Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Chov

Chov Informace o chovu, výběru, odchovech....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-03-2009, 21:24   #41
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Helena View Post
Spoustu těch, co s ČSV něco společného mají nebo měli, už to totiž odradilo dávno a v důsledku to vše dělá jen medvědí službu plemeni! (Proto mě, Danielo, docela mrzí, že ses k tomuto propůjčila... Byť možná nevědomky.)
Mě zas ne docela ale hodně mrzí že založení tématu Unkas takhle bereš.
Dobře víš že jsem podobnou situaci řešila sama, když jsem předloni žádala o krycího psa, který mi z pro mně dosut neznámých důvodů nebyl povolen. Následující rok mi byl doslova milostivě přiklepnut. Po nakrytí ale nebylo toto spojení zájemcům doporučováno. Proč, to stále nechápu. Krytí italskými psy kteří v sobě nesou krev tady již téměř neexistující není žádoucí. Proč? Jestli jsem tedy založila toto téma, tak jen za účelem vysvětlení proč Unkas není pro fenu XY vhodný. Předpokládala jsem že chovatelská komise i výbor ví o jekou fenu se jedná, neboť ty sama jsi mi říkala, že chovné páry se probírají v tomto okruhu funkcionářů. Na Rocco stránkách se vedla plamenná diskuze s majitelkou feny a mně připadalo vhodné se jí zastat. Zrovna z výše uvedeného důvodu. Že nyní, když jsem požádala o zvěřejnění jména feny mlčí je pro mě samou dost nepřijemné, protože si připadám jak blb. Na druhou stranu ale chápu, že si jako začíbnající chovatel nechce proti sobě poštvat hlavního poradce chovu.
A ještě k těm výsatavám - na nich chov opravdu nestojí, jsou jen hodně drahou zábavou. Chápu že nekoho může nemístný komentář odradit od dalších výstavních pokusů i mě se to přihodilo. Na své druhé výstavě s Agarem jsem se od rozhodčí dozvěděla že má pes - můj nejkrásnější pes na světě - hlavu jako starosta a odešla jsem se slzami na krajíčku s VD. Dnes má hlavu jak dva starostové a já ho mám dvakrát tolik ráda. na výstavu jsem ho už nikdy nepřihlásila.Podobné poznámky od rozhodčích už mi dnes příjdou úsměvné - např. japonský psíček v Brně . Když se ale dozvím že Mio je sice moc pěkný pes, ale pro chov si nese obrovský hendikep v podobě Greyovské krve ze strany matky a jeho výužítí v chovu bude tudíž bohužel omezené odrazuje mě to společně s kauzou Oliver od dalších chovatelských aktivit. A to ještě dřív než bude pes rentgenován a bonitován. Co je pro plemeno důležitější, vystavující nebo chovající majitelé?
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-2009, 21:27   #42
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Domluveni jste, stačí se podívat na stránky, na něž jsi odkázala a přečíst si "diskuzi".
Jestli bereš můj příspěvek o tom že se hodlám zeptat zde na wolfdogu, protože tady je vetší pradvěpodobnost odpovědi jako domluvu, tak ano. Jsme veřejno tajně domluveni.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-2009, 22:36   #43
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Předpokládala jsem že chovatelská komise i výbor ví o jekou fenu se jedná, neboť ty sama jsi mi říkala, že chovné páry se probírají v tomto okruhu funkcionářů.
Ale v tom je právě ten zakopaný pes - on totiž nikdo o takové feně neví... Alespoň sama za sebe můžu prohlásit, že jsem rozhodně žádné zamítnutí Unkase na českou (ale samozřejmě ani na jinou - do toho nemá česká CHK co mluvit ) fenu v žádné korespondenci ani diskuzi CHK nezaznamenala. Jediné, kolem čeho byla tak trochu bouřlivější debata, bylo spojení Jaw a Unkase - právě kvůli DKK Jaw a požadavku, aby Unkas kryl především negativní feny...

