Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27-10-2010, 21:14   #1
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default Poszukujemy zaginionej suni rasy pies Grenlandzki!

Wklejam na prosbe Manu:


ZAGINĘŁA SUNIA GRENLANDZKA - AJOKE, czyli M'AJOKE Legenda Północy. W poniższym linku jest więcej danych: http://baza.nordicstorm.pl/baza-sunie-m'ajoke_legenda_polnocy.htm

W niedzielę 24.10.2010 na trasie z Rzeszowa do Wieliczki (poprzez Tarnów, Nowe Brzesko)
zaginęła M'AJOKE Legenda Północy. Najprawdopodobniej na odcink...u Tarnów
- Wieliczka. Otworzyły się drzwiczki w przyczepie i musiała wyskoczyć w
którymś momencie. Ajoke ma oczywiście oprócz tatuażu wszczepiony także
chip.
Kontakt do właścicielki Joli Sołek (i osób czynnie na miejscu pomagających)
tel. 606 979 913 begin_of_the_skype_highlighting 606 979 913 end_of_the_skype_highlighting ; 661 914 208 begin_of_the_skype_highlighting 661 914 208 end_of_the_skype_highlighting ; 664 763 465 begin_of_the_skype_highlighting 664 763 465 end_of_the_skype_highlighting

Z góry dziękujemy za każdą informację o miejscu jej pobytu (gdzie była widziana itp.). Prosimy o każdą pomoc !
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 27-10-2010, 21:15   #2
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Nie wiem, czy to odpowiedni dzial, jesli nie, prosze o przeniesienie na odpowiedni.
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-2010, 21:51   #3
Ana
Junior Member
 
Ana's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Warszawa
Posts: 157
Default

Sprawdzcie to: http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ239401466
na moje oko wyglądają dość podobnie?
Ana jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-2010, 22:05   #4
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Ale to pies, a zaginiona jest suczką...
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 02-12-2010, 21:21   #5
Manu
Junior Member
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 323
Send Message via Gadu Gadu to Manu
Default

Myślę, że na pewno już większość (Ci z Facebooka) wie, że Ajoke się odnalazła jakiś czas temu

Ale tytuł aktualny....

Wielu z Was może nie wie, ale istnieje jeszcze jeden zaginiony grenland. A raczej sunia tej rasy (także), Aria. Zaginiona ponad rok temu, uciekła z posesji (raczej uciekła, ale nie ma 100-procentowej pewności). Właścicielka jednak nie traci nadziei. Tutaj na Facebooku jest założone dla niej WYDARZENIE a tutaj są jej "dane osobowe"

Tym razem akcja jest na skalę ogólnokrajową, może być absolutnie wszędzie - w kraju, a nawet i za granicą. Mam tylko nadzieję, że gdzieś faktycznie jest..., u kogoś...

Viza (inna zaginiona sunia tej rasy, odnaleziona) przetrwała około 9 miesięcy na wolności, ale miała (ma) bojaźliwy wobec ludzi charakter. Aria tymczasem jest normalnym towarzyskim psem, miejmy nadzieję, że trafiła do kogoś.

Wszelakie pomysły (najlepiej na Facebooku, jesli macie tam konto) mile widziane. Wiem, że środowisko wilczakowe w dużej mierze jakoś bardzo lubi psy grenlandzkie więc z premedytacją z tego korzystam
Manu jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org