Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Chov

Chov Informace o chovu, výběru, odchovech....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-03-2009, 16:44   #61
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
No hlavně že Vy jste ta jediná správná - mimochodem kdy vrátíte ty bonitační karty? A kdy odpovíte na sedm jasně položených otázek, které jsem Vám položil na jiném místě (téma Ing. Monika Soukupová)? Abyste je nemusela v mém předlouhém textu hledat, tak jsem Vám je vytáhl zvlášť . I když doporučuji přečíst si i ten předchozí příspěvek, na který jste neměla čas, celý. Tak prostě pět minut nebudete tady plivat špínu, ono se to tu chvíli bez Vás nezblázní. Víc Vám to nezabere .

Doufám že se jednou konečně dočkám konkrétních odpovědí, ne jako posledně "... ale NĚCO je vidět určitě..." nebo před lety oblíbené "vždyť Vás to nic nestojí, tak co je Vám po tom"...

Jestli Helena chce, ať reaguje na ostatní sama. Já v ČB byl poprvé a naposled s Lexinou, když jí bylo šest měsíců.

Karel

Vy jste ale otravnej a ukecanej chlap, že vás to baví.

Vůbec nechápu, proč bych zrovna vám měla na něco odpovídat.

A karty?
O kartách nashromážděných p. Hartlem, jsem Vám psala už soukromě.
Pan Hartl je nemocen a na návštěvu se necítí, kromě jiného řekl, že je u něj stejně nikdo nevyzvedne a že to nehoří....atd...., samozřejmě budou u něj až bude fit.

Velmi se obávám, že tyto karty opravdu CHK klubu nespasí :0(

Last edited by Monika; 06-03-2009 at 16:48.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 17:18   #62
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

No jo, fakt mě hrozně mrzí, že Vás furt otravuju předáním nějakých bonitačních karet, vím že 4 roky které jste zatím k jejich předání měla jsou opravdu krátká doba...

Nemotejte sem prosím karty nashromážděné panem Hartlem, o těch jsem se bavil s ním osobně a už jsou předané. Já se ptám na karty, které máte Vy. To jestli je u pana Harta někdo vyzvedne, nechte laskavě na nás, díky. Pokud je pan Hartl nemocný, existuje služba zvaná Česká pošta . Pokud je pošlete doporučeně, tak jsem Vám ochoten to poštovné proplatit i ze svého, ona to zase nebude taková suma.

No a k těm otázkám, nechcete na ně odpovídat, protože jsem je položil zrovna já, nebo je v tom něco jiného? Řeknu Vám proč byste na ně měla odpovědět - protože jinak se Vás na ně stejně brzo zeptá někdo jiný. A snad se nebojíte odpovědět na pár jednoduchých otázek...

No nic, teď budu na chvíli u počítače až později večer, takže máte dost času se rozhodnout, jestli není pod Vaši úroveň odpovídat nějakému otravnému a ukecanému Skoupému .

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 17:23   #63
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Lucko i ty promiň, že jsem tě zmínila, jen krátce. Ani nemám proč bych si něco takového vymýšlela. Takovýto nesmysl se ke mě opravdu donesl, beru to jako " drb" a s humorem, jinak to ani nejde. Bylo to v období, kdy byli " V éčka" ještě hodně malí a muvila jsi s ní v Č B.
V podobném duchu proběhla krátká diskuse v LB, na klubovce, kdy se Qeron stal KV.

Helena by zatloukla i vlastní babičku, její "uvědomělost" na mne dojem nedělá. Svědci ale jsou. Vím své.
Tak prosím, dodejte ty svědky - velmi ráda si s nimi popovídám a dozvím se, co jsem kdy a kde měla prohlašovat.
Pokud jsou ovšem tajní, a to tak, že o nich vlastně ani nikdo neví,tak mě, prosím, přestaňte zahrnovat svými hloupými a nesmyslnými útoky a výmysly o mých údajných činech. A byla bych velmi ráda, kdybyste si mou rodinu do úst rovněž nebrala...
Hlavně mi nepište nic soukromou cestou - sprostých e-mailů jsem od Vás dostala v minulosti už dostatek...

