Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > _Administrace

_Administrace Otázky spojené s Wolfdog.org, databází a další technické záležitosti...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-02-2012, 23:00   #61
Saerithra
Junior Member
 
Saerithra's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 96
Default

Jen taková řečnická bokem.. Jak dlouho u Vás trvá "brzy"?
Saerithra jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 10:22   #62
Edenseveru
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Location: Liberec
Posts: 185
Default

Hurá, mám povzbuzující zprávu
na druhé straně kontaktního emailu wolfdogu - někdo-něco- cosi - JE !!
Asi po půl roce mě přišla zpráva , že výsledek RTG u mojí feny přidají až pošlu kopii výsledku ....


no , to byl sarkasmus...
ale vážně - nemám problém cokoliv dodat, doplnit a vždy jsem takto databázi plnila ... a přesto jsem delikvent, co neposílá údaje
To mě fakt mrzí ....
Nemám kontakty u svojí CHS a tím je inzerát celkem na nic ,že
A přidat štěně do " Looking for new home" to prostě nejde !!
Edenseveru jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 11:02   #63
Pavol1217
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Dubnica nad Váhom
Posts: 105
Default doplnenie

dostal som podobnú správu, že chcú zaslať kópie výsledkov RTG, naozaj netuším na čo im sú tieto výsledky, podľa mňa by im mohlo stačiť keď ja ako chovateľ chcem doplniť údaje a podľa môjho zadania ich tam aj doplnia...

zatiaľ sa mi nepodarilo doplniť nič, ani ohľadne doplnenia nových šteniat, a taktiež ani ohľadne posledného šteňaťa na predaj...

Pavol Poruban
CHS z Dubničanky
Pavol1217 jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 14:43   #64
Pavol1217
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Dubnica nad Váhom
Posts: 105
Default

a medzitým by admin mohol doplniť databázu o nové prírastky, ktoré vytrvalo ignoruje
Pavol1217 jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 14:47   #65
Saerithra
Junior Member
 
Saerithra's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Pavol1217 View Post
a medzitým by admin mohol doplniť databázu o nové prírastky, ktoré vytrvalo ignoruje
Nemohl.. Co kdyby to byli v jeho očích samozvaného ochránce plemene kříženci?
Saerithra jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 15:06   #66
Pavol1217
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Dubnica nad Váhom
Posts: 105
Default

v tom prípade by som mu mohol poslať fotku našeho srnčieho ratlíka
Pavol1217 jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 21:08   #67
admin
Moderator
 
admin's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 583
Default

Quote:
Originally Posted by Pavol1217 View Post
a medzitým by admin mohol doplniť databázu o nové prírastky, ktoré vytrvalo ignoruje
It will be updated soon - it too some time because of the changed done due to the problem with the mixes.
admin jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 21:36   #68
admin
Moderator
 
admin's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 583
Default

Now I start to believe that somebody try to make fool of me...
When I started to be admin of this page the previous owners taught me about the rule of removing all old ads. I should remove all ads which are older than 1 month (counting since the pick up date of the puppies) where the breeder didn't contacted me.

It was done in this case: your ad was published and removed OVER one month after the pick up date. Because of it: OF COURSE IT IS NOT THERE ANYMORE. But it was there for several months.

I will say more: as far I can see the puppies are already almost 4 months old(?) but you still didn't send ANY information about them!!!
You asked me to add the puppies to "Last minute" (and now to "Dogs looking for a new home") but HOW should I do it if I didn't get any details about the puppies from you!!!??

I'm sorry but exactly you are not fair. You are asking to do a lot for you but you were not able even to send the basic information for the database....
admin jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 21:48   #69
Cayambe
Junior Member
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 5
Default

