Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Sport & trénink

Sport & trénink Českoslovenští vlčáci jako pracovní psi - jak cvičit, jak učit nové prvky, informace o soutěžích a zkouškách a výcvikových seminářích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-10-2010, 00:10   #41
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tohle vypadá na klasickej happy end. Teď se tu budou obhajovat jeden před druhým a pak to téma snad půjde do ztracena...
Proč si nezaložíte vlastní téma přímo pro váš souboj?
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 00:14   #42
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Četla jsem celé vlákno od začátku. Celou dobu byla diskuze o Kamilině podvodu a souvisejících tématech.
Související témata??? "Marianka W." je veselá kopa, že?
Člověk znalý věcí ví, že Hanušku k příspěvkům zde, z 90% motivuje moje osoba a nebylo tomu jinak, ani v tomto vláknu. To je opravdu místní folklór a tradice, já se tím vesměs bavím a snažila jsem se do toho nevstupovat, jestli jste si nevšimla.

V příspěvku 27 jasně vyplývá můj postoj k celé záležitosti, nic víc. Neustále propírání Kamily, mi přišlo opravdu hodně za hranicí toho, co si celá záležitost zasloužila. Ona psa netýrala, dala mu pamlsek!!!
-------------------------------------------------------------------------
Ještě jednou příspěvek 27, aby to nebyl "klasickej happyend!"

Nebudu hodnotit co se stalo, je to tak trochu pasé a nebudu „házet kamenem,“ neb nikdo není bez viny.

Ti, kdož nejvíce křičí, speciálně pan Hanuška, se ve svém „životě s ČSV“ zmohl než na hromadu demagogických výroků a vykrádání mé e – schránky! Charakter k pohledání:0( V reálu je to teoretik a jeho psi, byť pod proudem, mě nikdy nepřesvědčili o tom, že tento člověk ví, co dělá. Zkoušky se svými svěřenci prakticky žádné s proudem či bez, s pamlsky či bez.
Možná, že jeho fotky polonahých slečen někdo pokládá za vkusné, ale i u těch jsem se hodně a než pobavila….:0(

Kamilu znám 15 let?? Možná déle a nikdy jsem nepoznala tak schopného, všestranného, citlivého a přitom dostatečně autoritativního výcvikáře ČSV. Nikdo z majitelů ČSV, které jsem měla tu čest poznat, se jí nemůže rovnat. Dosahovala vždy se svými ČSV úspěchů v canicrosu, bikejoringu, skijoringu ale i na poli všestranného výcviku. Takový zápřah, co vydrží ona a její psi, si zaslouží respekt a ne soudy rádoby výcvikářů.

V případě, že někdo dosáhne na výsledky Kamily, pak mu velmi ráda odpustím pamlsek v kapse, či v ústech, i když to do závodu samozřejmě nepatří.
Připravit psa na IPO 3 anebo FH 2, není rozhodně o pamlsku v kapse, to si může myslet jen id…
-------------------------------------------------------------------------

Monika
http://www.wolfdogs.cz/
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/

Last edited by Monika; 15-10-2010 at 00:20.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 09:10   #43
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Doporučuji číst VŠE a nečakat jen "na místní folklor." Pak mi totiž opravdu uniká o co vám jde.
Ale zřejmě o zábavu, což je pochopitelné.

Monika
http://www.wolfdogs.cz/
Číst vše krom té vaší tragikomedie? Tak jo.
Byla jednou jedna paní učitelka. V její třídě bylo mnoho a mnoho žáků ale jen jeden Pepíček. Pepíček byl premiant, dobře se učil a měl samé jedničky. byl chytrý, citlivý a pozorný. Jednoho dne ale použil při písemce tahák. Osastní děti to viděly a řekly Pepíčkovi ať se přizná. A protože on byl opravdu v jádru poctivka, přiznal se. Tím Pepíčkův příběh končí a vše je odpuštěno. Protože ale paní učitelka věděla, že není všechno úplně v pořádku, měla potřebu žákům podat nějaké vysvětlení: " Víte děti, já jsem přesvědčená, že Pepíček ví, co dělá. On je chytřejší než vy všichni dohromady a má vždy jen samé jedničky. Učí se zatím co vy ostatní se někde flákáte. Já mu to odpouštím. " A tím to všechno po****a. Paní učitelka totiž němal ve třídě jen samé hloupé děti. Pk přišel na scénu pan ředitel školy (či zeměkoule), který dříve působil jako pošťák paní učitelky ... no a dál už to známe.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 09:33   #44
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Číst vše krom té vaší tragikomedie? Tak jo.
Byla jednou jedna paní učitelka. V její třídě bylo mnoho a mnoho žáků ale jen jeden Pepíček. Pepíček byl premiant, dobře se učil a měl samé jedničky. byl chytrý, citlivý a pozorný. Jednoho dne ale použil při písemce tahák. Osastní děti to viděly a řekly Pepíčkovi ať se přizná. A protože on byl opravdu v jádru poctivka, přiznal se. Tím Pepíčkův příběh končí a vše je odpuštěno. Protože ale paní učitelka věděla, že není všechno úplně v pořádku, měla potřebu žákům podat nějaké vysvětlení: " Víte děti, já jsem přesvědčená, že Pepíček ví, co dělá. On je chytřejší než vy všichni dohromady a má vždy jen samé jedničky. Učí se zatím co vy ostatní se někde flákáte. Já mu to odpouštím. " A tím to všechno po****a. Paní učitelka totiž němal ve třídě jen samé hloupé děti. Pk přišel na scénu pan ředitel školy (či zeměkoule), který dříve působil jako pošťák paní učitelky ... no a dál už to známe.
a ještě hura, hura to nemá chybu.
__________________
Jiřina

