Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Chov

Chov Informace o chovu, výběru, odchovech....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26-10-2006, 09:18   #21
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default Pavle

...
Jinak co vím, tak zvířata Apiny jsou co se týče kyčlí v pohodě, % DKK není zatím horší než u dle wolfka "neitalských" zvířat !
Jinak Aice gratuluji, to je super výsledek, mně by zajímalo, kde jste dělala rtg?
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2006, 10:35   #22
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default Cenzura?

To by mne zajímalo co je na slovu debil vulgární nebo sprosté? Já jsem se jen debilům omlouval, že jsem je přirovnal k wolfkovi, a pan Hanuška mi to odstřihnul!Neřeknu, kdybych o něm řeknul, že je ženský pohlavní orgán, ale to bych nikdy neřekl, protože mám tento orgán v oblibě!
Hanba Administrátorovi!
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2006, 12:29   #23
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Také se moc dobře bavím. Kde je wolfek ? 1 příspěvek a zmizí ? Stejně jako pan Krása a Schubert blahé paměti
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2006, 12:56   #24
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default Nazdar dámy:-)

Já vás zdravím..Až uvidíte tady v mém příspěvku .... tak to jsem dle administrátora Pavla použil vulgární nebo jinak nevhodné slovo (debil, kretén, idiot). Sice jejich význam je trošku jiný, ale budiž! Teda, pokud mne přístup nezruší!
A wolfku, běžným majitelům čvček je úplně šumák genetika. Ona teda je dle mého názoru šumák i chovatelské komisi, co jsem měl možnost slyšet, takže to vlastně taky vyjde nastejno...Ať žije řízený chaos!
Jo a dámy, nebojte, dozvíte se to, až mně odstřihnou! ..Já mám vaše mailové adresy! Tuto horkou novinku mám napíšu! Třeba pak založeníme Klub odložených členů wolfdodu!
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2006, 13:16   #25
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Jé už máme své vlastní fórum na wolfdogu chov z Molu Es - nádhera. Ještě bych to označila ****
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2006, 13:30   #26
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default

Quote:
Originally Posted by rocco
Jé už máme své vlastní fórum na wolfdogu chov z Molu Es - nádhera. Ještě bych to označila ****
No, to je super! To vám tady gratuluju...Takže tady se budou scházet přátelé Molu Es? Tak tady uděláme malou seancí a založíme nějakej malej klubík!
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-2006, 02:09   #27
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default s povahou porovnatelnou snad jen se saarlosem?

A v čem je jejich povaha tak strašidelná? Že neútočí na lidi a cizí psy? Že je víc citlivý? Kolik toho o Saarloosech tady vlastně doopravdy kdo ví? Mě spíše děsí čsv mladší roku vyškolené v perfektní agresory. Měl jsem za to, že čsv si pořizují většinou romantici jsouce fascinováni vlky, jako takový ovladatelnější kompromis, se vším co to obnáší.
Dodnes s hrůzou vzpomínám na dobu kdy jsem stár 10 let navštěvoval Holešovský cvičák. Na brunátné tváře a kanoucí sliny démonem posedlých otylých starců od PS VB jenž při nácviku kruhové obrany běsnili hůře svých NO a Dobrmanů. Čsv se tam tehdy objevil jen jednou a po té co jeho doprovod obdržel skupinovou věštbu o temnotě a beznaději na příští desetiletí, byl záhy vykázán ze společnosti slušných kynologů. A tehdy jsem pochopil , že nepotřebuji dokonalého čtyřnohého sluhu, nýbrž parťáka.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-2006, 08:32   #28
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Taky jsem měl podobný zážitek jako Adrian s těmi temnými věštbami ze strany kovaných svazarmovců, kteří před pár lety navštěvovali cvičák, na který chodím. Měl jsem ale přitom štěstí na předsedkyni cvičáku, která naopak (sama vlastníc v bytě knírače) má ČSV ráda a pomohla mi tyto temné věštby odvracet.

Ohledně "chovu z Molu Es", jak zní název tohoto fóra, konkrétně Unkase, jehož jméno jsem tady zahlédl (detailně se mi to ale opravdu číst nechce) - viděl jsem ho několikrát, podle mého názoru je to pěkný pes s dobrou povahou, chvála Bohu je A(0/0), na svodu v Ochozu měl volnější pohyb pánevních končetin, ale je mu teprve rok, takže z toho nelze vyvozovat žádné závěry, protože je to ještě "děcko". Toť vše, je mi úplně jedno jestli ten který pes je z chovu Moniky Soukupové, nebo Pavla Hanušky, nebo někoho jiného.

Karel Skoupý

P.S.: Také zastávám názor, že když něco napíšu, podepíšu se pod to - "hrdinští" anonymové, ať už zastávají názor (jak tady kdosi napsal) jedné nebo druhé strany (a komu tím prospějete, druhé straně? ) mi lezou krkem.
alexa jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2006, 10:48   #29
Romano
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 28
Default Kdepak jsou?