Tak tohle je opravdu komedie a ubohost. Cenzura jak prase. Po tom co admin jako důkaz, napostoval par linků do angl.mluvicí části fora a na obranu napsal vyjádření hodné Zimbabwského politika (země původu admina dle jeho profilu), pro jistotu všechnu kritiku na jeho hlavu, otázky, stížnosti a i ty svoje odpovědi bleskově smazal. Tím na wolfdogu končím, nemá cenu tady psát připomínky a stížnosti na práci a ubohost důkazů, kde všichni potomci CW od roku 2004 budou ve zdejší databazy oznaceni jako podezřelí kříženci a podobné hnusy. A pro jistotu zameteme důkazy vlastní neschopnosti a nebudeme čelit kritice, předkládat důkazy atp. Až budete na toho blba podávat žalobu, klidně mě kontaktujte , rád se přidám.
P.S. Kdyby jste si někdo chtěl počíst co se psalo, než to admin smazal, máte ještě pár chvil času - při zobrazení mého profilu a kliku na find all posts by Cayambe. Za čas i tahle záloha zmizí z databaze, tak aby se zto hodilo do krámu
Cayambe jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 21:55   #70
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Cayambe View Post
Tak tohle je opravdu komedie a ubohost. Cenzura jak prase. Po tom co admin jako důkaz, napostoval par linků do angl.mluvicí části fora a na obranu napsal vyjádření hodné Zimbabwského politika (země původu admina dle jeho profilu), pro jistotu všechnu kritiku na jeho hlavu, otázky, stížnosti a i ty svoje odpovědi bleskově smazal. Tím na wolfdogu končím, nemá cenu tady psát připomínky a stížnosti na práci a ubohost důkazů, kde všichni potomci CW od roku 2004 budou ve zdejší databazy oznaceni jako podezřelí kříženci a podobné hnusy. A pro jistotu zameteme důkazy vlastní neschopnosti a nebudeme čelit kritice, předkládat důkazy atp. Až budete na toho blba podávat žalobu, klidně mě kontaktujte , rád se přidám.
P.S. Kdyby jste si někdo chtěl počíst co se psalo, než to admin smazal, máte ještě pár chvil času - při zobrazení mého profilu a kliku na find all posts by Cayambe. Za čas i tahle záloha zmizí z databaze, tak aby se zto hodilo do krámu
tak mě už to nejde:-(
__________________
Jiřina

http://www.arqeva.cz
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 21:57   #71
admin
Moderator
 
admin's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 583
Default

Quote:
Originally Posted by Cayambe View Post
Tak tohle je opravdu komedie a ubohost. Cenzura jak prase. Po tom co admin jako důkaz, napostoval par linků do angl.mluvicí části fora a na obranu napsal vyjádření hodné Zimbabwského politika (země původu admina dle jeho profilu), pro jistotu všechnu kritiku na jeho hlavu, otázky, stížnosti a i ty svoje odpovědi bleskově smazal. Tím na wolfdogu končím, nemá cenu tady psát připomínky a stížnosti na práci a ubohost důkazů, kde všichni potomci CW od roku 2004 budou ve zdejší databazy oznaceni jako podezřelí kříženci a podobné hnusy. A pro jistotu zameteme důkazy vlastní neschopnosti a nebudeme čelit kritice, předkládat důkazy atp. Až budete na toho blba podávat žalobu, klidně mě kontaktujte , rád se přidám.
P.S. Kdyby jste si někdo chtěl počíst co se psalo, než to admin smazal, máte ještě pár chvil času - při zobrazení mého profilu a kliku na find all posts by Cayambe. Za čas i tahle záloha zmizí z databaze, tak aby se zto hodilo do krámu
I see some people prefer to write something instead to THINK... Maybe it is feeling kept from the communism regime.
Anyway I have really no time to write answers about invented accusations and fictive stories. No post were deleted. Nothing will be deleted.
About the rest - read fist what I REALLY wrote. And do not start to spear any fairy tales to scare Czech people....

For the begging show me the place where I wrote that all CW dogs bred after 2004 will be marked as mixes?

I'm prepared to lead the discussion but only about the real arguments. It makes no sense to speak about things which I never told and which were involved by someone else. As it is in this case.
admin jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 22:00   #72
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Admin View Post
Now I start to believe that somebody try to make fool of me...
When I started to be admin of this page the previous owners taught me about the rule of removing all old ads. I should remove all ads which are older than 1 month (counting since the pick up date of the puppies) where the breeder didn't contacted me.

It was done in this case: your ad was published and removed OVER one month after the pick up date. Because of it: OF COURSE IT IS NOT THERE ANYMORE. But it was there for several months.

I will say more: as far I can see the puppies are already almost 4 months old(?) but you still didn't send ANY information about them!!!
You asked me to add the puppies to "Last minute" (and now to "Dogs looking for a new home") but HOW should I do it if I didn't get any details about the puppies from you!!!??

I'm sorry but exactly you are not fair. You are asking to do a lot for you but you were not able even to send the basic information for the database....
Nedělám z Vá blbce!
od lońského ledna není zaktualizovaná žádná moje žádost . výstavy, zkoušky, vet šampion, junior šampion, OFICIELNÍ vyšetření Dm a Dw - poslané kopie certifikátů. výsledky Butterfly na DKK, a DKL - tam jsem kopie neposlala, to je pravda, ale je to stejné jako u Valkýry a Qerona, kde jsem kopie posílala
__________________
Jiřina

http://www.arqeva.cz
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 22:05   #73
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Admin View Post
I see some people prefer to write something instead to THINK... Maybe it is feeling kept from the communism regime.
Anyway I have really no time to write answers about invented accusations and fictive stories. No post were deleted. Nothing will be deleted.
About the rest - read fist what I REALLY wrote. And do not start to spear any fairy tales to scare Czech people....

For the begging show me the place where I wrote that all CW dogs bred after 2004 will be marked as mixes?