PS: Zvláštní je, že zrovna na klubové výstavě v LB, kde jsem podle Vašich důvěryhodných zdrojů měla debatit o krvi kanadských vlků u vrhu V z Molu, jsem většinu času strávila s Danielou, s kterou jsem probírala digitální zrcadlovky a rovněž jí půjčovala svůj foťák, abych jí usnadnila výběr vlastního nového přístroje. Krom toho jsem celou klubovku podrobně nafotila, přičemž jsem tam pořídila něco kolem 400 snímků (obvykle se snažím každého psa vyfotografovat víc než jednou, aby pak bylo z čeho vybírat). Asi jsem vážně dobrá, že jsem tohle všechno zvládla!!!
Vážně - trochu sebereflexe a zdravého rozumu do hrsti...
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 17:57   #64
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Helena View Post
Tak prosím, dodejte ty svědky - velmi ráda si s nimi popovídám a dozvím se, co jsem kdy a kde měla prohlašovat.
Pokud jsou ovšem tajní, a to tak, že o nich vlastně ani nikdo neví,tak mě, prosím, přestaňte zahrnovat svými hloupými a nesmyslnými útoky a výmysly o mých údajných činech. A byla bych velmi ráda, kdybyste si mou rodinu do úst rovněž nebrala...
Hlavně mi nepište nic soukromou cestou - sprostých e-mailů jsem od Vás dostala v minulosti už dostatek...

PS: Zvláštní je, že zrovna na klubové výstavě v LB, kde jsem podle Vašich důvěryhodných zdrojů měla debatit o krvi kanadských vlků u vrhu V z Molu, jsem většinu času strávila s Danielou, s kterou jsem probírala digitální zrcadlovky a rovněž jí půjčovala svůj foťák, abych jí usnadnila výběr vlastního nového přístroje. Krom toho jsem celou klubovku podrobně nafotila, přičemž jsem tam pořídila něco kolem 400 snímků (obvykle se snažím každého psa vyfotografovat víc než jednou, aby pak bylo z čeho vybírat). Asi jsem vážně dobrá, že jsem tohle všechno zvládla!!!
Vážně - trochu sebereflexe a zdravého rozumu do hrsti...

Já opravdu nemám zájem s vámi, tím myslím p. Skopého a tebe, debatit, není o čem, soukromě už vůbec ne. To mne docela pobavilo :0))
A nebuď tak vztahovačná. No, asi to bude chtít víc práce, dětí a psů, aby jste neměli čas na blbosti.

...jen ještě, můžeš mi poslat zpět " pro oživení " sbírku mých sprostých mailů tobě? To mne fakt zajímá! Dík. :0)
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 18:34   #65
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Pro Karla:
Poučování jakou cestou jsem měla svůj dotaz řešit, beru jako mentorování. Rozhoduju se samostatně, jsem už velká holka.
Nemysím že by Unasovi debata uškodila. Komu se líbil se tímto líbit nepřestane a komu ne, tomu se líbit nezačne.
Spíš si myslím že tato debata uškodila všem zúčastněným.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 23:39   #66
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Opravuji se na "urážlivé, hrubé a neomalené e-maily". Přeposílat nejsem nikomu nic povinná, ale pro malé oživení paměti alespoň ze 2 krátce ocituji:

-------- Původní zpráva --------
Předmět: RE: fotografie
Datum: Wed, 21 May 2008 13:11:04 +0200
Od: monika <[email protected]>
Komu: 'Helena Hubáčková' <[email protected]>

...Velmi mne "dojímá" vaše starostlivé chování a hra na tu správnou. Šmírování vám však už nikdo neodpáře a vše co dělte je v mých očí hra a léčba vlastních mindráků.