Quote:
Originally Posted by rocco
Také se moc dobře bavím. Kde je wolfek ? 1 příspěvek a zmizí ? Stejně jako pan Krása a Schubert blahé paměti
A kdepak jsou tito pánové? To sem nechtějí chodit?
Romano jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2006, 10:37   #30
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Dne 11.11. složila Jiřina Nekvasilová s Qeronem z Molu Es zkoušku FPr 3 !!! a v ten samý den složila ing. Kamila Nováková s Ohnivákem z Molu Es zkoušku IPO 2 !!! Obě dámy mají můj obdiv
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2006, 11:19   #31
artus
Junior Member
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 91
Default

Paráda, něco pozitivního pro plemeno. Oběma i chovatelce gratuluji a smekám, jedině více takových nadšenců a psů. Myslím, že právě tyto dámy a ostatní kteří skládají s čsv zkoušky jsou kompetentní k debatě o cvičitelnosti tohoto plemene. Všem komikům a veselým figurkám poskakujícím či vztekle řvoucím na cvičáku na své šedivé flegmatiky či choleriky přeji podobné úspěchy,
ahoj Dan
artus jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2006, 11:35   #32
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Paráda :P
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2006, 11:42   #33
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Super. Zejména Queron mě tedy s tou 3 překvapil - o Ohnivákovi jsem nezapochybovala ani chvíli, že jim to vyjde. A ještě brzo bude sníh, tak zase Ohnivák s Orkou a Kamilou budou brázdit běžecké stopy...
Gratuluji zatím virtuálně, v dohledné době osobně.
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2006, 14:42   #34
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Blahozelam...

A dalsi uspech chovnej stanice z Molu ES - sice nie pracovny, ale snad sa tiez rata - Jolly z Molu ES ziskala na svetovej vystave v Poznani 2 miesto v sutazi o najlepsiu chovnu suku.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 14-11-2006, 15:22   #35
Jazzinka
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 74
Default

Tak to opravdu gratuluji, doufám, že Kamče budu moci blahopřát osobně na canicrossu na Točníku a že i tam ukáže, co v čévéčkách je (my jedeme zatím jen na čumendu).
A taky doufám, že se diskuze nejen na tomto webu přestanou zabývat osobními útoky a místo toho nám holky poradí, jak na to.
Takže hned zakládám nové diskuzní téma: jak na stopy?
Jazzinka jest offline   Reply With Quote
Old 20-11-2006, 10:45   #36
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Děkujeme za gratulace. Máme strašnou radost - tedy já Qeronkovi to je asi jedno . Jinak na stopy kromě psa jsou docela důležité pořádné boty, protože kromě zkoušky mám i zánět průdušek . Jiřina
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 15-12-2006, 09:47   #37
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by wolfek
A italský způsob chovu? Chraň nás pánbůh před ním a doufám, že zde všichni ostatní mají zdravý rozum, aby nás od něj ochránil. Nebo tu chceme mít tisíce vlčáků- sice krásných, protože jediným kritériem pro výběr rodičovského páru je krása- a přitom skrz naskrz prolezlých dysplazií s povahou porovnatelnou snad jen se saarlosem? Proč? Znamená to, že když vy máte italskou fenu, kterou vám Šterc vyřadil z chovu ( a se kterou jste rychle běžela pro polský rtg- jen abyste dokázala, jak je polák špatný, ne proto abyste fenu procpala do chovu, že?), tak že mají mít i ostatní vlčáky prolezlé dysplazií. Podívejte se, co z vaší feny leze za štěňata. Jsou sice krásná, jako většina italů, ale nemocná. Copak to nevidíte?
Pavle, musím s politováním oznámit,že další štěňata "vylezlá z této italské feny" byla zrentgenovaná s výsledkem 0/0.Je to Uny Tossa a Uličnice z Molu.Tak si to doplň do tatatabáze.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 15-12-2006, 10:03   #38
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela
Pavle, musím s politováním oznámit,že další štěňata "vylezlá z této italské feny" byla zrentgenovaná s výsledkem 0/0.Je to Uny Tossa a Uličnice z Molu.Tak si to doplň do tatatabáze.
Danielo, pořádně si přečti na koho reaguješ ? Odpovídáš na příspěvek od wolfeka a ne na můj.

Do databáze budou zadány ale bohužel nikoliv na základě Tvého příspěvku ve fóru. Musí nám to normální cestou poslat majitelé nebo chovatel.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 15-12-2006, 10:08   #39
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
Quote:
Originally Posted by CDaniela
Pavle, musím s politováním oznámit,že další štěňata "vylezlá z této italské feny" byla zrentgenovaná s výsledkem 0/0.Je to Uny Tossa a Uličnice z Molu.Tak si to doplň do tatatabáze.
Danielo, pořádně si přečti na koho reaguješ ? Odpovídáš na příspěvek od wolfeka a ne na můj.

Do databáze budou zadány ale bohužel nikoliv na základě Tvého příspěvku ve fóru. Musí nám to normální cestou poslat majitelé nebo chovatel.
Fakt?To je zvláštní,že info o mém Agarovi se ocitlo v databázi hned po mé zmínce o jeho stupni DKK zde.Oni ty čtyřky se některým psům píšou s chutí, že?
Jinak vím přesně na koho reaguji.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 15-12-2006, 10:47   #40
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela
Oni ty čtyřky se některým psům píšou s chutí, že?
Jinak vím přesně na koho reaguji.
Myslím, že jsi trochu směšná, nemyslíš ? Netrpíš náhodou stihomamem (jako ostatně více lidí z "partičky") ?
Wolfek je stejně takový uživatel, jako ty a mohu tě uklidnit, že ani my sami nevíme, kdo to je, protože neuvedl své jméno. Víme pouze z jaké IP adresy se připojuje. Je ze severních Čech, pokud to uklidní tvá podezření.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org