Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Reklama i prasa

Reklama i prasa Wilczaki w prasie, reklamie, teledyskach i telewizji (grające 'siebie' lub wilki). Artykuły i programy o rasie...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-07-2006, 19:53   #1
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default Wieszcz i jiego Wilk-albo debiut Harki

Jiednym wieczorem dostalem dzwonek od dziewczyny, ktora proszyla ja nazywac Ksenija.
Ona zadala tylko jiedno pytanie: "czy to Pani jest ta dziewcyna, ktora mieszka z wilkem? "
Odpowiedzialam ze mam wilka, ale to juz jest pies, a nie naturalny wilk.
"To nawet jest lepej"-powiedziala ona "bo bardzo Pania z Wilkem chcieliszmi widziec w tym piatku noca w starowke Wilna, okolo 12 nocy bedzie ok?"-zapytala ona i kiedy miala moje twarde slowo ze bedzemy, odlozyla sluchawke.
"hmmm, i gdzie ja wplatalam sie?"-pomyszlalam, zadzwonilam do Deimante, zeby i ona jiechala razem i zapomnialam ta rozmowe az do piatka.
Okolo 10 wieczora spakowalam Harke i Vikis do auta, podrodze wypilam kawe u Deimante, zabrala ja i pojiechalam do Wilna.
Jiechajac autostrada mozna bylo widziec pelnia ksiezyca...
"No tak, prawdziwa noc zeby tylko i grasowali wilki po starowke w Wilno"-mowila Deimante.
Nic nie jest trudnejszego jak dojiechac do miejsca A w starym miescie-tak samo bylo i nam-nawet policijanczy, miejce tego zeby wlepic nam mandat za nie dobre parkowane auta posrodku ulicy, pokazywali jak muszimi dojiechac do miejsca spotkania.
Ale i to nie pomoglo-muszieliszmi czekac na Ksenije, ktora zaprowodzila nas do calej ekipy...filmowcow.

krotke powitanie, krotki scenarius i juz Harka stoji w centre placowki filma i czeka na moje komendy.
Stoj, biegni, wolno, waruj, patrz tu-patrz tam...Harka zdziwila nawet i mnie-taky spkoj i taka gwiazda z nej byla.
"Hmmm, ale myszle ze Pani Wilk (oni tak i nienauczyli sie ja nazywac psem) lepej by pokazal sie tylko z Pania (cicho w ucho szepnol glowa filmowania "nasz bochater boji sie jej"), to lepej ze mieliszmi nowego Wieszcza ..." tak ja tez zagralam w filme-Wieszcz i jiego Wilk, chodzi w starowke starego Wilna i tylko jiego cien mozna widziec tym, ktore sa przekletne.....


No to teras juz czekami na premjere nowego filma o milosc, nienawisc, starych duchac, wilkach i zycie...

malo mami fotek, bo wencej nie mogliszmi robic

przed cala zabawa



z placu filma



__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 17-07-2006, 10:50   #2
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default Re: Wieszcz i jiego Wilk-albo debiut Harki

Quote:
Originally Posted by wolfin
No to teras juz czekami na premjere nowego filma o milosc, nienawisc, starych duchac, wilkach i zycie...
GRATULACJE dla nowych aktorow! A ja pieknie poprosze o co wyrazniejsze fotki, oraz do spisu litewska wersje nazwy filmu (+ jesli to mozliwe nazwe producenta). :P
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 18-07-2006, 10:48   #3
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

z fotkami to tylko takie mami, bo nie mogliszmi wencej ich zrobic, nie udalo sie. Ale kedy bedzie sam film zrobimi z niego.
a nazwa-hmm, oni same jieszcze dokladne nie wiedza bo maja minimum dwe nazwy i ktora zostanie, jieszcze nie jest wiadomo. kedy bede wencej wiedziala-dam znac.

p.s. u nas na Lt juz wielbyczieli Harki czekaja na premjere filma.bedzemi robic jak w Hooliwood-czerwony dywan, duzo swiatla i fotografow i fajna zabawa ze swoja wilcza rodzina
zapraszami i Was wszystkich chetnych do nas
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org