Zdraví ing. Monika Soukupová


-------- Původní zpráva --------
Předmět: RE: fotografie
Datum: Wed, 21 May 2008 18:10:44 +0200
Od: monika <[email protected]>
Komu: 'Helena Hubáčková' <[email protected]>

...Tak na co si stěžovat, na pár pitomců v klubu?? Vždyť oni
se utlučou a utopí ve vlastní hlouposti, závisti a nenávisti to chce jen
čas.
Ing. Monika Soukupová


A když už jsme u toho Vámi tak oblíbeného "šmírování", naprosto netuším, co si mám myslet o tom, když jsem poslala na adresu [email protected] (a žádnou jinou!) žádost o krycí list a potvrzení o přečtení mi přišlo nejen od Vás, ale jako první od Petra Maláška???!!! Člověku nemůže na mysli vytanout nic jiného, než úsloví Podle sebe soudím tebe...

-------- Původní zpráva --------
Předmět: Přečteno: krycí list
Datum: Sat, 29 Jan 2005 20:42:23 +0100
Od: Petr Malášek <[email protected]>
Přeposláno - Komu: [email protected]
Komu: 'Hubáčková Helena' <[email protected]>

Vaše zpráva

Komu: Monika Soukupová; [email protected]
Předmět: krycí list
Odesláno: 29.1.2005 18:55

byla přečtena dne 29.1.2005 20:42.



-------- Původní zpráva --------
Předmět: Přečteno: krycí list
Datum: Sun, 30 Jan 2005 12:47:53 +0100
Od: Monika Soukupova <[email protected]>
Komu: 'Hubáčková Helena' <[email protected]>

Vaše zpráva

Komu: Monika Soukupová; [email protected]
Předmět: krycí list
Odesláno: 29.1.2005 18:55

byla přečtena dne 29.1.2005 22:43.




Vysvětlené nečekám - ostatně odpovědět nejste schopná ani na podstatně jednodušší a zajímavější otázky, jako například proč zadržujete už několik let klubové materiály nebo jak je to s Mutarami a vrhem "S" Passo del Lupo...

Další debata s Vámi v tomto duchu je pod mou úroveň...
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2009, 00:29   #67
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Helena View Post
Opravuji se na "urážlivé, hrubé a neomalené e-maily". Přeposílat nejsem nikomu nic povinná, ale pro malé oživení paměti alespoň ze 2 krátce ocituji:

-------- Původní zpráva --------
Předmět: RE: fotografie
Datum: Wed, 21 May 2008 13:11:04 +0200
Od: monika <[email protected]>
Komu: 'Helena Hubáčková' <[email protected]>

...Velmi mne "dojímá" vaše starostlivé chování a hra na tu správnou. Šmírování vám však už nikdo neodpáře a vše co dělte je v mých očí hra a léčba vlastních mindráků.

Zdraví ing. Monika Soukupová


-------- Původní zpráva --------
Předmět: RE: fotografie
Datum: Wed, 21 May 2008 18:10:44 +0200
Od: monika <[email protected]>
Komu: 'Helena Hubáčková' <[email protected]>

...Tak na co si stěžovat, na pár pitomců v klubu?? Vždyť oni
se utlučou a utopí ve vlastní hlouposti, závisti a nenávisti to chce jen
čas.
Ing. Monika Soukupová


A když už jsme u toho Vámi tak oblíbeného "šmírování", naprosto netuším, co si mám myslet o tom, když jsem poslala na adresu [email protected] (a žádnou jinou!) žádost o krycí list a potvrzení o přečtení mi přišlo nejen od Vás, ale jako první od Petra Maláška???!!! Člověku nemůže na mysli vytanout nic jiného, než úsloví Podle sebe soudím tebe...

