Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Chov

Chov Informace o chovu, výběru, odchovech....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-03-2009, 22:36   #39
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Celé tohle téma navíc není o kloubech Unkase, ty má 0/0 a to podle podrobného protokolu, který v tak detailním vypracování nevypisuje snad žádné jiné plemeno / což ovšem nevadí, to je dobře/. Celé je to o tvrzení jistého Honzy X, že se doslechl, že jsem si vyšetření pohybového aparátu Unkase nějak domluvil a zmanipuloval. To je průser, to je hrozné nařčení. To by si přece nikdy tak renomovaný odborník na takovém pracovišti nedovolil.

Ne, není to o kloubech Unkase. A já bych to ani nikdy sám neotvíral, ta zmínka byla jen v souvislosti s otázkou Daniely a chápu že není příjemné, když někdo veřejně "propírá" Vašeho psa. To je taky důvod, proč s touto diskuzí tímto "příspěvkem" končím. No já jsem se zase o sobě doslechl, že jsem údajně rozhlašoval o jisté feně, jejíž jméno si nechám z výše uvedených důvodů pro sebe, že si její majitelka "koupila nuly". Navíc od MVDr. Vomáčky, kterého spolu s MVDr. Duchkem doporučuji, když se mě někdo zeptá, kam má poslat RTG (z jednoduchého důvodu že v uplynulém období posoudili nejvíc ČSV ze všech posuzovatelů - společně více než 80% všech vyhodnocení). To je s prominutím taková kravina, že nad tím zůstává rozum stát . Bohužel mi majitelka oné feny neprozradila, kdo jí to nakukal...

Já sám souhlasím s Karlem, že 16 potomků za rok po jednom plemeníkovi je dost. Pokud vím tak jeden je v Itálii, tři na Slovensku. Tedy jestli bude řekněme 10 na bonitaci je to dost na potvrzení, že Unkas je v pořádku. Navíc Unkasova sestra Uny Tossa odchovala taky 4 štěňata a kdyby Daniele vyšlo krytí s Oliverem bylo vlastně loni přeolivarováno.

Jak jsem napsal, vím že Vy "napočítat do dvou" umíte.

... ale přesto nikdo není a ani nemůže být dokonalý, což platí o mém psovi.

Doplnil bych "...i o mém psovi..." - samozřejmě, nikdo není dokonalý, a kdyby byli dokonalí všichni, byla by to asi trochu nuda... Díky za Váš příspěvek, přeji vše nej Vašim hafanům a štěňátkům dobré majitele, aby s nimi na tu bonitaci přišli.

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org