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Když se ale dozvím že Mio je sice moc pěkný pes, ale pro chov si nese obrovský hendikep v podobě Greyovské krve ze strany matky a jeho výužítí v chovu bude tudíž bohužel omezené odrazuje mě to společně s kauzou Oliver od dalších chovatelských aktivit...
Teď nevím, zda narážíš na náš rozhovor, kdy jsem sama řekla, že je škoda, že je Mio Greyovým vnukem (ano, kvůli množství Greyovy krve v populaci). Rozhodně si ale nejsem vědoma toho, že bych mluvila o jeho omezeném využití v chovu??? (Ostatně z jakého titulu já bych o tom mohla mluvit?) Nebo narážíš na slova někoho jiného?
__________________


Last edited by Helenasotis; 05-03-2009 at 22:37. Reason: překlepy
Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-2009, 23:27   #44
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Helena
Teď nevím, zda narážíš na náš rozhovor, kdy jsem sama řekla, že je škoda, že je Mio Greyovým vnukem (ano, kvůli množství Greyovy krve v populaci). Rozhodně si ale nejsem vědoma toho, že bych mluvila o jeho omezeném využití v chovu??? (Ostatně z jakého titulu já bych o tom mohla mluvit?) Nebo narážíš na slova někoho jiného?
Kdyby Mio nebyl Greyovým vnukem, nebyl by to nejspíš Mio. Narážím na rozhovor s tebou ale byla bych ráda, kdybychom o si o tom promluvili spíš osobně. Nebo mailem, jestli chceš.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-2009, 23:35   #45
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by Daniela
Jestli jsem tedy založila toto téma, tak jen za účelem vysvětlení proč Unkas není pro fenu XY vhodný. Předpokládala jsem že chovatelská komise i výbor ví o jekou fenu se jedná, neboť ty sama jsi mi říkala, že chovné páry se probírají v tomto okruhu funkcionářů. Na Rocco stránkách se vedla plamenná diskuze s majitelkou feny a mně připadalo vhodné se jí zastat. Zrovna z výše uvedeného důvodu. Že nyní, když jsem požádala o zvěřejnění jména feny mlčí je pro mě samou dost nepřijemné, protože si připadám jak blb. Na druhou stranu ale chápu, že si jako začíbnající chovatel nechce proti sobě poštvat hlavního poradce chovu.
Ano, jistě - opět jedna která má strach, že si proti sobě poštve Danu. Kdo to těm lidem proboha do té hlavy tluče? Tak třeba Jiřina Nekvasilová nechtěla s Valkýrou (mimo jiné i se svými drobnými nedostatky podle mě moc pěknou fenou) jít na bonitaci, protože se bála, že "ji Dana nepustí do chovu, protože je od Moniky". Kdo jí to nakecal nevím, vím jen tolik, že by zasloužil pár po hubě (pardon). Šíření takovýchto fám opravdu strašně prospívá plemeni, ale pro určité lidi zřejmě účel světí prostředky, že ano. Hlavně že si budou o CHK myslet, že to jsou samé čarodějnice, které pořádají tajné sabaty, a Dana tomu velí.

Mimo jiné - jsou i jiné cesty, jak se na takovou věc zeptat, např. rozeslat e-maily těm, které jsi původně oslovila. Pokud tato diskuze někomu neprospěla, tak to byl právě Unkas. Kontakty jsou snadno dostupné.

Jen abych doplnil - také já si nepamatuju, že by se v poslední době probíral nějaký požadavek krytí Unkasem. Ale třeba je to už déle a vypadlo mi to z hlavy... Na vysvětlenou, veškerá korespondence CHK jde v kopii i výboru a není jí málo. Není to tak že Dana rozhodne a tak to prostě je, všechny krytí CHK konzultuje společně.

