Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-03-2013, 18:48   #21
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
BRACIA WILCY - "OGARNIJCIE SIĘ", a jakże))) wszak powinno być za postem nr 54 http://www.dogomania.pl/forum/thread...-3-2013/page3?
No cholera, pieklił się ten mój Bies, ale on raczej z tych "mocnych w gębie, chudych w uszach" - nie pogryzł nikogo - przyznać się, które to bure tak się gryzły?
Może jamniki, tak jak i w sobote...
anula jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 19:21   #22
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
Może jamniki, tak jak i w sobote...
Nie no co Tyyy buro-bure buraski
wilczaki są ble i takie tam!!!!


P.S. Wystawa Jarosław jakiś czas temu iiiii i wilczak /w dodatku szczeniaczek/ zaatakowany przez wielką borzojkę - nie odwrotnie!!!
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 19:58   #23
avgrunn
Senior Member
 
avgrunn's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Trójmiasto
Posts: 1,756
Default

Wstyd mi za jamnikarzy, ale oni tacy sa, Uro zawsze dostaje podejrzliwe spojrzenia. Czy wilczaki faktycznie sie tak zarly czy po prostu witaly?

Edit: juz wiem kto z jamniczego forum dal ten komentarz az mnie korci by pozdrowic od wilczakow :P
__________________
Ja & Urciowaty

Last edited by avgrunn; 29-03-2013 at 20:05.
avgrunn jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 20:06   #24
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Quote:
Originally Posted by avgrunn View Post
Wstyd mi za jamnikarzy, ale oni tacy sa, Uro zawsze dostaje podejrzliwe spojrzenia. Czy wilczaki faktycznie sie tak zarly czy po prostu witaly?
Mnie się wydaje, że już ich "śpiewy" przez większość psiarzy mogą być odbierane jako bójka
Z każdą chwilą coraz bardziej przekonuję się, że ludziom niewiele trzeba, żeby uznać coś za bójkę - nie raz widziałam na Błoniach rozdzielane "walczące" psy, które bawiły się w najlepsze, ale właściciele wpadli w panikę, twierdząc, że zaraz sobie flaki powypruwają
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 20:08   #25
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by avgrunn View Post
Wstyd mi za jamnikarzy, ale oni tacy sa, Uro zawsze dostaje podejrzliwe spojrzenia. Czy wilczaki faktycznie sie tak zarly czy po prostu witaly?
Bies burczał. Pod ringiem i na ringu burczal. Ale nie na sedziego, tylko w kierunku Cvako, ktory stal niedaleko. Do sedziego sie dupskiem odwracal, chociaz za to chyba dyskwy nie dają. Ale żadnych innych akcji nie było. Ciasno przy ringach, na hali bylo strasznie duszno i gorąco, zdarzaly sie suczki w cieczce... No, troche hardcore, co robic. W zwiazku z tym, ze moj pies ma tzw "dobry" temperament, pownerwial sie troche. A pozostale serdecznie sie witaly - np dwaj bracia Argos i Amra
anula jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 20:12   #26
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by makota View Post
Mnie się wydaje, że już ich "śpiewy" przez większość psiarzy mogą być odbierane jako bójka
Nestety zdarzaja sie ludzie na wystawach, mowiacy: "Pani wezmie tego psa, bo moj piesek sie go boi i sie denerwuje". Piesek to siedzący w klatce dziamgot, ktory zaczyna ujadac jak tylko powietrze wokol jego klatki drgnie... Pani ma takie same prawa na tej wystawie jak np. wlasciciel owczarka srodkowoazjatyckiego, ktorego cechą charakterystyczną jest grozny wygląd, wielki rozmiar i niski głos...
anula jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 20:21   #27
avgrunn
Senior Member
 
avgrunn's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Trójmiasto
Posts: 1,756
Default

Czyli jak zwykle wilczaki dostaja po tylku za bycie soba sama wiem ze czesto wlasciciele innych ras maja focha ze wilczaki sa glosne. Jakos dziwnym trafem u nas jamnik to syrena alarmowa a wilczak w porownaniu z nim jest super cichy
__________________
Ja & Urciowaty
avgrunn jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 20:39   #28
Padre
Junior Member
 
Padre's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Location: Warszawa / Wilkowa Wieś
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
BRACIA WILCY - "OGARNIJCIE SIĘ", a jakże))) wszak powinno być za postem nr 54 http://www.dogomania.pl/forum/thread...-3-2013/page3?
Może chodzi o sprzeczkę braci Amry i Argosa? Ale wszystko zostało w rodzinie, żaden inny pies nie ucierpiał Amra przez całą wystawę ani razu nie burkną na obcego psa i nie zjadł żadnego jamnika
__________________
Amra Nemo Me Impune Lacessit
Czarodziejka Belit Wilk z Baśni
Padre jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 20:46   #29
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Padre View Post
Może chodzi o sprzeczkę braci Amry i Argosa? Ale wszystko zostało w rodzinie, żaden inny pies nie ucierpiał Amra przez całą wystawę ani razu nie burkną na obcego psa i nie zjadł żadnego jamnika
A z perspektywy tygodnia uwazam, ze i tak warto bylo. Do tego stopnia, ze sie teraz zastanawiam, na ktorą teraz wystawę pojechać z BurczyBiesem na występy
Ostatecznie inne psy muszą mieć z kim przegrywać, a ja będę gubić kalorie biegając i szarpiąc się z moim srampionem
anula jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 20:49   #30
avgrunn
Senior Member
 
avgrunn's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Trójmiasto
Posts: 1,756
Default

No zobaczymy co jamnikarze o tym powiedza jestem strasznie ciekawa jak nakresla wilczakowe zachowanie
__________________
Ja & Urciowaty
avgrunn jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 21:58   #31
avgrunn
Senior Member
 
avgrunn's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Trójmiasto
Posts: 1,756
Default

Jak sie dowiedzialam wilczaki : "Gryzły się, wrzask był niesamowity".
__________________
Ja & Urciowaty
avgrunn jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 22:05   #32
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by avgrunn View Post
Jak sie dowiedzialam wilczaki : "Gryzły się, wrzask był niesamowity".
Niech spadają. Największy wrzask był od ludzi, którzy się tłoczyli w tej ciasnej i śmierdzącej hali. Kiedy wreszcie ktoś myślący zarządzi ringi dla wilczaków na świeżym powietrzu, tak jak dla ON-ków?
anula jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 22:14   #33
avgrunn
Senior Member
 
avgrunn's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Trójmiasto
Posts: 1,756
Default

Dla owczarkow byl na zewnatrz? Ale pod dachem? Ja bym nie chciala zasuwac zima po ringu na zewnatrz. A na wystawach halowych owczarki i tak zawsze maja fory i najwiecej miejsca.
__________________
Ja & Urciowaty
avgrunn jest offline   Reply With Quote
Old 29-03-2013, 22:21   #34
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by avgrunn View Post
Dla owczarkow byl na zewnatrz? Ale pod dachem? Ja bym nie chciala zasuwac zima po ringu na zewnatrz. A na wystawach halowych owczarki i tak zawsze maja fory i najwiecej miejsca.
Na planie, ktory widzialam na stronie oddzialu, byl ring dla ON-kow na plycie stadionu. Jak bylo ostatecznie w rzeczywistosci - nie wiem. Byc moze ze wzgledu na dosc zimowa aure to zweryfikowano. Ale i tak bym wolala nawet w zimie po sniegu zasuwac na dworzu z wilczakiem, niz kisić się w ciasnocie, smrodzie i duchocie.
anula jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org