsem to dala, jen jsem nenašla nic víc a konkrétnějšího. Dala jsem tam to, co má na stránkách Rocco a Arqeva s Romanovým telefonem.

Monika
Já mám na stránkách odkaz pod kterým se otevře i pár fotek.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline  
Old 02-02-2010, 20:05   #55
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Zuza, dík za informaci. A nyní milí kritici jsem zvědav na vaše reakce. S podobnými případy mám už dost zkušeností a od počátku to zde zdůrazňuji. Všichni máte plné ... keců o chudáčcích psech o majitelce v nouzi apod. a odsuzujete toho hnusného Pavla, který jim nechce na Wolfdogu pomáhat. No, takl tam dojeďte a kupte si je. Paní si namastí pěkně kapsu.
Pořád jen řešíš paní. Paní ať jde do háje. O tu přece v tuhle chvíli vůbec nejde.
Kdybych měla prostor a čas tak je koupím a klidně je pak daruju zadarmo ...
__________________
Daniela

CDaniela jest offline  
Old 02-02-2010, 20:13   #56
pato_garzik
Junior Member
 
pato_garzik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Bratislava
Posts: 71
Send a message via Skype™ to pato_garzik
Default

No obavam sa ze psy skoncia niekde vo vykupe (aj to len v lepsom pripade) alebo ako SUPi v nejakom objekte* - a po nejakej dobe sa v spravach dozvieme ako svorka CSV roztrhala psa, decko, babku, tmavsieho obcana, mestskeho/statneho policajta (vyberte si podla toho na co mate zaludok). A toto vsetko len nahra do kariet primitivom typu Galbavy a spol. a zase sa zacne vsade pretriasat krvilacnost vlcich hybridov a v krajnom pripade az zakaz chovu.

Viem ze nie je ziadna pravna moznost zistit od "chovatelky" kde vsetky stence idu ale mozno by stalo za to skusit to zistit. A tiez nejakym sposobom zverejnit info o nej medzi chovatelmi aby sa nestalo ze si tetuska za jeden-dva rocky kupi dalsieho psa

*v poslednej dobe je bezne nechavat na vacsich prazdnych ohradenych pozemkoch, ktore cakaju na developera nejakeych psich "strazcov" - cim vyzeraju krvilacnejsie - tym lepsie. Je to lacnejsie ako SBS a ked sa tam zacne nieco robit tak sa jednoducho "odprataju"
pato_garzik jest offline  
Old 02-02-2010, 20:21   #57
Elar
Junior Member
 
Elar's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Bratislava
Posts: 74
Send a message via ICQ to Elar
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka View Post
Zuzka a myslíš, že potom ještě okoukneš jestli tam ti psi stále jsou?
Určite áno, pôjdem sa tam pozrieť
__________________
Zuzana Melkusová
chovateľská stanica "z Devínskej"
www.zdevinskej.vlciak.eu
Elar jest offline  
Old 02-02-2010, 21:18   #58
Argus
Junior Member
 
Argus's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 17
Send a message via ICQ to Argus
Default

Quote:
Originally Posted by pato_garzik View Post
No obavam sa ze psy skoncia niekde vo vykupe (aj to len v lepsom pripade) alebo ako SUPi v nejakom objekte* - a po nejakej dobe sa v spravach dozvieme ako svorka CSV roztrhala psa, decko, babku, tmavsieho obcana, mestskeho/statneho policajta (vyberte si podla toho na co mate zaludok). A toto vsetko len nahra do kariet primitivom typu Galbavy a spol. a zase sa zacne vsade pretriasat krvilacnost vlcich hybridov a v krajnom pripade az zakaz chovu.

Viem ze nie je ziadna pravna moznost zistit od "chovatelky" kde vsetky stence idu ale mozno by stalo za to skusit to zistit. A tiez nejakym sposobom zverejnit info o nej medzi chovatelmi aby sa nestalo ze si tetuska za jeden-dva rocky kupi dalsieho psa

*v poslednej dobe je bezne nechavat na vacsich prazdnych ohradenych pozemkoch, ktore cakaju na developera nejakeych psich "strazcov" - cim vyzeraju krvilacnejsie - tym lepsie. Je to lacnejsie ako SBS a ked sa tam zacne nieco robit tak sa jednoducho "odprataju"
Co na to vůbec slovenský klub, řešil to někdo?
Argus jest offline  
Old 02-02-2010, 21:21   #59
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Neřekla jsem nic proti wolfdogu a ani ho nekritizuji, pouze proti Tobě, ráda sem chodím, hlavně kvůli databázi, tak máš fórum zamknout a nemazat, ať se o tom ví, že je takový roblém, myslíš, že televizi (až bude nějaký problém) bude pak zajímat, že to jsou bezpapíráci ?? Zase bude hezká reklama pro naše plemeno. Tak proč to děláš ty když to pořád zdůrazňuješ, jak je to zadarmo - všichni jsme si toho vědomni a já ti tu práci nezávidím, ale je to tvoje volba.