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-2009, 23:43   #46
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Helena View Post
Jediné, kolem čeho byla tak trochu bouřlivější debata, bylo spojení Jaw a Unkase - právě kvůli DKK Jaw a požadavku, aby Unkas kryl především negativní feny...
Negativní v ČR, PL, It, SR či kde ??? :0)
Jaw je 1/2 u MVDr. Šterce, snímek mám doma, stačilo by popojet ve správný čas do Wroclawi a byla 0/0, jako její sestra Jolly. Ostaní sourozenci July 0/0 It, Johanka 0/0 It, James Bond 0/0 It, Jerry Lee 0/0 MVdr. Šterc!
Matka Amálka 0/0, otec Ali - 0/0. Chcete -li mluvit o rodinách, pochází Jaw zrovna z té lepší, ale to asi CHK v tu chvíli neřešila, že.
Vše je relativní.

Last edited by Monika; 06-03-2009 at 00:08.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-2009, 23:48   #47
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
Mimo jiné - jsou i jiné cesty, jak se na takovou věc zeptat, např. rozeslat e-maily těm, které jsi původně oslovila.
Karel
Nepotřebuju mentorovat.
Příště udělám něco jiného. Nebudu hasit co mě nepálí a budu plácat bábovičky jen na svém písečku. To je totiž také řešení.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 05-03-2009, 23:56   #48
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

a ještě dodatek, myslím, že čast bludů šíří právě Helena Hubáčková. Kromě jiných např. i o krvi " kanadských vlků " ve vrhu " V " z Molu Es pocházel právě od ní a i Lucka Novoveská se na tento nesmyl na jedné výstavě majitelky psa " V " na to samé zeptala.
Spec. v Jevišovicích se toho hodně probere a bohužel občas i něco unikne.
Musíte být více diskrétní, tolik nepít a dávat si pozor na kamarády :0)

ale dost zábavy...dobrou noc.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 00:37   #49
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
a ještě dodatek, myslím, že čast bludů šíří právě Helena Hubáčková. Kromě jiných např. i o krvi " kanadských vlků " ve vrhu " V " z Molu Es pocházel právě od ní a i Lucka Novoveská se na tento nesmyl na jedné výstavě majitelky psa " V " na to samé zeptala.
Spec. v Jevišovicích se toho hodně probere a bohužel občas i něco unikne.
Musíte být více diskrétní, tolik nepít a dávat si pozor na kamarády :0)
ale dost zábavy...dobrou noc.
Krev kanadských vlků ve vrhu "V" z Molu Es? No Heli - teda! Tak to jsem musel být opravdu úplně na kaši, že jsem toto nezaznamenal. A ty jsi asi musela nejspíš hulit trávu. Nebo někdo jinej? A neobrací náhodou nějaký Váš informátor opět věci naruby?

Jinak ohledně pití, jsme dospělí lidé, kolik toho vypijeme je s dovolením jen naše věc. V Jetřichovicích na táboře máte prohibici? No u některých lidí, kteří tam jezdí, by mě to opravdu dost překvapilo.

Karel

P.S.: Nic proti Nekvasilům, pořádání tábora (mimochodem loni inzerovaného i na klubových stránkách) je čistě jejich soukromá bohulibá aktivita, do které nikomu nic není. To jen aby to zase někdo nezkusil nějak obrátit.
P.P.S.: Zajímavé - psát tady čas máte, ale odpovědět na moje dotazy na jiném místě ne. No já na to zas tak nespěchám, dokonce Vám nedávám ani termín do kdy musíte odpovědět, tak jak je od Vás dostáváme my (pardon, od Evy)
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 00:47   #50
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Nepotřebuju mentorovat.
Příště udělám něco jiného. Nebudu hasit co mě nepálí a budu plácat bábovičky jen na svém písečku. To je totiž také řešení.
Já nementoruju, jen říkám že to neprospělu tomu, komu to prospět asi mělo (aspoň jak jsem to pochopil). Ale po bitvě je každý generál, tak sorry. Zajímavější a podstatnější z toho příspěvku co jsem napsal je to "strašení Danou". My z Jevišovic na rozdíl od jiných (teď nemluvím o Tobě) nevysíláme své informátory . Takže kdo tyhle věci šíří se můžu domnívat, ale nevím to. A kdo to ví, ten to tady asi nenapíše...

