Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-08-2010, 17:41   #61
JIM
Junior Member
 
JIM's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Praha
Posts: 117
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
a kde chodite vencit v tejdnu? ono neni spatny nekdy pres tejden vyvencit prisery vecer,az se prijde z prace. ja ji nechci pripravovat o kontakt s jedinci jejiho druhu,ale nekdy se stane,ze treba cely tyden neni s zadnym kamaradem.

Bydlím ve Strašnicích (P10), takže většinou tam, klidně někdy doraž. Nějaký místa na venčení tady jsou.
JIM jest offline   Reply With Quote
Old 24-08-2010, 17:42   #62
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by Alissea View Post
Hele kdyby si měla zájem tak mi sme taky k mání. Polsední dobou není moc s kým chodit ven.
jo,proc ne,muzeme neco domluvit ve ctvrtek,jak se ti to hodi a tak. ja jsem totiz v praci do pul ctvrte,ve ctyri doma,tak driv nemuzu. aspon 1x tejdne by to chtelo.
a s tim co dela arya ,tak to dela arwen uplne to samy. cuby,ktere zna odmalinka,tak tem podlejza.
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 24-08-2010, 17:45   #63
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

a v nedeli teda ven nepujdete? my jedeme v sobotu asi na houby,tak to vidim na cely den v trapu,ale v nedeli jsem urcite doma.a kdybychom se my lidi nezabili {vlastne se osobne vubec nezname},tak by se dal obcas spachat i vejlet mimo prahu,nekam do revnic nebo takoveto vzdalenosti.
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 24-08-2010, 20:44   #64
Tyger
Junior Member
 
Tyger's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Praha
Posts: 185
Default

Ja bych taky mela zajem o pravidelnejsi setkani, ale zalezi to kde skoncime se zrudickou v zari (tedy kde najdeme noveho bejvaka
Tyger jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 09:22   #65
Czertice
Rakša
 
Czertice's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Praha
Posts: 292
Default

Já bych se taky hlásila k pravidelnějšímu venčení, ale váš rozhovor o psech s dírama v krku mi trochu nahnal obavy, že Arya s Arwen Rakšu sežerou...
Tak uvidíme zítra s Arwen:)

Jinak výmaráky Rakša miluje, její ořešský nejlepší kamarád je takovej správnej rychlík, někdy mu Rakša nestačí. Když potkáme nějakýho cizího výmaráka, tak Rakša už nevidí neslyší, chce se honit:)
__________________
Czertice jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 09:38   #66
JIM
Junior Member
 
JIM's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Praha
Posts: 117
Default

OK, takže tento víkend navštívíme Hostivař, příští víkend můžeme vymyslet až se sejdeme a pak sem akorát dáme update.

Quote:
Originally Posted by Tyger
Ja bych taky mela zajem o pravidelnejsi setkani, ale zalezi to kde skoncime se zrudickou v zari (tedy kde najdeme noveho bejvaka
Kamarád teď za sebe hledá náhradu do garsonky, za 7500,- měsíčně (podle cen v Praze je to pod průměrem, ale podle mého soudu to překračuje hranici max. 6000/osoba/pokoj), ale kdyby jsi nemohla nic zoufale sehnat tak dej vědět, dám ti na něj kontakt, psi nevadí, je to kousek od stadionu na Letné.
JIM jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 09:51   #67
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Czertice View Post
Já bych se taky hlásila k pravidelnějšímu venčení, ale váš rozhovor o psech s dírama v krku mi trochu nahnal obavy, že Arya s Arwen Rakšu sežerou...
Tak uvidíme zítra s Arwen
No nevím, arya teď docela překvapila, včera sme byli s čubou čsv mladší než arya a byla to pohoda. Ze začátku sice měla tlamu plnou keců ale ani ji neválela nic, jen brumlala. Nejblbejší a nejkecavější je to první setkání
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 09:53   #68
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

a Arya není takovej vrahoun, díry do krku nedělá. To ji fakt nenechávám a nemíním stím začít. Pokud se začne chovat jak asociál tak bude mít po srandě s jakým koliv pouštěním. A není jiná než bývají čuby čsv. Jen si vzpomeň na Andrásy a Inku
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 10:48   #69
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

ja arwen bez kose mezi feny nepoustim,teda mezi ty,co nezna a brumla.to,jak kousla tu cubu a udelala ji ty diry- ono to nebylo nejak hluboky,ale zanitilo se ji to,tak to jeste kos nemusela nosit,to bylo poprve a dost me to prekvapilo,tejden predtim si s ni jeste hrala.hlavne si myslim,ze je dobry je brat mezi stejne pohlavi co nejvic a zabezpecit to tema kosema.nejvetsi chyba podle me je izolovat,problem to spis prohloubi. ja jedu kazdopadne k Rudovi Desenskymu ted 4/9 na free sobotu,ono se tam toho mezi 50ti psama dost vyresi a vzdycky mi poradil dobre.
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 10:51   #70
JIM
Junior Member
 
