Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-02-2010, 10:11   #21
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
Jaký dogtrek? my totiž taky jeden plánujem..
http://zkonymburk.cz/ Dogtrekkingové hrátky jarním Polabím ale jinak bych občas nějakej ráda zkusila
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 10:27   #22
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

No tak tenhle v plánu nemáme. A jakej plánuje Yzegrin? Kdybysme měli nějaký parťáky, tak bysme nějakej taky zkusili, (ale raději jen MID) a samotný se mi do toho nechce.
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 10:29   #23
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Janiz View Post
No tak tenhle v plánu nemáme. A jakej plánuje Yzegrin? Kdybysme měli nějaký parťáky, tak bysme nějakej taky zkusili, (ale raději jen MID) a samotný se mi do toho nechce.
no já bych se možná přidala, ale ta kondička ještě není nic extra, takže čím kratší, tím lepší
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 10:39   #24
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Moje kondička je naprosto na nule, kor po zimě.. a závratné zlepšování se neočekává.
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 10:51   #25
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Janiz View Post
Moje kondička je naprosto na nule, kor po zimě.. a závratné zlepšování se neočekává.
jo asi s tím budu muset něco dělat, jenže mě to samotnou i když s aryou děsně nebaví,včera sem trávila večer na cvičáku a úplně mě to oddělalo
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 11:14   #26
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Taky máme letos už treky v plánu, jen zatím nevím kdy a kam.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 11:23   #27
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Jen pro info, kdybyste třeba nevěděli kde hledat: http://www.dogtrekking.info/ vlevo v nabídce - dogtrekovník. Když něco vyberete dejte vědět!
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 12:21   #28
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

my chceme zkusit nas prvni trek chriby v dubnu.ale asi taky mid,objednala jsem postroj a amortizer a mozna bychom mohli zacit trenovat,protoze ja jsem usla v zivote nejvic 20 km v kuse.znami me premlouvali na long,kterej muzu kdyz tak vzdat kdykoliv,tak to mozna prehodnotim,ale musim si to promyslet. taky je tahani prej dobry na nasvaleni tech nestastnych dysplazkovych nohou.
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 14:37   #29
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Tak dej vědět jak se rozhodnete, s těma Chřibama, Carlos s Larou pojedou určitě a já s Kůží uvidim. Kdybyste se rozhodli pro Mid tak bysme se přidali. Nedělám si ambice na Long nebo aspoň ne hned jako první a taky myslim je lepší pocit dojít MID než nedojít.
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 18:40   #30
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Janiz View Post
No tak tenhle v plánu nemáme. A jakej plánuje Yzegrin? Kdybysme měli nějaký parťáky, tak bysme nějakej taky zkusili, (ale raději jen MID) a samotný se mi do toho nechce.
My víme o tom samém co Alissea. Ale nevím, jestli to vyjde:-/ Za 1. bychom museli přijet v ten pátek, za 2. fakt nemám klec abych mohla mít psa v pokoji a nechat Sofu někde venku u plotu, tak se nejen nedoplatim za škody, ale taky se nikdo nevyspí:-(. Napadlo mě, kdyby tam jel někdo autem, že by se mohlo jet sice hodně brzo ráno, ale až v sobotu..že bychom se s někym svezly. A šli bychom buď výlet, nebo ten trek.
Kondičku taky nemáme-resp. hlavně asi já. Ale určitě to chci zkusit a Sofa když má před sebou někoho, koho zná, tak táhne jako vůl.
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 22:04   #31
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

tak jsem nas prihlasila na mid na chriby.jsem na to zvedava,ale krajina vypada zajimave.
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2010, 22:33   #32
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Je tam hezky, ale doufám že už nebude sníh! Tak to bysme to teda s Kůží taky měli zkusit!
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-2010, 04:04   #33
A. Janska & Dante
Junior Member
 
A. Janska & Dante's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 17
Default

Ohledne toho minidogtreku od ZKO Nymburk - spani jsem vyhodnotila take jako problem, protoze jsme nemotorizovani a spani uvnitr (resp. Dante zavreny v prepravce, kterou ani nemam, no..) uz vubec nepripada v uvahu.
Inu, protoze planujeme do budoucna (prcek na to zatim nema vek) "plnokrevne" dogtrekkove akce, pocitam, ze nas za nejaky cas dostihne i bivak na trati. Tak proc si to nezkusit uz na konci brezna, ze
Prijet brzy rano me napadlo taky, ale vzhledem k tomu, ze v propozicich je start prvnich ucastniku zapsan jiz na sedmou hodinu ranni, to neni moc realne. Tedy pokud se predpoklada i nejaky pohyb a ne jen plouzeni tak akorat do zombie horroru
Takze nas plan je takovy, ze se v patecni vecer odplizime z tabora, zabivakujeme, pres noc nalomime sebevedomi nic netusicich konkurentu pripadnym desivym vytim a rano, posileni zajiste osvezujicim spankem a grogem (v Danteho pripade griotkou, tu ma radsi ) vyrazime na trat.
Jestli nekoho laka podobny prubeh, muze se mi ozvat

Dalsi trek, kde budeme, bude Krusnohorsky DT, sice nam tesne nebude rok, ale jsme domluveni s organizatory, ze MID absolvovat muzeme. Takze kdo by mel zajem se nejak druzit, dalsi partaky uvitame
A. Janska & Dante jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010, 10:09   #34
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Domluvili jsme už přesné datum? Zatím nejvíc ohlasů měla sobota 27. Mám si ji teda v kalendáři zaneprázdnit?
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010, 10:58   #35
Janiz
Junior Member
 
Janiz's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 237
Default

Jo myslim že nejvíc se líbila sobota 27/3, tak to tak necháme a sraz někdy mezi 10,30-11?? Vyhovuje to těm co by jeli nějakou hromadnou dopravou?
Janiz jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010, 11:08   #36
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

v chomutove jsme jeste nebyli a 27/3 a cas nam vyhovuje.jeste nevime,zda pojedeme autem nebo vlakem. jel by z prahy nekdo vlakem?
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010, 11:30   #37
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

My bychom možná vlakem jeli, pokud najdem nějaký šikovný spoj. Ať netrčíme pořád v autě. Omrknu spoje a připíšu.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010, 11:39   #38
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Co třeba tenhle? Jede až na Město, což je k Zoo nejblíž:

Praha hl.n. 9:31 R 608 Svatava
Chomutov město 11:49

Jízdné z Prahy 220 (nebo 165, kdo má lítačku), mohli bychom se srazit už na hlaváku a udělat psí vlak. Průvodčí to mají rádi....
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010, 11:40   #39
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Nebo dřívější?

Praha hl.n. 7:31 R 606 Ohře
Chomutov město 9:49
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 09-03-2010, 12:26   #40
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

osobne si myslim,ze staci ten pozdejsi,ale je mi to jedno.jak se rozhodne vetsina.v ZOO asi nebudeme courat cely den pocitam,nam teda odpoledne bohate staci,nejaky ten obed a hura zase domu...
mellorn jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org