Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Videos & photo stories

Videos & photo stories Foto i video blogi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-05-2009, 00:46   #1
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default Pozdrowienia od Vargusia

Czesc,
jako ze dawno juz nie pokazywalam Vargusia na wolfdogu, postanowilam zalozyc mu oddzielny temat i wrzucic troche zdjec z ostatnich miesiecy.
Milego ogladania...


z ostatnich dni


z pancia przed ostatnia matura


pomagajac kosic mi trawe...


jeszcze jako Wilczak Zimowy


z kolezanka Frida

Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 22-05-2009, 00:59   #2
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default


czubek


w swoim UKOCHANYM fotelu, o ktory sie zawsze klocimy


widzicie - nawet ma pilot






chlopak ma juz nawet prawko

Ogolnie rzecz biorac, Varg przez ostatnie miesiace bardzo sie zmienil. Chyba po prostu wydoroslal ). Jest serdeczny, do wszytskich sie usmiecha, wciaz biega rozpromieniony, uwielbia byc tez w centrum zainteresowania. To nie to samo, co dwuletni ''Pan Pies'', ktory byl juz taaak wazny i taaak dorosly, ze na nic i na nikogo nie zwracal uwagi... Na nic w swiecie nie wymienilabym kontaktu z takim psem, w domu Vargus wszystkim daje strasznie duzo radosci. Kochany jest i tyle
Pozdrawiam
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 22-05-2009, 07:59   #3
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by Agnieszka View Post






chlopak ma juz nawet prawko
Nooo to pierwsze zdjecie - Suuuupppeer. Rozumiem że w tle jest Supraśl??
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 22-05-2009, 10:12   #4
Aga
Junior Member
 
Aga's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Warszawa
Posts: 200
Default

Aga, a gdzie twoja burza loków? Pozdrawiam i mam nadzeieję, że zobaczymy się w Wawie.
Aga jest offline   Reply With Quote
Old 22-05-2009, 10:36   #5
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Aga, Super ! Bardzo poważny pan wilczak na fotelu...

Ale moje ulubione to jak się przeciaga i patrzy na Ciebie

p.s. a jak egzamin z historii sztuki?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 22-05-2009, 13:34   #6
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Aga, właśnie gdzie Twoje loki???? Chociaż ta fryzurka jest jak najbardziej ok.

A co do doroślejących wilczaków to nie można nie mieć do nich tej ogromnej słabości, tym bardziej, że Ci faceci coraz bardziej są w nas zakochani . Coś o tym wiem...
Czuję Aga, że łączy nas podobne uczucie i ogromna słabość do naszych dorosłych samców, z których jeszcze tak często potrafi wychodzić szczenięca radość i co tu mówić "głupawka".
Świetne zdjęcia!

Pozdrawiam
Bożena
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 22-05-2009, 15:15   #7
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
Nooo to pierwsze zdjecie - Suuuupppeer. Rozumiem że w tle jest Supraśl??
Tak, to zimowy Suprasl, a w tle cerkiew, bodajze z XV wieku, ale pewna nie jestem... A zdjecia mojego Taty, przekaze mu, ze sie podobaja .

Quote:
Originally Posted by Aga
Aga, a gdzie twoja burza loków? Pozdrawiam i mam nadzeieję, że zobaczymy się w Wawie.
Burza lokow heh - dlugie wlosy mnie juz denerwowaly, zrezygnowalam z nich na rzecz wygodnych 8mm , juz od dluzszego czasu nosze krotkie. A w Warszawie bedziesz na wystawie, tak? To sie prawdopodobnie zobaczymy.

Quote:
Originally Posted by Gaga
p.s. a jak egzamin z historii sztuki?
A dziekuje, chyba dobrze, choc do dzis odpowiedzi zadnych - przykladowych - w internecie nie ma, wiec nie jestem stuprocentowo pewna, ze zdalam . Aczkolwiek reszta matur poszla mi calkiem dobrze i teraz wreszcie mam juz wakacje.

Quote:
Originally Posted by konek
Czuję Aga, że łączy nas podobne uczucie i ogromna słabość do naszych dorosłych samców, z których jeszcze tak często potrafi wychodzić szczenięca radość i co tu mówić "głupawka".
Tak jak juz pisalam, Varg stal sie po prostu kochany!!! Co ciekawe, z zadnym innym psem, jak pamietam, nigdy nie mialam takiego kontaktu i nie laczyla nas taka, swego rodzaju, serdecznosc. To chyba typowe dla Wilczakow. Zreszta juz pare razy pisalam, ze roznica, pomiedzy Bingiem a Vargiem jest ogromna. Bingo tez sie cieszy, tez jest milutki, ale to zupelnie co innego. A Max w jakim wieku juz jest? Moze to u Wilczakow wlasnie z wiekiem przychodzi, ze zaczynaja byc wlasnie "takie" .
Agnieszka jest offline   Reply With Quote
Old 22-05-2009, 17:01   #8
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Quote:
A Max w jakim wieku juz jest? Moze to u Wilczakow wlasnie z wiekiem przychodzi, ze zaczynaja byc wlasnie "takie" .
Aga, Max jest starszy 1,5 roku od Vargusia. Myślę, że u większości wilczaków mających ciepełko w domu w pewnym wieku wzmaga się to kochanie. Max zawsze był bardzo przywiązany do mnie i okazywał mi to na każdym kroku. Należał o tych odrobinę spokojniejszych wilczaków ale teraz jest tak kochany, że nie wyobrażam sobie mojej rodziny bez niego. Z mężem mówimy, że on się po to urodził aby nas kochać. Ereshka jest też bardzo kochana ale jest już jest trochę inna i może faktycznie z wiekiem będzie coraz bardziej okazywała nam przywiązanie. Jak na razie jest zakochana przede wszystkim w Maxie jak my wszyscy . Jest bardziej powściągliwa w okazywaniu uczuć ale już jak już podejdzie do mnie i łeb położy na kolanach to też wymiękam.
Czeka Cię Aga coraz więcej serdeczności ze strony Vargusia. One wiedzą doskonale kto ich kocha i naprawdę potrafią to stokrotnie wynagrodzić.
To niech będzie pocieszeniem dla tych co są właścicielami małych wilczaków i załamują ręce nad ich ADHD.
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org