JIM's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Praha
Posts: 117
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
ja arwen bez kose mezi feny nepoustim,teda mezi ty,co nezna a brumla.to,jak kousla tu cubu a udelala ji ty diry- ono to nebylo nejak hluboky,ale zanitilo se ji to,tak to jeste kos nemusela nosit,to bylo poprve a dost me to prekvapilo,tejden predtim si s ni jeste hrala.hlavne si myslim,ze je dobry je brat mezi stejne pohlavi co nejvic a zabezpecit to tema kosema.nejvetsi chyba podle me je izolovat,problem to spis prohloubi. ja jedu kazdopadne k Rudovi Desenskymu ted 4/9 na free sobotu,ono se tam toho mezi 50ti psama dost vyresi a vzdycky mi poradil dobre.
Feně vlčáka prokousla krk? Přes tu hustou srst?
JIM jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 11:18   #71
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by JIM View Post
Feně vlčáka prokousla krk? Přes tu hustou srst?
nene,vubec se nejednalo o cevecko,ale o nejakou krizenku s kratkou srsti rekla bych ,ze bez podsady.arwen ji za ten krk jen tak lehce chytila,proto se na to prislo az za tejden,protoze hned nebylo ani nic videt,ale ty kousance se zanitily.
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 11:18   #72
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
ja arwen bez kose mezi feny nepoustim,teda mezi ty,co nezna a brumla.to,jak kousla tu cubu a udelala ji ty diry- ono to nebylo nejak hluboky,ale zanitilo se ji to,tak to jeste kos nemusela nosit,to bylo poprve a dost me to prekvapilo,tejden predtim si s ni jeste hrala.hlavne si myslim,ze je dobry je brat mezi stejne pohlavi co nejvic a zabezpecit to tema kosema.nejvetsi chyba podle me je izolovat,problem to spis prohloubi. ja jedu kazdopadne k Rudovi Desenskymu ted 4/9 na free sobotu,ono se tam toho mezi 50ti psama dost vyresi a vzdycky mi poradil dobre.
Zatím je všechno jen ne izolovaná ale na free soboty se vážně nechystám, stačilo mi jedno bližší setkání sl idma od něj a mám to na dlouho dopředu v hlavě vyřešený já
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 11:22   #73
JIM
Junior Member
 
JIM's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Praha
Posts: 117
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
nene,vubec se nejednalo o cevecko,ale o nejakou krizenku s kratkou srsti rekla bych ,ze bez podsady.arwen ji za ten krk jen tak lehce chytila,proto se na to prislo az za tejden,protoze hned nebylo ani nic videt,ale ty kousance se zanitily.

Aha, tím se to vysvětluje, každopádně zrovna na krku, že si toho všimne majitel až po týdnu. Já psa prohlížím pravidelně, abych těmto nepříjemnostem předešel.
JIM jest offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010, 11:53   #74
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by Alissea View Post
Zatím je všechno jen ne izolovaná ale na free soboty se vážně nechystám, stačilo mi jedno bližší setkání sl idma od něj a mám to na dlouho dopředu v hlavě vyřešený já
ja tam jezdila od 3 mesicu arwen a socializace na psy se nam myslim povedla,co se deje ted je nejaky dalsi vyvoj.mnohem lepsi je tam zajet nejak komornejc,ale ja uz tam dlouho nebyla,skoro rok.musim priznat,ze mi lidi,kteri se tam vyskytujou zacali lizt na nervy.a nemyslim,ze za to muze RD,jeho styl prace se psama se mi libi,ale mam pocit,ze se nekdy potkavam s fanatikama a vetsinou jsou to holky. ale to jsme OT,o tom se muzeme pobavit treba na venceni,protoze me zajima jaky blizsi setkani si mela na mysli
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010, 13:20   #75
Czertice
Rakša
 
Czertice's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Praha
Posts: 292
Default

Jime proč jste nepřišli na sraz na tý Hostivařský?
__________________
Czertice jest offline   Reply With Quote
Old 29-08-2010, 15:38   #76
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

tak venceni s Raksou probehlo celkem v pohode,nejprve ji teda arwen chtela sezrat a nakonec,kdyz jsme dosli k vode,tak se nechala premluvit a zacali si hrat. arwen raksu honila,ale nikdy nedohnala,raksa je teda znatelne rychlejsi.ale kos jsem ji nechala.kdyby si to tak mura nechala vysvetlit,ze je lepsi si hrat nez se rvat
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2010, 10:14   #77
JIM
Junior Member
 
JIM's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Praha
Posts: 117
Default

Quote:
Originally Posted by Czertice View Post
Jime proč jste nepřišli na sraz na tý Hostivařský?

Ahoj omlouvám se všem, z důvodu nenadále rodinné události jsem nemohl dorazit, bohužel na vás nemám kontaktní telefon a pes mi překousal kabel od internetu, takže jsem nemohl ani napsat, v PM zprávě zasílám na sebe kontakt. Příště určitě dorazíme, jsou věci, které bohužel nemohu ovlivnit.
JIM jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2010, 12:30   #78
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

a co tento vikend,chtelo by se nekomu provetrat vlcky? bud sobota nebo nedele...
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2010, 14:13   #79
Czertice
Rakša
 
Czertice's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Praha
Posts: 292
Default

Quote:
Originally Posted by JIM View Post
Ahoj omlouvám se všem, z důvodu nenadále rodinné události jsem nemohl dorazit, bohužel na vás nemám kontaktní telefon a pes mi překousal kabel od internetu, takže jsem nemohl ani napsat, v PM zprávě zasílám na sebe kontakt. Příště určitě dorazíme, jsou věci, které bohužel nemohu ovlivnit.
Dobrý, aspoň víš pro příště, že kombinace čévéčka (či domácího mazlíčka) a kabelů je nebezpečná Doporučuju wi-fi
__________________
Czertice jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2010, 14:15   #80
Czertice
Rakša
 
Czertice's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Praha
Posts: 292
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
a co tento vikend,chtelo by se nekomu provetrat vlcky? bud sobota nebo nedele...
Já bych větrala
__________________
Czertice jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org