Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Výstavy psů

Výstavy psů Naše úspěchy na výstavách, jak ČSV připravit na výstavu, jak ho vystavovat...

View Poll Results: Co si myslíte o støíhání ocasu u ÈSV?
Ocas støíhám - výstava je soutì¾ krásy, tak a» pes vypadá co nejlépe. 4 13.33%
Ocas nestøíhám, ale nevadí mi to. 4 13.33%
Myslím si, ¾e to není správné. 4 13.33%
Pova¾uji to za nepøípustné a rozhodèí by to mìli penalizovat. 18 60.00%
Voters: 30. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19-01-2006, 23:37   #61
livia
Junior Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Senec
Posts: 20
Default

Ahojte kuriatka,
myslim, si , ze by ste s tymto uz mali skoncit...kazdy kto posudzuje, vie ako chvost csv vyzera alebo by mal vyzerat podla standardu plemena. Ked niekto striha dlhy chvost, profesional to zisti ihned ,niekdy aj laik podla strihu.
Neni co riesit., chvost by sa nemal strihat, ako hovorim, profik to zisti.
Akurat to zaslo do takych rozmerov, myslim tato vasa debata, ze niekto rype, ini podporuju rypanie, ale kazdy , kto ma rad cevecka s tymto nemoze suhlasit. Uplne chapem vytocenie, aj mne sa to stalo,a priamo na webe, ale majme radi psov, venujme sa im ako vladzeme ale nerieste vlastne ci klubove problemy takto cez internet.

ahojte livia
livia jest offline   Reply With Quote
Old 19-01-2006, 23:40   #62
Dayen
Not so Junior Member
 
Dayen's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Brno
Posts: 202
Default

Jestli je ten ocas tak důležitý - podívejte se tedy na výsledky některých výstav, porovnejte ocasy u jednotlivých psů - někteří rozhodčí si ani ocasu nevšimnou (délky, nasazení, sklonu zádě), natož aby hleděli, jestli tam je nebo není zastřižená špička. Vždyť je to úplně jedno, každý svého psa majitelem a vivat žabomyší války...
Dayen jest offline   Reply With Quote
Old 19-01-2006, 23:49   #63
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Jenik
A k mému pocitu skryté války vůči Monice?Mohli jste přece najít i jinou fotku, která by ukazovala na ono zastřižení ocasu. Vybrali jste si ale čubu, který znalec snad každý musí znát! Pak se ale nediv mému rozpoložení, protože další část této diskuze tomu jen napovídala.
Takže jen na závěr. Já jsem žádnou fotku nikam nedával. Nemluv tedy v množném čísle. Tu fotografii tam dala Mirka a za tu já ani nikdo jiný nezodpovídá. Navíc, přečti si ještě jednou vše od počátku. Nikdo se tady nechtěl hádat. Vše začalo jako zcela normální diskuze a než začala Eva se svými sprostými a neurvalými útoky, vše se diskutovalo víceméně v normálu. Ani Monika, přes své ironické příspěvky, se do žádné konfrontace nepouštěla. Znovu opakuji, podívej se, kdo se tady snaží neustále o konfrontaci ...
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 20-01-2006, 00:50   #64
livia
Junior Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Senec
Posts: 20
Default

TEMA: Strihani ocasu:
muzete skonciT?Ocas nebo Vocas nebo jak to je v CR spisovne se nema skracovat u csv a uz se nahadejte...prestante....!
Héééj!!!!


dekuji
s láááááskou k csv liv
livia jest offline   Reply With Quote
Old 20-01-2006, 01:02   #65
Mirkawolf
Member
 
Mirkawolf's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Brussels
Posts: 556
Send a message via ICQ to Mirkawolf Send a message via Skype™ to Mirkawolf
Default

Quote:
Originally Posted by Jenik
JMohli jste přece najít i jinou fotku, která by ukazovala na ono zastřižení ocasu. Vybrali jste si ale čubu, který znalec snad každý musí znát! Pak se ale nediv mému rozpoložení, protože další část této diskuze tomu jen napovídala.
Omlouvam se Livii za muj posledni prispevek k tomuto tematu.

Mily Jeniku, tu fotku jsem vybrala zamerne takovou, aby na ni Monika nebyla videt a ani jsem schvalne nikde neuvedla, o ktereho psa se jedna. Na te fotce je krasne videt, jak psovi chybi skoro cela cerna spicka ocasu a o tom tohle tema puvodne bylo. Proste to byla fotka z meho pohledu ilustracni a nebylo mym cilem vyvolavat tady nejakou hadku.

Uz to prosim vas nereste. Livia ma naprostou pravdu.
__________________
:: :: :: Cira & Ali & Tulip :: :: ::
http://vlcisen.mirkawolf.com
Mirkawolf jest offline   Reply With Quote
Old 20-01-2006, 09:12   #66
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Jenik
Já bych to nazval kosmetickou úpravou.
Ano,já také,ale nikoli zakázanou.Zakázané jsou takové,které změní vzhled psa doživotně a ne "jen" do příštího línání.Jednou jsem své Tajze zastřihla ocas a také mě příliš nepřesvědčilo,že by byla krásnější. A teď už dám pokoj.
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 20-01-2006, 10:26   #67
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Souhlasím s Jeníkem. Proč se neobjevila i fotka s ostříhanou fenou na hrudníku? ( Aby to bylo nestranné )
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org