-------- Původní zpráva --------
Předmět: Přečteno: krycí list
Datum: Sat, 29 Jan 2005 20:42:23 +0100
Od: Petr Malášek <[email protected]>
Přeposláno - Komu: [email protected]
Komu: 'Hubáčková Helena' <[email protected]>

Vaše zpráva

Komu: Monika Soukupová; [email protected]
Předmět: krycí list
Odesláno: 29.1.2005 18:55

byla přečtena dne 29.1.2005 20:42.



-------- Původní zpráva --------
Předmět: Přečteno: krycí list
Datum: Sun, 30 Jan 2005 12:47:53 +0100
Od: Monika Soukupova <[email protected]>
Komu: 'Hubáčková Helena' <[email protected]>

Vaše zpráva

Komu: Monika Soukupová; [email protected]
Předmět: krycí list
Odesláno: 29.1.2005 18:55

byla přečtena dne 29.1.2005 22:43.




Vysvětlené nečekám - ostatně odpovědět nejste schopná ani na podstatně jednodušší a zajímavější otázky, jako například proč zadržujete už několik let klubové materiály nebo jak je to s Mutarami a vrhem "S" Passo del Lupo...

Další debata s Vámi v tomto duchu je pod mou úroveň...
No, to si se moc nevytáhla Helenko! Je téměř půlnoc a tak jsem doufala, že slepíš něco lepšího :0)
No, kde nic neni, ani...

Ale vážně i pro mne je tato debata pod úrověň a jak napsala Daniela, poškodí všechny zúčastněné, nikoliv však Unkase, ten svou válku s lidskou blbostí vyhrál.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2009, 00:45   #68
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Další "odpověď" - dá-li se to tak nazvat - přesně ve Vašem stylu. Jak vidno, na označování lidí za závistivé pitomce, případně navíc zamindrákované, zřejmě neshledáváte nic divného. O dalším obsahu, jak Helena správně předpověděla, pak taktně mlčíte.

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2009, 00:49   #69
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Ještě něco - tu dobu čekání na Heleninu odpověď jste si mohla ukrátit třeba zodpovězením mých otázek, když jste na to včera neměla čas .

Karel Skoupý
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2009, 08:22   #70
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by alexa View Post
Ještě něco - tu dobu čekání na Heleninu odpověď jste si mohla ukrátit třeba zodpovězením mých otázek, když jste na to včera neměla čas .
Jsi naivní, Monika odpovídá jen na dotazy, na něž odpovědi jsou jí příjemné a hrají jí do karet. Nepříjemné dotazy kladou jen hlupáci, kteří jí nesahají ani po kotníky a tedy na ně neodpovídá

Last edited by Pavel; 07-03-2009 at 11:02.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2009, 13:39   #71
gabriela
Junior Member
 
gabriela's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Albrechtovice u Záblatí
Posts: 26
Default

