Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > _Administrace

_Administrace Otázky spojené s Wolfdog.org, databází a další technické záležitosti...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-10-2011, 17:55   #61
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

O tom útoku jsem nevěděl a nějak jsem sníženou funkčnost nezazanamenal. Taky bych předpokládal, že se třeba web zálohuje, tudíž po útoku stačí nahodit zálohu a jede se dál bez problému ne? Ztratíš jenom data, která přibyla od poslední zálohy. To zas tolik nebolí.
Pavle to byl jen příklad, kde jsem viděl, že to udělali stejně jako jsme to dělali my na našem portále. Opravdu nejde o peníze, ale o systém. Ten je podle mě blbě. Když se na novém webu dělá průběžně během funkčnosti starého, tak se nemůže stát, že vyleze ven s takovouhle funkčností. Já to zas tak nepotřebuju, ale píšou jsem jiní, že jejich psa vlastní někdo jinej nebo že tři týdny čekají, jestli tu bude nebo nebude inzerát... to je podle mého zbytečný.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 18:31   #62
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Ahojky Jani,
napíšu to fakt blbě "jsem ráda", že nejsem sama, která čeká na zadání inzerátu 3 týdny. A to doslova - příští týden je v půlce březosti, inzerát jsem posílala 4 x i emailem hnedpo nakrytí a nic. Také myslím, že inzerce by měla být primární o tu a databázi psů tu jde na wolfdogu především diskutovat a číst články jde kdekoliv.!
Nevím kam jinam psát !
Stela jest offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 20:01   #63
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Mě by zajímalo jak dlouho čekali ti "šťastnější",kteří tu inzerát mají.. nebo jestli to udělali nějak jinak - ale jak??
Já to nejdřív podávala přes odkaz co jindy, z fora o administraci, ten už teď nefunguje, podruhé v očekávaných vrzích přes "Submit planned litter" a nakonec mail adminovi. Ten byl sice nedávno, ale jak vidím, tak je to stejně fuk..
__________________
CHS Norský vlk
www.vlcanda.estranky.cz
http://vlcanda.rajce.idnes.cz/
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2011, 11:12   #64
Rhilien
Junior Member
 
Rhilien's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Madrid, Spain
Posts: 82
Send a message via Skype™ to Rhilien
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Rhilien, já mám hlavně pocit, že Undertaker bude trošku tvrdohlavý znamení
Takze ne ohnivy? Zadny beran? Ten je taky tvrdohlavy..Takze Kozoroh? No, ve finale tvrdohlavy muze byt uplne kdokoli, bez ohledu na to kdy se narodil


P.S: omluva za OT
__________________
I pad na hubu je pohyb kupredu...
Rhilien jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 08:24   #65
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Už tam máme ty inzeráty, to je super! Děkujeme!
__________________
CHS Norský vlk
www.vlcanda.estranky.cz
http://vlcanda.rajce.idnes.cz/
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 08:58   #66
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

a děkuji mockrát
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 09-11-2011, 12:59   #67
Charles
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Praha 9
Posts: 35
Exclamation URL to image - fail

Coming litter / Contact languages: - URL to French flag - .../php/images/flags/fra.png is invalid
correct is php/images/flags/fr.png

Očekávaný vrh / Kontaktní jazyky: URL na obrazek francouzske vlajky neni platny (.../php/images/flags/fra.png)
spravne ma byt .../php/images/flags/fr.png

Last edited by Charles; 09-11-2011 at 13:54.
Charles jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 11:23   #68
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Já sice nevím, kdo je majitelem Rocca ale myslím, že databáze vykazuje daleko závažnější nedostatky než jméno majitele starého, nechovného psa. Například moje Tajga a Mio jsou podle wd neoficiálně DM N/N a přitom patří mezi první čsv v Čechách, kteří byli na tuto nemoc testováni. Jak na ČZU, tak v Laboklinu. Na jejich DNA sekvenci je založená celá metodika testu ČZU ... Upozorňovala jsem na to již několikrát admina, ale zřejmě je to nedůležitý údaj u chovných zvířat v produktivním věku.
__________________
Daniela


Last edited by CDaniela; 13-11-2011 at 11:26.
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 11:29   #69
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Databáze je nyní ve velice provizorním provedení, takže je možné, že jsou tam údaje neaktuální. Budeš muset vydržet, až se spustí konečně finální verze stránek a tedy i databáze.
Tohle téma ale není o databázi, je o zpochybněném vlastnictví psa. je jedno, jestli je starý a nechovný. Databáze shromažďuje ůdaje o všech. Ty o vlastnictví tohoto psa něco bližšího víš Danielo ?
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 11:36   #70
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Ty o vlastnictví tohoto psa něco bližšího víš Danielo ?
Hned v první větě píšu, že nevím.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 11:51   #71
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Pavle a nenapadlo tě, že by vám tuto informaci dala Eva natruc? Prostě aby pravdivé informace o ní a o tom psovi v databázi nebyly? Myslim, že víš dost jasně, jak se Eva k WD staví, tak bych tady z toho nedělal senzaci, po tom psovi už je každýmu celkem prd, majitele evidentně má, podvyživenej rozhodně není, tak by moh už v klidu dožít a jemu je asi buřt co se o něm píše na WD
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 21:03   #72
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

[quote=Pavel;412486]Databáze je nyní ve velice provizorním provedení, takže je možné, že jsou tam údaje neaktuální. Budeš muset vydržet, až se spustí konečně finální verze stránek a tedy i databáze.