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 01:36   #51
Edenseveru
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Location: Liberec
Posts: 185
Default

Moniko, já se moc omlouvám, ale si absolutně nepamatuji,že bych se na to ptala?
A ani si nepamatuji nějakou diskuzi o tom?
Můžeš mě to prosím připomenout ...
Psa V - takže Šárky? To bude nějaké nedorozumění,ted si připadám jak idiot,že bych zeptala na takový nesmysl - tomu sama nevěřím
Lucka
Edenseveru jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 08:51   #52
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by Edenseveru View Post
Moniko, já se moc omlouvám, ale si absolutně nepamatuji,že bych se na to ptala?
A ani si nepamatuji nějakou diskuzi o tom?
Můžeš mě to prosím připomenout ...
Psa V - takže Šárky? To bude nějaké nedorozumění,ted si připadám jak idiot,že bych zeptala na takový nesmysl - tomu sama nevěřím
Lucka
Určitě jsi byla taky ožralá, jak zákon káže .
Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 09:02   #53
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Edenseveru View Post
Moniko, já se moc omlouvám, ale si absolutně nepamatuji,že bych se na to ptala?
A ani si nepamatuji nějakou diskuzi o tom?
Můžeš mě to prosím připomenout ...
Psa V - takže Šárky? To bude nějaké nedorozumění,ted si připadám jak idiot,že bych zeptala na takový nesmysl - tomu sama nevěřím
Lucka
Nechápu, že o tom vůbec uvažuješ. Monice je úplně jedno, co si vymyslí. "Jednou XY říkala že XXX o jednom psu XXX." to se přece nedá dokázat, takže se to dá plácnout a někoho jen tak pošpinit. Na to sis ještě u Moniky nezvykla ?
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 09:08   #54
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by alexa;
Jinak ohledně pití, jsme dospělí lidé, kolik toho vypijeme je s dovolením jen naše věc. V Jetřichovicích na táboře máte prohibici? No u některých lidí, kteří tam jezdí, by mě to opravdu dost překvapilo.

Karel

P.S.: Nic proti Nekvasilům, pořádání tábora (mimochodem loni inzerovaného i na klubových stránkách) je čistě jejich soukromá bohulibá aktivita, do které nikomu nic není. To jen aby to zase někdo nezkusil nějak obrátit.
Jsem ráda , že proti nám nic nemáte. Prohibice u nás není ( i když já třeba nepiju alkohol) můžete se taky zůčastnit. My se bavíme taky do 4 do rána , třeba tím, že učíme cizince zpívat česky. A věřte že to je lepší, než zkoumat kanadskou krev a "kupované balíčky"
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 11:09   #55
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Jsem ráda , že proti nám nic nemáte. Prohibice u nás není ( i když já třeba nepiju alkohol) můžete se taky zůčastnit. My se bavíme taky do 4 do rána , třeba tím, že učíme cizince zpívat česky. A věřte že to je lepší, než zkoumat kanadskou krev a "kupované balíčky"
No jistě že nemám, a proč taky? Protože máte psa a fenu od Moniky Soukupové? Tomu doufám sama nevěříte.

Malinký problém je v tom, že jsme v Jevišovicích žádnou kanadskou krev štěňat V ani "kupované balíčky" nezkoumali, ale o tom jsme se už bavili osobně (aspoň tedy o těch balíčcích ). A mě by fakt zajímalo, který náš "kamarád" (jak píše Monika Soukupová) toto šíří, protože to už je pomluva jako hrom, navíc s prokazatelným úmyslem někoho poškodit. Také doufám, že Monika Soukupová odpoví Lucce a konkretizuje její údajný dotaz na tu kanadskou krev, protože mi podle její reakce přijde, že je tím taky dost překvapená. My v Jevišovicích taky od rána do noci neprobíráme jenom psy (a nejlépe ty z Molu), a i do Jevišovic, ač by tomu asi leckdo nevěřil, lidi se psy z Molu jezdí .