Vážení a milí. Pročetla jsem si vaší skvělou diskuzi, celou, a celou dobu si říkám, drž se zpátky a nic nepiš, ale popravdě, to nelze a je mi fuk co bude dál. Copak jste se všichni zbláznili? Diskuze začala A a končí úplně v jiné dimenzi. Já jsem si myslela, že ti co si pořídili ČSV, tak hlavně proto jací jsou, že jsou výjmečný, jak vzhledem tak povahou a vůbec celou jejich existencí, a hlavně jsem žila v domění, že nejdůležitější je jejich povaha, to že to nejsou jen ti kteří slyší na lehni, sedni, ale umí i myslet a na nás je, aby jsme přemýšleli s nima a něco se naučili od nich a to hlavně sebeovládání a citu. Nejen k nim ale i k nám samým. Místo toho se zde dočítám, jak se všichni dohadují, obviňují mezi sebou a útočí jeden na druhého a ti kterých se to týka jdou stranou. Copak není fuk, jestli má jeden delší uši, či ocas - obrazně řečeno, atd? než někdo začne štěkat: vím že nejen povaha ale i vzhled je též důležitý v rámci plemena atd., chápu i ti ctižádostiví co chodí na výstavy, zkoušky atd., klobouk dolu před všema, máte můj respekt a úctu, chápu i zde proběhlou diskuzi, ale to co zde odehrává ne. Co se týká toho, že jsou zde lidé, kteří haní jiné čsv, před ostatníma, a to i veřejně to je mi moc líto, a je mi hanba za to, že tací lidé, kteří si toto plemeno vybrali jsou. Než jsem jela na svod, myslela jsem že mezi těmito lidmi toto není, a že jsou všichni jedna velká rodina, bohužel smůla, byla jsem naivní, a jisté móresy se dostali i sem, ale je i spousta těch kterým je fuk jak ti ostatní vypadají, jsou rádi za to, že jejich miláček může blbnout s ostatníma a prostě se všichni sejdou a těší je, že se toto plemeno u nás rozrůstá, a nejvíc je těší, že mohou přispět k dobrému jméni tohoto plemena a vymítit jejich blbou reklamu kterou u lidí, kteří toto plemeno neznají mají. Tak už přestaňte blbnout, chápu že máte každý svůj názor a nikomu ho neberu, ani tu nikoho neznám, ale ukončete tuto debatu, jelikož se domnívám, že hlavním cílem těchto stránek je co možná nejvíce pochopit toto plemeno, jeho chování a podělit se o zkušenosti mezi sebou, možnost poradit druhým, a též dát možnost těm, kteří by měli zájem s čsv začít, aby se dověděli co možná nejvíce o tomto plemenu. A nám těm méně zkušeným dát pár rozumů, zároveň se moci trochu zasmát z pár pěkných historek, atd. Závěrem: Pokavaď chcete diskutovat, fajn, pokavaď se chcete navzájem osočovat a pomlouvat, nechte si to na jiné stránky, a nebo založte extra téma, začalo to unkasem a končí to něčím jiným. Nikdo není dokonalý a bez chyb, ani lidé ani zvířata, ale pojďme se bavit o čsv, řešit ty problémy co se jich týkají a vykašleme se na nás, naše vady a povahy si musí každý vyřešit sám, i své svědomí. Má odpověď k této diskuzi je pouze prosbou, aby si zde všichni uvědomili, že tyto stránky čtou i ti, kteří by měli zájem si třeba čsv pořídit a hledají zde inspiraci a ne opak, též tato odpověď není adresována nikomu osobně a doufám, že si to někdo nevztáhne na sebe. Jen vás prosím, ukončete tuto debatu, všichni máte vaše miláčky rádi a oni vás, to je nejdůležitější a co se týká toho ostatního, tam ať si každý udělá obrázek sám z osobního jednání či kontaktu a situací, lidi nezměníme, a vývoj lidstva též ne. Přispějmě naší chytrostí, ne blbostí a nedokonalostí, těch je všude dost. Radujme se z našich miláčků, stůjme za nima, a na to ostatní se vykašleme, druhé nezměníme, důležité je jaci jsme my samy a to, zda víme kde máme své chyby a zda se nám podaří je odbourat či tak chceme a budeme tím pádem lepší a budeme se cítit lépe a to je přeci podstatné, jak se cítime my samy a naše okolí. S pozdravem Gabriela.
gabriela jest offline   Reply With Quote
Old 07-03-2009, 16:10   #72
vok
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Zabrušany
Posts: 1
Default

Zdravím všechny diskutující,jmemuji se Happy Wolf Kanýčo,jsem dcera svýho tatínka Unkase a dnes mám narozrniny - 4 měsíce.Jsem krásná a zdravá vlčí princezna a Vaše debaty jsou k ničemu,to pochopíte až vyrosteme( my H Kanýčo) a vy budete jenom zírat,jaký šikovný a zdravý děti splodily můj tatínek a maminka,čau na svodech a bonitacích,do tý doby radši mlčte! Čau Happy a její smečka.Vok
vok jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org