I'm prepared to lead the discussion but only about the real arguments. It makes no sense to speak about things which I never told and which were involved by someone else. As it is in this case.
Chtělo by to psát na českém fóru česky! My co pamatujem komunismus anglicky neumíme!
__________________
Jiřina

http://www.arqeva.cz
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 22:05   #74
Cayambe
Junior Member
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 5
Default

Tak se omlouvam, nebylo smazano, pouze presunuto do jine casti fora.

Last edited by Cayambe; 22-02-2012 at 22:08.
Cayambe jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 22:50   #75
Jana Zítková
z Podřipské samoty
 
Jana Zítková's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Roudnice nad Labem
Posts: 85
Default

I will say more: as far I can see the puppies are already almost 4 months old(?) but you still didn't send ANY information about them!!!

Tak já jsem posílala veškeré informace o mých štěňatech už v listopadu 2011 a kde jsou v databázi????????

Myslím že to jsou také poslední informace, které jsem Vám poslala. Už toho mám dost.
__________________

Chovatelská stanice z Podřipské samoty
http://www.zpodripskesamoty.cz
www.facebook.com/CeskoslovenskyVlcakZPodripskeSamoty
Jana Zítková jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 23:02   #76
admin
Moderator
 
admin's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 583
Default

Quote:
Originally Posted by Jana Zítková View Post
Tak já jsem posílala veškeré informace o mých štěňatech už v listopadu 2011 a kde jsou v databázi????????

Myslím že to jsou také poslední informace, které jsem Vám poslala. Už toho mám dost.
Not in November but one month later.

From: Jana Zítková
To: [email protected]
Sent: Sunday, December 25, 2011 6:29 PM


Since 04/10/2011 23:12 there was no update due to the work on the database.
admin jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-2012, 23:08   #77
Jana Zítková
z Podřipské samoty
 
Jana Zítková's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Roudnice nad Labem
Posts: 85
Default

Quote:
Originally Posted by Admin View Post
Not in November but one month later.

From: Jana Zítková
To: [email protected]
Sent: Sunday, December 25, 2011 6:29 PM


Since 04/10/2011 23:12 there was no update due to the work on the database.
Ano, to je už druhý e-mail.
__________________

Chovatelská stanice z Podřipské samoty
http://www.zpodripskesamoty.cz
www.facebook.com/CeskoslovenskyVlcakZPodripskeSamoty
Jana Zítková jest offline   Reply With Quote
Old 23-02-2012, 22:51   #78
Edenseveru
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Location: Liberec
Posts: 185
Default

Tak a už nemám inzerát ani já , nikde
zmizeli
Edenseveru jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2012, 08:32   #79
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Moje oslední komunikace s hlavním adminem před delší dobou byla, že už ode mě má vše co chtěl (doplněné údaje o předchozích odchovech). Poté, co v roce 2011 získalo jedno moje štěně titul Světový vítěz, se nejprve objevily informace, že jeho matka je kříženec a když to "nějak nejde dokázat", tak zmizely kontakt u mého inzerátu, krátce na to i samotné inzeráty a nakonec jsem majitel, který nendodává výsledky. Dobře. Když nedodává, tak tedy opravdu nedodává. Konec. WD žije z našich údajů. Ale takhle má tedy smůlu, nebudu mu dělat hlupáka.
Poté, co se ukázalo, kdo je admin, kolik má ostatních nicků a co pod nimi píše za sprosťárny na cizojazyčých fórech, už nevěřím ani pozdrav. Natožpak nějaké kecy o adminovi z Afriky nebo co jsem to tu četla. To samé platí i o dalších minimálně dvou adminech. Jen pomluvy, lži, fabulace.
Škoda dobrých stránek.
Pavle, Tebe se to netýká.....
Lubomíre, heeeeelp , dobrovolníků už asi máš plnou nůši.
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 24-02-2012, 08:52   #80
Mist
www.steelmaker.cz
 
Join Date: Apr 2009
Location: Davle, CZE
Posts: 103
Default

Teď možná položím divnou otázku - ale copak jeden jediný admin ze země XY dostává všechny emaily ze všech zemí (musí jich být denně desítky), překládá si je do své řeči a pak údaje zadává do databáze? To je trošku nesmysl, že. Nepředpokládám, že my všichni, kteří údaje posíláme, je posíláme v angličtině...Čili bych to viděla tak, že všechny požadavky a nové údaje, které na server Wolfdogu přijdou s českou příponou (možná to není správný výraz, ale snad mi rozumíte), zpracuje nějaký český (slovenský) dobrovolník Pavel (Hynek, Vilém, Jarmila...) a zadá údaje do databáze. A to samé dobrovolník francouzštinář zpracovává příchozí francouzské emaily atd.
Třeba jsem úplně mimo. Byla to jen taková úvaha při pátečním ránu.
__________________
Michaela Stalmacherová
CHS Steelmaker
Mist jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org