Jinak děkuji za pozvání, ale nepřijmu je z více důvodů. Prvním je to, že plánuji tábor v Jevišovicích, což je 14 dní a mám omezený počet dnů dovolené, druhým důvodem je, že k Vám na tábor pokud vím jezdí několik lidí se kterými se navzájem opravdu "nemusíme" a moje přítomnost by neprospěla pohodě a dobré náladě na Vašem táboře. Ale pokud naopak Vy přijedete na tábor nebo třeba aspoň na nějakou víkendovou akci do Jevišovic, uvidím se s Vámi rád.

Karel S.
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 12:26   #56
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
a ještě dodatek, myslím, že čast bludů šíří právě Helena Hubáčková. Kromě jiných např. i o krvi " kanadských vlků " ve vrhu " V " z Molu Es pocházel právě od ní ...
Slečno Soukupová, zkuste se především Vy vyvarovat hlásání bludů a dalších pomluv! V životě jsem nic takového neřekla a ani nevím, proč bych takovouhle pitomost měla říkat?!
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 12:27   #57
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
No jistě že nemám, a proč taky? Protože máte psa a fenu od Moniky Soukupové? Tomu doufám sama nevěříte.
Mám pro mě (!) fantastické a nejkrásnější psi od Moniky . V té době jsem chtěla fenu z jiné stanice co byla v nabídce dospělých vlčáku, ale majitelka mi ji nedala. Už měla jiného zájemce To pro upřesnění, že jsem nebyla nucena mít Moláky.

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
Malinký problém je v tom, že jsme v Jevišovicích žádnou kanadskou krev štěňat V ........
To máte pravdu, co vím, tak kanadská krev se probírala na výstavě a psa jste tu určili kupodivu správně.

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
ani "kupované balíčky" nezkoumali, ale o tom jsme se už bavili osobně (aspoň tedy o těch balíčcích ).
Souhlasím , že jsme se o tom osobně bavili.

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
A mě by fakt zajímalo, který náš "kamarád" (jak píše Monika Soukupová) toto šíří,
Mě by to taky fakt zajímalo, a možná bychom se divili oba. Jak jsem uvedla meilová adresa odesilatele byla " anonimus" ( s měkkým ). Třeba se nám přihlásí.

My v Jevišovicích taky od rána do noci neprobíráme jenom psy (a nejlépe ty z Molu), a i do Jevišovic, ač by tomu asi leckdo nevěřil, lidi se psy z Molu jezdí .

A to Vám věřím. K nám také nejezdí jen Moláci ( např. Dakmat, Z Litavské kotliny, Z Peronówki - omlouvám se jestli jsem to napsala pravopisně špatně)

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
Jinak děkuji za pozvání, ale nepřijmu je z více důvodů. Prvním je to, že plánuji tábor v Jevišovicích, což je 14 dní a mám omezený počet dnů dovolené, druhým důvodem je, že k Vám na tábor pokud vím jezdí několik lidí se kterými se navzájem opravdu "nemusíme" a moje přítomnost by neprospěla pohodě a dobré náladě na Vašem táboře. Ale pokud naopak Vy přijedete na tábor nebo třeba aspoň na nějakou víkendovou akci do Jevišovic, uvidím se s Vámi rád.
Děkuji za pozvání. Na tábor letos určitě nepřijedu ( doufám, že ta rána nebyl spadlý kámen ze srdce ), také mám vymezené dny na dovolenou.
Ale příští rok no .... kdo ví?
Ale kávu si spolu můžem dát třeba na bonitaci v Roudnici. Nebudu už ve stresu, jestli s Molákem projdu. Jiřina