http://www.arqeva.cz
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 09:43   #45
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Číst vše krom té vaší tragikomedie? Tak jo.
Byla jednou jedna paní učitelka. V její třídě bylo mnoho a mnoho žáků ale jen jeden Pepíček. Pepíček byl premiant, dobře se učil a měl samé jedničky. byl chytrý, citlivý a pozorný. Jednoho dne ale použil při písemce tahák. Osastní děti to viděly a řekly Pepíčkovi ať se přizná. A protože on byl opravdu v jádru poctivka, přiznal se. Tím Pepíčkův příběh končí a vše je odpuštěno. Protože ale paní učitelka věděla, že není všechno úplně v pořádku, měla potřebu žákům podat nějaké vysvětlení: " Víte děti, já jsem přesvědčená, že Pepíček ví, co dělá. On je chytřejší než vy všichni dohromady a má vždy jen samé jedničky. Učí se zatím co vy ostatní se někde flákáte. Já mu to odpouštím. " A tím to všechno po****a. Paní učitelka totiž němal ve třídě jen samé hloupé děti. Pk přišel na scénu pan ředitel školy (či zeměkoule), který dříve působil jako pošťák paní učitelky ... no a dál už to známe.
Jak se tu dává palec nahoru?
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 09:50   #46
Argus
Junior Member
 
Argus's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 17
Send a message via ICQ to Argus
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
pak 14 dní jsem nic nenapsal. Až 8.10. přidal Argus příspěvek a to zjevně jen proto, že na FB objevil reakci na toto fórum. Od té doby se vždy den diskutovalo, pak den pauza a vždy někdo, kdo se snažil Kamilu obhajovat znovu začal. Takže nevím o jaké "uprutné pokusy" z mé strany se jedná ?
Můj údiv se v tom příspěvku netýkal ani tak Kamily, jako spíš Evy Rocco, která bez uzardění tvrdila, že podvádění s pamlsky je v Jevišovicích při zkouškách a závodech běžné. Tohle přece nemá s Ing. Soukupovou nic společného.
Argus jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 11:35   #47
Solveig
Junior Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 25
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Číst vše krom té vaší tragikomedie? Tak jo.
Byla jednou jedna paní učitelka. V její třídě bylo mnoho a mnoho žáků ale jen jeden Pepíček. Pepíček byl premiant, dobře se učil a měl samé jedničky. byl chytrý, citlivý a pozorný. Jednoho dne ale použil při písemce tahák. Osastní děti to viděly a řekly Pepíčkovi ať se přizná. A protože on byl opravdu v jádru poctivka, přiznal se. Tím Pepíčkův příběh končí a vše je odpuštěno. Protože ale paní učitelka věděla, že není všechno úplně v pořádku, měla potřebu žákům podat nějaké vysvětlení: " Víte děti, já jsem přesvědčená, že Pepíček ví, co dělá. On je chytřejší než vy všichni dohromady a má vždy jen samé jedničky. Učí se zatím co vy ostatní se někde flákáte. Já mu to odpouštím. " A tím to všechno po****a. Paní učitelka totiž němal ve třídě jen samé hloupé děti. Pk přišel na scénu pan ředitel školy (či zeměkoule), který dříve působil jako pošťák paní učitelky ... no a dál už to známe.
Mně to přijde dost trapný. Možná až jednou uděláte chybu, budete ráda, až se vás někdo zastane, podpoří vás, i když bude vědět, že jste šlápla vedle, a neobrátí se k vám všichni zády.

