Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wychowanie i charakter

Wychowanie i charakter Jak poradzić sobie ze szczeniakiem, najczęstsze problemy z CzW, jak je rozwiązać, ....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-04-2015, 16:12   #1
Zbój
Junior Member
 
Zbój's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Location: Lublin
Posts: 16
Default "Posr*lo" nam psa...

Witam.
Loki wpadł ostatnio na nowy pomysł.
Zaczął robić kupę w domu. Bez żadnej krępacji, półroczny pies robi kupę przy ludziach, normalną, nie jakąś luźną. Przez pół roku nie było przypadków kupy w domu prócz dwóch "wypadków" których konsystencja usprawiedliwiała zdarzenie. Natomiast w ciągu tych świąt były 3 przypadki, normalnej konsystencji.
Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Nawet nie mam pojęcia jak to interpretować...
Mógł być trochę przeżarty, ale nie sygnalizował potrzeby w żaden sposób, każdy z wypadków był mniej niż godzinę po spacerze.
Z góry przepraszam za nazwę tematu, ale to jedyne adekwatne określenie jakie mi przychodzi do głowy.
Zbój jest offline   Reply With Quote
Old 08-04-2015, 19:41   #2
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Zastanówcie się:
-jak mocno się przejadł;
-czy mieliście gości i on wtedy poszedł "w odstawkę" /co zaowocowało wrednymi fochami/;
-w którym konkretnie miejscu nawalił?
Oczywiście to już sprawy nie cofnie, ale może naprowadzi Was na przyczyny tej ostentacji.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 08-04-2015, 20:34   #3
Zbój
Junior Member
 
Zbój's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Location: Lublin
Posts: 16
Default

Udało mu się wyżebrać dodatkowe smaczki przy stole i dostał jedna dodatkowa kość po posiłku - nie wydaje mi się, żeby było to nadmiernie dużo.
Domowników nowych za 3 razem było sporo, wszyscy znani mu wcześniej. Ale w pierwsze 2 tylko moja matka, którą już zna. Ale nie poszedł w odstawkę - wręcz przeciwnie, miał więcej uwagi niż zwykle. Po pierwsze, z naszej strony, ze względu na skaczące powitania, po drugie - wszyscy się nim interesowali, jak to szczeniakiem.
Miejsce... Cóż, za każdym razem był to sam środek centralnego pomieszczenia, 2 razy u nas i raz w gościach. Nie to, że przy drzwiach, tylko teatralnie na samym środku.
Po świętach, w domowym zaciszu, znów jest czystym psem. Także mam wrażenie, że w tym był ukryty przekaz, tylko nie jestem w stanie go zrozumieć.
Zbój jest offline   Reply With Quote
Old 08-04-2015, 23:58   #4
Predator
Junior Member
 
Predator's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Zbój View Post
Ale nie poszedł w odstawkę - wręcz przeciwnie, miał więcej uwagi niż zwykle.
Quote:
Originally Posted by Zbój View Post
Miejsce... Cóż, za każdym razem był to sam środek centralnego pomieszczenia, 2 razy u nas i raz w gościach. Nie to, że przy drzwiach, tylko teatralnie na samym środku.
Quote:
Originally Posted by Zbój View Post
Także mam wrażenie, że w tym był ukryty przekaz, tylko nie jestem w stanie go zrozumieć.
no jak to nie możesz zrozumieć Wilczak po prostu posr*ł się ze szczęścia, a chcąc dalej pozostać w centrum uwagi przy ogromnej ich bezczelności postanowił wzmocnić przekaz waląc na samym środku

ps. mogę tylko przeprosić że mój post jest niemerytoryczny - mam nadzieje że wybaczysz... a tak już zupełnie poważnie niezłego bezczela masz...

Pozdrawiam
__________________
Never Surrender
Predator jest offline   Reply With Quote
Old 09-04-2015, 11:53   #5
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by Predator View Post
no jak to nie możesz zrozumieć Wilczak po prostu posr*ł się ze szczęścia, a chcąc dalej pozostać w centrum uwagi przy ogromnej ich bezczelności postanowił wzmocnić przekaz waląc na samym środku
ps. mogę tylko przeprosić że mój post jest niemerytoryczny - mam nadzieje że wybaczysz... a tak już zupełnie poważnie niezłego bezczela masz...


Cóż.... pozostaje kochać filozując głęboko:

http://demotywatory.pl/4480363/Moze-i-nasra-na-podloge
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 09-04-2015, 22:24   #6
Zbój
Junior Member
 
Zbój's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Location: Lublin
Posts: 16
Default

@Predator: Tak, zauważyliśmy już tą bezczelność. Ale jak tu nie kochać tego charakterku. Po prostu chciałbym zrozumieć co się stało. Wydaje się, że przeszło.
@Bura: Miałem nadzieje, że jak już dojdzie do tego wieku, iż rosnące zęby stałe przestaną uciskać mózg i wreszcie i ten organ zostanie ukrwiony to nie będzie mnie aż tak zaskakiwał. A jednak. Nawet nic nie będę mówił na temat pokory :P
Zbój jest offline   Reply With Quote
Old 10-04-2015, 11:53   #7
Piter
Junior Member
 
Piter's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Widuchowa
Posts: 260
Send a message via Yahoo to Piter
Default

Quote:
Originally Posted by Zbój View Post
..................to nie będzie mnie aż tak zaskakiwał............

Ha ha HA
do końca życia Twego lub wilczaka będzie zaskakiwał .
Mnie ostatnio zaskoczył .......... w lesie .Spojrzał na sarenkę i podbiegł po wołowinkę . szok . i zdziwienie
Piter jest offline   Reply With Quote
Old 12-04-2015, 21:19   #8
netah
ngi dhla
 
netah's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Location: małaPolska
Posts: 321
Default

Quote:
Originally Posted by Piter View Post
Mnie ostatnio zaskoczył .......... w lesie .Spojrzał na sarenkę i podbiegł po wołowinkę . szok . i zdziwienie
Po prostu mierzył siły na zamiary... wołowinka była bliżej... i nie trzeba się było nabiegać :-)

Ps. Wieści z lasu... lochy się już oprosiły.
__________________
Surman suuhun
netah jest offline   Reply With Quote
Old 14-04-2015, 23:06   #9
radena
Junior Member
 
radena's Avatar
 
Join Date: May 2014
Location: Łódź/Kraków
Posts: 30
Default

Quote:
Originally Posted by Zbój View Post
Miałem nadzieje, że jak już dojdzie do tego wieku, iż rosnące zęby stałe przestaną uciskać mózg i wreszcie i ten organ zostanie ukrwiony .....
Buahahahaha Jak już zęby przestaną uciskać to zamiast krwi w naczyniach będzie już wyłącznie testosteron nie liczyłabym na "luzik" w tym czasie
radena jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org