Neaktuální? Od prosince2010? No nevím. Když jsem zjistila, že u mých chovných psů chybí údaje o certifikátu DW, a u DM bylo napsáno neoficielní, tak jsem tam poslala ofocené cetrifikáty ( DW i DM) a co se nestalo? naskočilo mi tam neoficielní i to DW. Tak co mám dělat , aby to podle WD bylo oficielní?
Jinak pokud nechce být majitel Rocca znám, tak je to jeho právo. Doplňovat údaje na soukromý server není jeho povinnost.
__________________
Jiřina

http://www.arqeva.cz
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 21:54   #73
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Nedělám senzaci, jen jsem se snažil dopátrat, jak to je. l.
Přestaň pátrat po nesmyslech Hanuška a začni se věnovat zásadním problémům v databázi.
Např. Queen of Night z Molu Es se nikdy nenarodila a není zapsána v plemenné knize ČKS - lživý a smyšlený údaj, kterých je tato soukromá databáze plná.

Monika
http://www.wolfdogs.cz/
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 22:06   #74
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Databáze je nyní ve velice provizorním provedení, takže je možné, že jsou tam údaje neaktuální.
Neaktuální? Ale oni nikdy nebyli unofficial N/N. Byli testováni dřív než ejjich rodiče i potomci, tak že čeho dovození neoficiální??? Každý kdo se nad tím zamyslí, zjistí že takový výsledek se prostě s jistotou odvodit nedá! To není jako odvodit N/DM. Stejně tak se nedá napsat unofficial DM/DM.
Mimoto odvozovat výsledek testů rodiču z výsledků potomků je bez paternity značně zavádějící. Každý pes by měl být testován, jinak by neměl být výsledek zvěřejňován.
__________________
Daniela


Last edited by CDaniela; 13-11-2011 at 22:13.
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 22:09   #75
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Přestaň pátrat po nesmyslech Hanuška a začni se věnovat zásadním problémům v databázi.
Např. Queen of Night z Molu Es se nikdy nenarodila a není zapsána v plemenné knize ČKS - lživý a smyšlený údaj, kterých je tato soukromá databáze plná.
Moniko, proč opět konfrontační tón. Zaprvé, tohle není téma o databázi jako takové a zadruhé jméno psa jeho existenci si admin databáze nevymyslel. Asi mu ho někdo takhle nahlásil. Nevím, co by měl z toho, vymýšlet si fiktivní psy ?

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Neaktuální? Ale oni nikdy nebyli unofficial N/N. Každý kdo se nad tím zamyslí, zjistí že takový výsledek se prostě s jistotou odvodit nedá! To není jako odvodit N/DM. Stejně tak se nedá napsat unofficial DM/DM.
Mimoto odvozovat výsledek testů rodiču z výsledků potomků je bez paternity značně zavádějící. Každý pes by měl být testován, jinak by neměl být výsledek zvěřejňován.
Danielo, ještě jednou, tohle není téma o databázi obecně. Vydrž až se databáze dokončí do finální podoby.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 22:24   #76
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Moniko, proč opět konfrontační tón. Zaprvé, tohle není téma o databázi jako takové a zadruhé jméno psa jeho existenci si admin databáze nevymyslel. Asi mu ho někdo takhle nahlásil. Nevím, co by měl z toho, vymýšlet si fiktivní psy ?
Tohle je téma o databázi, nevím proč jinak by jsi se zajímal, kdo je majitelem psa L´Rocco z Molu Es?? Jestliže vám majitel napsal, že není majitel, tak se s tím smiřte a respektujte to!


Administrátoři si údaje vymýšlí! Nikdo a nikdy jim nedal údaj o existenci Queen of Night, ověř si to na ČKS!!

Monika - nespolupracující chovatel s woldog.org
http://www.wolfdogs.cz/
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 23:02   #77
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Já myslím, že toto téma je o databázi. Nedávno jsem se snažila z inzerce tady na wd překlikat na stránky Hanky Kaufmanové. Ale odkaz na její stránky tady neexistuje.Ani přes inzerci, ani před "karty" jejích zvířat. Přitom vím, že existoval. Nyní, když inzeruje 4 vrhy, zájemci nemají možnost proklikat se bez problémů na její domovské stránky. Když jsem se Hanky ptala proč nemá na wd link, tak se nejdřív divila a pak se smála.
Stejně tak si myslím, že pokud někdo výslovně napíše - Odstranit moje soukromé údaje - není možné diskutovat o tom proč a už vůbec ne, zda vůbec.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 23:19   #78
Edenseveru
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Location: Liberec
Posts: 185
Default

já tedy taky patřím k těm netrpělivým co čekají na spravení databáze, páč mě taky celkem "vadí " chyby v databázi !!!
Páč mě při inzerátech tak trochu poškozují, že se nikdo nedokouká kontaktů
Ale tak nějak dokážu pochopit,že je s tím jistě mnoho práce a všichni admini to dělají ve svém volnu .... ale, když se do toho jednou pustili, a jejich práce se stala tak " velkou " , je to prostě už závazek !! vůči spoustě chovatelů !!
A tak doufám ,že vše bude už už už - tak jako dříve !!!
děkuji !!!
Edenseveru jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 23:28   #79
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Lucko, dík za tvůj příspěvek... refreshnul sem a nemusim se rozepisovat... opět jsme u toho, že je lepší nejdřív všechno otestovat a pustit ven až hotovou věc. Databáze v tomto stavu může některé chovatele poškozovat a to asi není úplně cíl wolfdogu. Tyhle "drobný chybky" mi přijdou už celkem fatální.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 23:39   #80
Edenseveru
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Location: Liberec
Posts: 185
Default

jen pro úplnost!
Nemyslela jsem tím že mě poškozují admini !!! ale ty chyby !!!
to jen aby nevzniklo ....
Edenseveru jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org