Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Různé

Různé Vše o československých vlčácích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-01-2008, 13:26   #1
tigriada
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 4
Send a message via ICQ to tigriada Send a message via MSN to tigriada
Default dostatok casu pre CSV

do buducnosti by som si chcela zaobstarat CSV a tak sa zatial aspon teoreticky oboznamujem s problematikou. v mnohych prispevkoch som sa stretla s tym, ze psikovi treba venovat cas. to je hadam samozrejme, len by ma zaujimalo, ako to funguje tak v beznom zivote... neviem, ci je CSV narocnejsie na cas ako ine druhy psov. musim predsa chodit do prace, z niecoho treba zivit seba i toho chlpaca:-) ak sa nam veci vydaria tak, ako planujeme, budeme byvat na domceku so zahradkou... ako to maju zariadene ostatni? pes je v kotci, kym ste v praci? alebo je na volno v zahrade? bude dostatocne, ak sa mu budem venovat po praci a hlavne cez vikendy? nechcela by som, aby sme sa trapili navzajom...
a este ohladom kotca... priatel mal kedysi NO a mali pre neho vyhradenu cast pozemku, oplotenu a s budou, ale nezastresenu. bolo by mozne mat CSV v takomto priestore, alebo radsej v zastresenom, ale mensom priestore?
za rady a pomoc vopred vsetkym dakujem.
tigriada jest offline   Reply With Quote
Old 10-01-2008, 18:16   #2
Zahir
Junior Member
 
Zahir's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Suchá nad Parnou 655
Posts: 89
Send a message via ICQ to Zahir Send a message via Skype™ to Zahir
Default Chov

Ako vravíš, teórie máš už dosť naštudovanej. Pobehaj si chovateľov. Najlepšie je vidieť, ako kto chová, aké má podmienky, čo so psami ak nie je doma...
Raz vidieť je vždy lepšie ako stokrát počuť..

Pekný deň

Ondrej
Zahir jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org