Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Spotkania i podróże

Spotkania i podróże Spotkania - te duże i te maleńkie, oficjalne i prywatne. Ważne by psy się wyszalały.... Jak i gdzie jechać z psem na wakacje...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-08-2007, 11:15   #1
Canis_lupus_husky
Junior Member
 
Canis_lupus_husky's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Malbork
Posts: 208
Send a message via AIM to Canis_lupus_husky
Default CZW w Malborku

3 razy widziałam wilczaka - na moje oko 7 miesięcznego, biegającego bez smyczy przy swoim panu na ul. Sienkiewicza w Malborku, raz podbiegł do mojego Arthasa, przez co mogłam przypatrzyć mu się dokładnie... obwąchały się, obwąchały, mój się nastroszył, tamten młody, to zaczął ogonem machać i chciał się bawić... wyglądem przypominał mi psiaki z Polskiego Dworu, kolor futra wilczy, brązowy, wilcza maska, bursztynowe oczy... na 10000000000% nie żaden mieszaniec typu husky z owczarkiem, był zbyt typowy...
Nie wie nikt, czy jakiś wilczak nie trafił ostatnio do Krzyżakowa?
Chociaż jest jak wiadomo opcja, że to kolejny pies bez rodowodu. Właściwie głupia jestem, że się nie spytałam... ale jako, że Malbork jest mały, a tego psa widziałam już 3 razy na ulicy sąsiadującej z moją, to jest opcja, że gdzieś niedaleko mieszka. Jak coś podejdę, spytam się... oby nie okazało się, że właściciel nic nie wie o rasie i powie, że ma go z Allegro albo coś w tym rodzaju.
Ale w każdym razie pierwszy raz widziałam takiego psa na żywo... cudo, chociaż jeszcze nieopierzony.
pozdrawiam
__________________
"Masz ¶wira to go hoduj." John Irving-Hotel New Hampshire

Człowiek-wilk.
Canis_lupus_husky jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-2007, 11:23   #2
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

albo przyjechal na wakacje...
pytaj :P
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-2007, 19:06   #3
Canis_lupus_husky
Junior Member
 
Canis_lupus_husky's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Malbork
Posts: 208
Send a message via AIM to Canis_lupus_husky
Default

Nie, na wakacje na pewno nie, raz go widziałam ponad miesiąc temu jak ten pies był jeszcze szczeniakiem, dwa razy teraz ostatnio... chyba rzeczywiście będę musiała spytać, jeśli to rasowy, to oczywiście dam znać
__________________
"Masz ¶wira to go hoduj." John Irving-Hotel New Hampshire

Człowiek-wilk.
Canis_lupus_husky jest offline   Reply With Quote
Old 23-08-2007, 09:26   #4
Canis_lupus_husky
Junior Member
 
Canis_lupus_husky's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Malbork
Posts: 208
Send a message via AIM to Canis_lupus_husky
Default

Miałam okazję znów zobaczyć wilczaka biegającego luzem, tym razem podeszłam do właściciela i spytałam, czy to może wilczak czechosłowacki... a ten spojrzał "wilkiem" (dziwne, bo pies był dla mnie bardzo miły) coś odburknął, że chyba nie wie o co mi chodzi albo jakoś tak, wzruszył ramionami, zawołał psa i poszedł. Widać było po nim, że nie jest zbyt zamożny, więc na rasowego wilczaka nie byłoby go stać, prawdopodobnie to jakiś z Allegro czy z giełdy... ale wszystko miał na swoim miejscu, typowa wilcza maska, jasne oczy, to ubarwienie... cóż. Alarm odwołany.
Pozdr.
__________________
"Masz ¶wira to go hoduj." John Irving-Hotel New Hampshire

Człowiek-wilk.
Canis_lupus_husky jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org