Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Výstavy psů

Výstavy psů Naše úspěchy na výstavách, jak ČSV připravit na výstavu, jak ho vystavovat...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-04-2009, 20:05   #1
Juniorwolf
Member
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 575
Default Wds 2010

Snažím se nějaké extra zábava pro všechny, kteří přichází do worlddogshow 2010 v Dánsku a chtějí slyšet, jestli někdo bude mít zájem?

Givskud-Zoo je velmi velký Zoo / safaripark, který je umístěn asi 50 km od worlddogshow a je zde možnost získat exkluzivní "setkání" s vlky po Zoo / park je uzavřen, ve středu se vlci oblast je malý "dům", s veranda / veranda, kde je personál připraví večeři / oběd pro ty, kteří mají zájem na "jíst s vlky" a ve stejné době získat nějaké informace (v angličtině a / nebo němčina) s vlky denních činností, štěňátka, chov program, a tak dále ... je dovoleno, aby svého psa (y) na "jíst s vlky", v Zoo / safaripark je možné řídit zhruba vlastním vozem nebo ve safaribuss s průvodcem (stejně jako v reálném safari) do meeet všechny zvířat se blíží a více či méně volné, některé objekty musíte dostat ven z auta vidět zvířata v jejich pera / inclosements.
Takže bych doporučit, aby se "včasné" a přijmout safari do políbit ani vlastní auto a kolem 18:00 přišel a "jíst s vlky".
... kromě zoo / safaripark je ubytovna, kde je možné přenocovat s vašimi psy.

Prosím, dejte mi nějaké náměty na to, tak jsem vědět, jestli mám zařídit takové události ... no struny připojena ještě! zatím je to jen dotaz, zda by mohla mít zájem?

V worlddogshow bude 24.6.2010 (pro CSW) všech plemen 24.-27.6.2010 a já jsem chtěla nechat "jíst s vlky" o den dříve (23.6.2010).

http://www.givskudzoo.dk/

Děkuji předem a promiň za špatný překlad.
Juniorwolf jest offline   Reply With Quote
Old 30-04-2009, 01:32   #2
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Hello,
it is interesting action. Can you write me about it in english? I would translate to czech better (in my opinion). My mail is Brabec.Roman(at)seznam.cz. I will probably haven't got money, but if it happends some miracle, this would be good meeting with wolfdogs and wolves.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 30-04-2009, 11:40   #3
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Ahoj Roman, na anglickom fore je tato ista infoska, takze mozes dalsie detaily tahat odtial.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 30-04-2009, 11:48   #4
Juniorwolf
Member
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 575
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Hello,
it is interesting action. Can you write me about it in english? I would translate to czech better (in my opinion). My mail is Brabec.Roman(at)seznam.cz. I will probably haven't got money, but if it happends some miracle, this would be good meeting with wolfdogs and wolves.
I have written you pm

S pozdravem Rolf
Juniorwolf jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 15:33   #5
Juniorwolf
Member
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 575
Default Wds 2010

Vidím mé staré vlákno o výstavě World 2010 byly uzavřeny, a tak jsem udělat nový.

Byl jsem informován, že právě v roce 2010 náš klub Special (KHKG) bude speciální show souběžně s WDS 2010 a je-li dost (asi 30 CSW `s), vstoupí náš speciální show, KHKG vyzve soudce, kteří mají zkušenosti s CSW

24.6.2010 CSW budou posuzovány na WDS
25.6.2010 KHKG bude speciální show

KHKG představuje tato plemena:

Appenzeller Sennenhund
Australský ovčák
Australský cattledog
Australská kelpie
Rakouský krátkosrstý pinč
Beauceron
Černý ruský teriér
Flanderský bouvier
Briard
Kavkazský pastevecký
Československý vlčák
Holandský ovčák
Entlebucher Sennenhund
Gos D `ATURA Catala
Grosser Schweizer Sennenhund
Kontinentální Landseer
Kuvasz
Picard
Polski Owczarek Podhalański
Polski Owczarek Nizinny
Puli
Pumi
Pyrenejský ovčák
Schipperke
Tornjak
Bílý švýcarský ovčák

Samozřejmě, že nebude možné čekat s pozvánkou na soudce, dokud nebudeme vědět, kolik CSW `s vstoupí show, tak jsem se laskavě zeptat, jestli někdo z vás bude mít zájem o účast na speciální show KHKG a řekněte mi, jestli ano, buď soukromé zprávy nebo e-mailem: [email protected]
... když nemyslím si potvrzení o 30 CSW `s, kteří docházejí k účasti (Samozřejmě to není závazný), víceboj rozhodčí budou pozváni místo.

.... KHKG očekává kolem 1000 psů vstoupí speciální výstava všechno ve všem.

Omlouváme se za špatný překlad, Thanks in advance.
Juniorwolf jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-2010, 21:47   #6
Juniorwolf
Member
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 575
Default

WDS & KHKG show v Dánsku 2010.

Příspěvky jsou otevřené ...

24.6.2010 Světová výstava
http://www.worlddogshow2010.dk/?GB.aspx

25.6.2010 KHKG Speciální výstava
http://www.khkg2010.dk/html/uk.html

Promiň Vás informovat, že jsem byl režim plánování "Jíst s vlky" má příliš mnoho účastníků, aby se uskutečnil, a tak jsem se rozhodl jen pozvat své přátele blízko k tomuto režimu, ale stále bude možné navštívit
Givskud zoo se psem, jako všichni ostatní, Promiň!

Je-li nějaké dotazy, kontaktujte mě e-mailem: [email protected]
Juniorwolf jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org