Že Kamila udělala chybu, je jasný, taky to nikdo nezpochybňuje, ale to už všichni dávno vědí a už jenom touhle diskusí je potrestaná až až a taky je potrestaná tím, že si to všichni budou pamatovat. Trest má být adekvátní prohřešku, ale vás všechny tady zjevně baví se v tom hnoji hrabat pořád víc. Asi se cítíte jako morální vítězové, bezpochyby jste nikdy nešlápli vedle a Mirek Dušín by vám mohl závidět. Tak si to užijte.
Solveig jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 11:54   #48
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Solveig View Post
Mně to přijde dost trapný. Možná až jednou uděláte chybu, budete ráda, až se vás někdo zastane, podpoří vás, i když bude vědět, že jste šlápla vedle, a neobrátí se k vám všichni zády.

Že Kamila udělala chybu, je jasný, taky to nikdo nezpochybňuje, ale to už všichni dávno vědí a už jenom touhle diskusí je potrestaná až až a taky je potrestaná tím, že si to všichni budou pamatovat. Trest má být adekvátní prohřešku, ale vás všechny tady zjevně baví se v tom hnoji hrabat pořád víc. Asi se cítíte jako morální vítězové, bezpochyby jste nikdy nešlápli vedle a Mirek Dušín by vám mohl závidět. Tak si to užijte.
Já bych neřekla, že se tady řeší přímo Kamila, ale postoj některých k pravidlům Fair play. Jsou tu opět dva metry.
__________________
Jiřina

http://www.arqeva.cz
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 12:08   #49
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Solveig View Post
Mně to přijde dost trapný. Možná až jednou uděláte chybu, budete ráda, až se vás někdo zastane, podpoří vás, i když bude vědět, že jste šlápla vedle, a neobrátí se k vám všichni zády.

Že Kamila udělala chybu, je jasný, taky to nikdo nezpochybňuje, ale to už všichni dávno vědí a už jenom touhle diskusí je potrestaná až až a taky je potrestaná tím, že si to všichni budou pamatovat. Trest má být adekvátní prohřešku, ale vás všechny tady zjevně baví se v tom hnoji hrabat pořád víc. Asi se cítíte jako morální vítězové, bezpochyby jste nikdy nešlápli vedle a Mirek Dušín by vám mohl závidět. Tak si to užijte.
Tady už se dávno neřeší Kamila. Dokud bylo téma jen ohledně kamili nikdo tu nic nenapsal, začlo se tu psát až poté, co někdo nadhodil ,že podvod u zkoušek a závodů není výjimka, ale že je běžný. Jen bohužel někteří to vzali jako útok na svou osobu. A jiní to zneužili k osočování starého případu a řešení vlastních záští.
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 12:41   #50
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Solveig View Post
Mně to přijde dost trapný. Možná až jednou uděláte chybu, budete ráda, až se vás někdo zastane, podpoří vás, i když bude vědět, že jste šlápla vedle.
Jestli jste si nevšiml/a tak přesně to jsem udělala. Já znám Kamilu mnoho let a mám ji ráda. Kamila se zachovala přesně tak, jak jsem očekávala a jak ji znám, tzn. zvolila jediné možné správné řešnení - odsttoupila. Chybu může udělat každý ale vždycky je důležité jak se k ní postaví. Mirek Dušín
__________________
Daniela


Last edited by CDaniela; 15-10-2010 at 12:48.
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 12:54   #51
bambas
Junior Member
 
bambas's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 119
Send a message via ICQ to bambas
Default

Tak sleduji nejakou dobu tuhle "diskuzi" a vubec takoveou atmosferu na zdejsim foru. Co na to rici. Snad jen jedno, moje maminka rikala: "Cim vic se strouras v hovne, tim vic smrdi."
__________________
Lubomír
bambas jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 13:15   #52
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by bambas View Post
Tak sleduji nejakou dobu tuhle "diskuzi" a vubec takoveou atmosferu na zdejsim foru. Co na to rici. Snad jen jedno, moje maminka rikala: "Cim vic se strouras v hovne, tim vic smrdi."

... ale taky " Nejhorší jsou zaražený větry a uražená ješitnost, chlapská ale i některý ženský nato dost trpí..jak je vidět."

Hezký víkend!
Monika
http://www.wolfdogs.cz/
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 13:20   #53
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
... ale taky " Nejhorší jsou zaražený větry a uražená ješitnost, chlapská ale i některý ženský nato dost trpí..jak je vidět."