Last edited by RadeKKK; 06-03-2009 at 12:31.
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 16:04   #58
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Edenseveru View Post
Moniko, já se moc omlouvám, ale si absolutně nepamatuji,že bych se na to ptala?
A ani si nepamatuji nějakou diskuzi o tom?
Můžeš mě to prosím připomenout ...
Psa V - takže Šárky? To bude nějaké nedorozumění,ted si připadám jak idiot,že bych zeptala na takový nesmysl - tomu sama nevěřím
Lucka

Lucko i ty promiň, že jsem tě zmínila, jen krátce. Ani nemám proč bych si něco takového vymýšlela. Takovýto nesmysl se ke mě opravdu donesl, beru to jako " drb" a s humorem, jinak to ani nejde. Bylo to v období, kdy byli " V éčka" ještě hodně malí a muvila jsi s ní v Č B.
V podobném duchu proběhla krátká diskuse v LB, na klubovce, kdy se Qeron stal KV.

Helena by zatloukla i vlastní babičku, její "uvědomělost" na mne dojem nedělá. Svědci ale jsou. Vím své.

Last edited by Monika; 06-03-2009 at 16:31.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 16:15   #59
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
To máte pravdu, co vím, tak kanadská krev se probírala na výstavě a psa jste tu určili kupodivu správně.
Zřejmě máte na mysli jednoho ze psů z onoho vrhu, na který se ptám jinde Ing. Soukupové - myslím výstava Mladá Boleslav? No tak to máte pravdu, že si myslím, že mají krev kanadské vlčice, a děkuji za potvrzení. Nicméně se nejedná o vrh "V" z Molu Es, jak to tady prezentovala Ing. Soukupová, ani o žádný jiný vrh z Molu, že ano. A je možné, že se na to ptala i Lucka. Oni to ví (nebo spíš tuší - proto otázka kdo je Alaska) totiž snad všichni, dokonce se mě na to ptal už v prosinci 2007 i pan Štefík... Mimochodem, já na té výstavě nebyl, pouze jsem požádal pořadatele o zaslání fotokopie PP tohoto psa. Pokud myslíte jiného psa, tak to tedy už opravdu nevím.

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Děkuji za pozvání. Na tábor letos určitě nepřijedu ( doufám, že ta rána nebyl spadlý kámen ze srdce ), také mám vymezené dny na dovolenou.
Ne, žádný kámen ze srdce mi nespadl. Kdybyste tam strávila těch 14 dní, pak byste se možná opravdu ujistila, že tam nikdo psy "které nemáme rádi" (jak se můžete na mnoha místech dočíst) opravdu nežere . A s tou Roudnicí si letos taky nejsem jistý - přece jen je to Velikonoční víkend, a 2 týdny předtím, týden i 14 dní potom mám už víkendy zabukované pejskařskými "aktivitami", ze kterých se nemůžu vyvlíknout i kdybych chtěl. No vlastně nejspíš i další dva následující... Takže na ty Velikonoce se asi zeptám manželky, jakou náplň by si představovala ona...

Karel S.
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 16:33   #60
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Helena by zatloukla i vlastní babičkum, její "uvědomělost" na mne dojem nedělá. Svědci ale jsou. Vím své.
No hlavně že Vy jste ta jediná správná - mimochodem kdy vrátíte ty bonitační karty? A kdy odpovíte na sedm jasně položených otázek, které jsem Vám položil na jiném místě (téma Ing. Monika Soukupová)? Abyste je nemusela v mém předlouhém textu hledat, tak jsem Vám je vytáhl zvlášť . I když doporučuji přečíst si i ten předchozí příspěvek, na který jste neměla čas, celý. Tak prostě pět minut nebudete tady plivat špínu, ono se to tu chvíli bez Vás nezblázní. Víc Vám to nezabere .

Doufám že se jednou konečně dočkám konkrétních odpovědí, ne jako posledně "... ale NĚCO je vidět určitě..." nebo před lety oblíbené "vždyť Vás to nic nestojí, tak co je Vám po tom"...

Jestli Helena chce, ať reaguje na ostatní sama. Já v ČB byl poprvé a naposled s Lexinou, když jí bylo šest měsíců.

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org