Můžeš mi říct co myslíš tím, že se štěňata prodávají pod cenou každému, kdo projeví zájem ?? Takové případy opravdu neznám ? Nepřipravený a nepromyšlený chov ? to myslíš mě ? To snad nemyslíš vážně. já měla všechna štěňata ještě před porodem zadaná a 2 dobré lidi na psi jsem ještě musela odříct. Štěňata mohla dávno být v cizině. To ses hodně sekl, zeptej se koho chceš jak jsem štěňata prodávala (Dana, majitelé mých štěňat...) a uvidíš, tak mě nezkoušej takto napadat. Kvůli štěňatům jsem nechala školu, abych se jim věnovala 24 hodin denně a bylo to vidět. Zájemců jsem měla dost můžeš se zeptat Dany (vždyť jste "přátelé") jí jsem všechny zájemce přeposílala na její vrh - to se dělá mezi přáteli je moje chovatelka a i když ona mi nemůže nikoho dohodit, neboť by se zase rozneslo to co jsi tady už říkal, že protěžuje svoje štěňata. TAkže všechny zájemce, 90% zájemců z mých stránek, ještě před krytím a 10% z bazos.cz jsem si sehnala sama, nemusíš mít strach, že by mi někdo pomohl.

Ano - Monika si ho tam (Fredyho) dala a Ty na tvoje stránky? Ne.
Omlouvám se za špatnou formulaci - nenadáváš - upozorňuješ, že si to tam nedala, ty si to tam ani nedáš, protože tvůj postoj ke psům bez PP všichni známe - pro tebe je to PLEVEL.

S tebou nechci mít ani stejný názor. I poslední naše diskuze o "kamarádství" s jistou osobou nakonec skončila, tak jak jsem říkala.

Ano vymýšlím...si všechno, lžu a nemám pravdu jako všichni tady. Já jako chovatel budu vždycky pomáhat "rodině -sestrám mé feny", chovatelce a odchovům, nevím proč bych nemohla přeposlat zájemce o štěně, nechat rodit feny na moji stanici, i když mě kamarádka poprosí jestli jí nedám inzerát na stránky proč ne ? - to se mezi kamarády dělá.

To si napsal :

""Zaprvé nechápu, proč by měl někdo chovateli pomáhat s prodejem štěňat ? Chovatel by měl být dostatečně odpovědný na to, aby kryl svou fenu až ve chvíli, kdy ví, že je o jeho štěňata zájem.""

Nevím jak se staráš o své odchovy, a ani mě to nezajímá, ale jestli konáš tak jaký máš názor tak asi ano. Když nechápeš proč by měl chovatel pomoci (svému odchovu) o to v naší diskuzi šlo, prodat štěňata. Šlo o to, že se majitel zpětně obrátí na chovatele s prodejem štěňat.

To je bohužel hodně mimo téma.

Last edited by Stela; 02-02-2010 at 21:23.
Stela jest offline  
Old 02-02-2010, 21:24   #60
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Zuza, dík za informaci. A nyní milí kritici jsem zvědav na vaše reakce. S podobnými případy mám už dost zkušeností a od počátku to zde zdůrazňuji. Všichni máte plné ... keců o chudáčcích psech o majitelce v nouzi apod. a odsuzujete toho hnusného Pavla, který jim nechce na Wolfdogu pomáhat. No, takl tam dojeďte a kupte si je. Paní si namastí pěkně kapsu.

Info o těchto a i jiných zvířatech si klidně mohl ignorovat.
Tento web a databázi plníte informacemi, fotkami, které vám nenáleží, ale které vám posílají majitelé a chovatelé anebo, které stahujete bez jejich souhlasu z jejich soukromých webů! Bez těchto chovatelů a majitelů by byl wolfdog.org jen " černá díra " ve vesmíru. Ano, data kompletujete i když po svém a bez pravidel, tak jak to soukromé weby dělají.
Čím by jste chtěli wolfdog plnit??? Trochu více úcty k těm všem, kteří ČSV chovají, cvičí, vystavují .....ale občas se snaží udělat i něco pro ty, kteří mají v životě o něco méně štěstí.

Dobrá vůle není tak málo, jak se možná tobě zdá....


A jak to bude s 12 zvířaty na Slovensku se snad taky dozvíme.

Monika
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/

Last edited by Monika; 02-02-2010 at 21:33.
Monika jest offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org