Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Chov

Chov Informace o chovu, výběru, odchovech....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 25-07-2011, 20:41   #1
Vaquita
Junior Member
 
Vaquita's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Brno
Posts: 23
Send a message via Skype™ to Vaquita
Default Výběr chovatele

Ahoj všem,
po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodla, že si pořídím štěně čsv. Plánuji ho na příští rok, jelikož končím VŠ a budu na něj mít více času. Spíše než výstavního psa hledám charakterního parťáka do lesa, na hory a společné vyjížďky s mým koněm, takkže spíše sportovní vyžití, ráda bych i nějaké základy obrany a složit nějaké zkoušky poslušnosti.
proto bych se chtěla zeptat na zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na internetu jsem jich našla nepřeberné množství a nějak nevím, podle čeho vybírat. Ráda bych, aby štěně vyrůstalo s rodinou ideálně v domě/bytě, protože bydlím s přítelem ve městě a nevím, kdy se nám povede sehnat dům se zahradou. Takže prvních pár let by štěně bydlelo v bytě. Můžete mi doporučit nějaké chovatele, kteří by mým požadavkům odpovídali?
Zároveň bych ráda štěně v létě, což taky bude asi problém vzheldem k termínu hárání většiny fen. Už jsem obeslala mailem pár chovatelů a u jednoho se mi snad podaří ten letní termín :-). Ale pokud máte nějaké tipy, sem s nimi, budu za ně vděčná :-).

Zuzka
Vaquita jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org