Hezký víkend!
Monika
http://www.wolfdogs.cz/
Uražená ješitnost? Spíš ztráta iluzí ...
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 17:02   #54
De.Lorche
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Louny
Posts: 26
Default

Zdravím,

ať je to jak je to, pokud závodník nastoupí a má s sebou pamlsky, což je v řádu jasně ošetřené, je to ostuda - podvod. (ať pamslky použije nebo ne)
Jsou určitá pravidla, podle kterých se má postupovat a jsou společná pro všechny ať mám hafana jakýhokoliv.
De.Lorche jest offline   Reply With Quote
Old 15-10-2010, 18:32   #55
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Číst vše krom té vaší tragikomedie? Tak jo.
Byla jednou jedna paní učitelka. V její třídě bylo mnoho a mnoho žáků ale jen jeden Pepíček. Pepíček byl premiant, dobře se učil a měl samé jedničky. byl chytrý, citlivý a pozorný. Jednoho dne ale použil při písemce tahák. Osastní děti to viděly a řekly Pepíčkovi ať se přizná. A protože on byl opravdu v jádru poctivka, přiznal se. Tím Pepíčkův příběh končí a vše je odpuštěno. Protože ale paní učitelka věděla, že není všechno úplně v pořádku, měla potřebu žákům podat nějaké vysvětlení: " Víte děti, já jsem přesvědčená, že Pepíček ví, co dělá. On je chytřejší než vy všichni dohromady a má vždy jen samé jedničky. Učí se zatím co vy ostatní se někde flákáte. Já mu to odpouštím. " A tím to všechno po****a. Paní učitelka totiž němal ve třídě jen samé hloupé děti. Pk přišel na scénu pan ředitel školy (či zeměkoule), který dříve působil jako pošťák paní učitelky ... no a dál už to známe.
Škoda, že to nebyl poslední příspěvek Dostala bys palec nahoru a byla borec na konec
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 16-10-2010, 10:16   #56
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Možná tady ta diskuze je kvůli tomu, že není vše vyjasněné. Cituji stránky Evy Špreňarové :
"V sobotu 18.9.2010 proběhl v Roudnici nad Labem další ročník Přeboru ČSV a závodu dle ZZO. Zde jsou výsledky - článek, který nejasnosti vyjasní bude brzo následovat."

Už je to takřka měsíc a vyjasnění nejasností nějak nenásleduje
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 16-10-2010, 10:39   #57
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Možná tady ta diskuze je kvůli tomu, že není vše vyjasněné. Cituji stránky Evy Špreňarové :
"V sobotu 18.9.2010 proběhl v Roudnici nad Labem další ročník Přeboru ČSV a závodu dle ZZO. Zde jsou výsledky - článek, který nejasnosti vyjasní bude brzo následovat."

Už je to takřka měsíc a vyjasnění nejasností nějak nenásleduje
Eva tam má v novinkách, že díky pádu databáze ji pár věcí zmizelo, četně malé poznámky o bonitaci( která vážně stála za to) a článku o přeboru
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 16-10-2010, 18:46   #58
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Možná tady ta diskuze je kvůli tomu, že není vše vyjasněné. Cituji stránky Evy Špreňarové :
"V sobotu 18.9.2010 proběhl v Roudnici nad Labem další ročník Přeboru ČSV a závodu dle ZZO. Zde jsou výsledky - článek, který nejasnosti vyjasní bude brzo následovat."

Už je to takřka měsíc a vyjasnění nejasností nějak nenásleduje
Tak kvlůli tomu určitě není ale věřím, že když leje, tak článek bude
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 13:28   #59
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
.... "Marianka W." je veselá kopa, že?
Člověk znalý věcí ví, že Hanušku k příspěvkům zde, z 90% motivuje moje osoba ....
Ano, Marianka.W je opravdu veselá kopa. Všech šedesát. Ale takové sebevědomí, jako máte vy, to může leda závidět. Vaše osoba je opravdu to nejzajímavější, co na těchhle stránkách figuruje. Všichni, nejenom Hanuška, sem chodíme jenom kvůli vám...
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 13:54   #60
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Ano, Marianka.W je opravdu veselá kopa. Všech šedesát. Ale takové sebevědomí, jako máte vy, to může leda závidět. Vaše osoba je opravdu to nejzajímavější, co na těchhle stránkách figuruje. Všichni, nejenom Hanuška, sem chodíme jenom kvůli vám...
Marianka W. je jen jedna Lenka Dragonari a "veselá kopa" je jen zde, bohužel. Z poza monitoru a prostřednictvím klávesnice jí taky sebevědomí nechybí, že.

Pojmenovávejte věci pravými jmény, to bude pro příště stačit. Na těchto stránkách jaksi nefiguruji, jestli jste si Lenko nevšimla, nikdy nezačínám diskutovat a rýpat se "v hnoji". Kamily jsem se chtěla jen zastat a tak jsem učinila. Figuruji především doma a "mediálně" osobně a mí psi především zde: http://www.wolfdogs.cz/
Co vede Hanušku k některým příspěvkům, nechť si posoudí každý sám. Já mám jasno. Váš názor mě až tak nezajímá, sorry.

Monika
http://www.wolfdogs.cz/
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/
Monika jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org